kızlarrr saçıma bişeyler oldu:)saçı dökülen cansız olan buraya

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve neyapsam tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : neyapsam
  1. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    saçlarım yıllardır boya fön derken baya yıpranmıştı 1 senedir de hiç kestirmedim uçları kırıktı çünkü 2 günde 1 düzleştiriyordum burda okuduğum tarifleri yapıyodum ama biraz sabırsızım hemen etki göstermeyince bırakıyodum.uzun süredir bişey yapmıyodum 2 gün önce yarım su bardağı hakiki zeytin yağı içine 3 diş sarımsak dövüp saçıma sürdüm yarım saat bekleyip yıkadım bi şampuanımın içine 2 tatlı kaşığı bal kattım sonuç ilk seferde mükemmel sizlerle payşlaşmak istedim sorusu olan varsa cevaplayabilirim sanki kırıklar gitti bi parlaklık geldi yaazemuszemusdelikafadulden:lepi:

2. 1 Eylül 2009
  3. placebo07

placebo07 Guest

bende aynı senin gibiyimya ilk seferde 1şeler değişsin isterim. benim saçlarım acaip dökülüyor maya maskesini yapcaktım maya bulamadım:/ senin tarifi gördüm canım benim şu bal meselesi kafamı karıştırdı karışıma balıda katsak şampuanı işe karıştırmasak nasıl olur acaba 1de yarım zbardak zeytinyağı yağlandırmasın saçımızıCADIARZU

4. 1 Eylül 2009
  5. placebo07

placebo07 Guest

bende senin gibi hemen etkisini görmek istiyorum yaa maya maskesi yapcaktım -benim de saçlarım acaip dökülüyor- senin tarifi gördüm şu bal işi kafamı karıştırdı benim şampuana değilde hazırladığın karışıma koysak nasıl olur ki acaba ?? 1de yarım bardak zeytinyağı saçı yağlandırmaz mı yaaCADIARZU

6. 2 Eylül 2009
  7. placebo07

placebo07 Guest

netteki sorundan dolayı gitmedi sandığım iletimde gitmiş fazlalıktan dolayı kusura nakmayın:kedi::1rolleyes:

8. 2 Eylül 2009
  9. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    yok yağlandırmaz zaten yarım bardak az bile geliyo saçın uzunsa:)şampuana bal kesinlikle çok parlak yapıyo denemeni tavsiye ederim üstelik şampuanı bozmuyo bi zararı yok yani önce saçını şampuanlarsın sen liflenene kadar dursun öyle yıka farkı görüceksinkaydirigubbakcemile2

10. 2 Eylül 2009
  11. siyah-i

siyah-i Hayatı SiYaH !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hakiki zeytin yağı yerine marketten alınan olsa olmaz mı :S Bi de bal bulşmıyor mu yahu :S

12. 2 Eylül 2009
  13. dais

dais Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl yani balı şampuan şişesinemi kattın?

14. 2 Eylül 2009
  15. placebo07

placebo07 Guest

siyah-i az önce farklı topicte sordum bende aynı soruyu olur dedilerkaydirigubbakcemile3

neyapsam aynı topicte yani şu sarımsak sarımsak sarımsak başlıklı topicte 1 bardak zeytinyağı hazırlanıp 3 kere kullanılıormuş yeter dendi benden sölemesi oraya da 1 göz atın:1rolleyes:

16. 2 Eylül 2009
  17. ela

ela Guest

niye yeni bir başlık açtınız topikte varken anlayamadım.

18. 2 Eylül 2009
  19. siyah-i

siyah-i Hayatı SiYaH !!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Teşekkür ederim placeboy,,çok sağol tatlım a.s.