kızlarrr karnım buyumuyo yaaaa!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU3 tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

:eek:klava:kızlar 21.haftamdayım sınır oluyorum artık dısardan gelen tepkılere yok bebegı nerde saklıyosun bebek nerende aaa hamılemısın hıc bellı degıl gıbı salak salak seyler soyleyen bı cevreye sahıbım gıcık oluyorum karnım buyumuyo varmı aranızda benı gıbı olan kacıncı aydan sonra bellı oldu sızın ay sınır oluyorum yaa

2. 24 Kasım 2009
  3. oglananasi

oglananasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de öyle canım 19. haftadayım bende sadece 1 kilo aldım üstelik yapımda müsait kimse hamile olduğuma inanmıyor bende büyüsün istiyorum çünkü otobüste yer veren bile olmuyor benim fazlaca bulantılarım oldu 3 haftadır iyiyim hep çıkarıyordum ondanmış seni de öyleolabilir belki

4. 24 Kasım 2009
  5. nerbay

nerbay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende 31 haftalık ikizlere hamileyim.ama ikiz olduğunu duyan herkes şaşırıyor.ee karnım hiç şişmemiş diyolar.vallahi ben kafama hiiç takmıyorum.sizde takmayın.şişkin bir göbekle hareket etmenin ve uyumanın birçok zorluğu var.size doktorunuzun ne diyorsa onu dikkate alın.bebişleriniz sağlıklı bir şekilde gelişimlerine devam ediyorsa bence hiçbir problem yok.herkesin vücut yapısıda bir değil ki zaten.bence karnımızın fazla belirginleşmemesi,bizler için iyi bir avantaj.

6. 24 Kasım 2009
  7. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende de tam tersi.5 ay oldum ama göbeğimin maşallahı var.şimdiden hareketlerim kısıtlandı.karnımın şişmesi hoşuma gidiyo ama böyle giderse 9.ayda nasıl olurum düşünemiyorum.çok da üzülme şişmedi karnım diye nasılsa şişecek sen istesen de istemesen de :)))))

8. 24 Kasım 2009
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    hamilelerin göbeklerine yorum yapanlara sinir oluyorum
    kilo almazsın bebek nerde yok zayıf doğacak nasıl saklıyorsun derler
    şişersin aaaa ne kadar kilo almıssın derler
    sizene kardesin
    kimisi alır kimisi almaz
    bünyeye göre değişir
    benim 3 aylıkken göbeğim vardı
    cıktı napabilirim
    5. ayımda bana patates cuvalına dönmüşsün demişlerdi
    aylarca ağladım
    hamilelerin psikolojisini bozanlara sinir oluyorum :mymeka:

sizde kimsenin dediğini takmayın lütfen
    insanlarımız cok meraklı laf etmeye ne yazıkki
    benim bildiğim hamileye hayırlı olsun denir kilosununa boyuna posuna bakılmaz

10. 24 Kasım 2009
  11. Chitlembiq

Chitlembiq Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben 7. ay içindeyim, en çok bu ay büyüdü sanki karnım. 5-6-7. aylarda belirgin hale geliyor. Bana doktor son gittiğim muayenede yani 28. haftamda karnın dafazla büyük değil dedi. :))) Ben de bunu iyiye mi yorsam kötüye mi bilemedim. :) Bebeğimin gelişimi iyi olduğu için hiç yormadım artık. Sanki şu 2 haftadır da daha bir büyüdü karnım. Şu an 31. haftadayım.

12. 24 Kasım 2009
  13. gurbetten

gurbetten oğluşum seni bekliyorum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben daha size göreküçüğüm 3,5 aylık hamileyim bana bile diyorlar drum süperkilon dedi 2 kilo aldım zaten..kimseyi takmıyorum iç karnın mı geniş daha hiç belli değil diyolar dr a sordum yok öyle iç karın da gizlemek filan boşver sağlıklı bebişin sen de iyisin takma dedi..

14. 24 Kasım 2009
  15. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    27 haftamın ıcındeyım buyuk bı karnım yok. o kadar kı gectıgımız haftalarda bı kısı ben gobegın war sanmıstım hamıleymıssın meger cok sasırdım bıle demıstı bana...
    sınır oluyorum boyle yorumlara sanane kardesım. benım bebegımın gelısımı gayet ıyı onemlı olan o. varsın buyumesın karnım napıyım... dogumdan sonra ısım daha kolay olucak onu dusunuyorum.
    belkı buyur 7 aydan sonra kaydirigubbakcemile3

16. 24 Kasım 2009
  17. Odette

Odette Annecik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Benimki de 4 haftadır filan dışarıdan belli olmaya başladı, ondan önce bana da sürekli "Hiç belli değil, üç aylık gibi" diyorlardı. Milletin dediğini sorun etmeyin kızlar, 6. aydan sonra dışarıdan belli olmaya başlıyor. Bazılarının karnı daha geç çıkıyor. Benden 5-6 hafta küçük bebeği olan arkadaşım var, karnını görseniz yarın doğuma gidecek gibi. Yani herkesin vücut yapısı farklı, hamileliği de farklı olacaktır.

18. 24 Kasım 2009
  19. toramini

toramini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde göbüşüm bu ay fazla büyüdü 27.haftama giricem.Bence normal yani.birde ağzı olan konuşuyor çok da takmamak lazım.Bebişlerimiz iyi olsun da.gerisi boş.
    yerimseniben