Kızlarrr hayatımın en kötü 4 gü!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve dilara_elif_merve tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : dilara_elif_merve
  1. sürekli akıntı ve cinsel ilişki sırasında oluian acı dolaysıyla doktora gittim ve önce jinekoljik muayene oldum, ertesi gün ulstrasona girdim, ve ertesi gün smear sonuçlarını aldım bi de tekrr muayne etti doktor. kitle olduğunu tespit ettiler, doktor da iğne biyopsisi yaptı. biyopsi çok acı verdi. şşimdi de sonuçları bekliyorum korkudan ölmek üzereyim neredeyse son 5 günüm jinekolokta ve muayenelerle geçti

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Mayıs 2009
  2. 4 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Gecmıs olsun sonucunun ıyı olacagına ınanıyorum lutfen moralını bozma.
    Bu arada sonucun ne zaman cıkıcak ?

4. 4 Mayıs 2009
  5. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    gecmiş olsun inşallah hayırlı haberlerle gelirsin.
    yanlız olayı ööle bi anlatmıssın ki sahne resmen gözümün önüne geldi.bu kadar herseyi ince detayına kadar yazmaya gerek varmıydı ki?yok bacaklarımı actım yok soyundum falan....her ne kadar kk olsada aramızda karsı cins cok..eminim okudukca fantezileri kuvvetlenmiştir..

6. 4 Mayıs 2009
  7. sağol canım sonuçlar yarın çıkabilirmiş ama engeç çarşamba sabahı hazır olur dediler. 1 gün doktora gtiim sonra hergün işin kötüsü muayeneden sonra ufak bi kanam olması gerekli bende biraz fazla oldu ama doktor bu kadar şeyden sonra normal olduğunu söyledi

8. 4 Mayıs 2009
  9. galiba haklısın cnım aramızda erkekler olduğunu düşünemedm ama çok kötüydüler çok sıkıntı yarattı ben de bi anda ne var ne yok anlatmışım haklısın kusura bakma canım

10. 4 Mayıs 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

gecmısolsun
    hersey yoluna gırer ıns

12. 4 Mayıs 2009
  13. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    estağfurullah canım ne kusuru.sadece dikkat cekmek istedim.haklısın o sıkıntıları ii bilirim.inşallah bizler de dahil hiç bir kadın o masaya oturmak zorunda klmaz..

14. 4 Mayıs 2009
  15. teşekkürler kızlar umarım bu arada amin canım umarım

16. 4 Mayıs 2009
  17. haticesengul

haticesengul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçmiş olsun canım ama bu kadar ayrıntıya gerek yoktu. hepimiz kadınız öyle böyle başımızdan geçiyo ayrıca.

18. 4 Mayıs 2009
  19. kusura bakmayın kızlar haklısınız aramızda bi süreü erkek var eve dönünce o heyecan ve sııkıntıyla hemen yazmışım, şimdi düzelttim çok haklısınız özür dilerim iyi dilekleriniz için de teşekkür ederim