kızlarrr!! sizce bir erkek sevmese bile kıskanırmı??

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve aydan__22 tarafından 14 Haziran 2010 başlatılmıştır.

14 Haziran 2010
    Konu Sahibi : aydan__22
  1. aydan__22

aydan__22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    geçenlerde şahit olduğum bir olay epeyce kafamı kurcaladı arkadaşlar,o nedenle hepinizin fikirlerine ihtiyacım var.bi arkadaşım geçenlerde sewgilisinden ayrıldı.çocuk artık onu sevmediğini falan duygularının eskisi gibi olmadını söylemiş.tabi kız mahvoldu:KK43:(
    ama istemeyen adam hala arkadaşımın hayatını didik didik ediyo.arıyo msj atıyo falan.msnde arkadaşım ona inat mutlu oldunu ifade eden bi nick yazmış ve çocuk hemen atlamış ne o başkasınımı buldun falan gibilerinden.bide aramış napıyosun nasılsın diye arkadaşda gezmeye gidiceni falan söylemiş.oda gururundan ödün vermek istemiyo tabi kimle gidiceksin nereye gidiceksin gibilerinden birsüsü soru sormuş:KK43:( hem ayrılan o gerizekalı hemde hala kızın hayatını didik didik ediyo ilgileniyo bu ne demektir ya bu nasıl bir çelişki:sm_confused:

2. 14 Haziran 2010
  3. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.087
    Ödül Puanları:
    488

her yün yeni bi erkek türü meydana cıktıgı için anlamsız geliyor bana bu yaptıkları:hulya:

4. 14 Haziran 2010
  5. purelove00

purelove00 Cansu Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kendisi rahat olsun , ama cepte de bi kız bulunsun isteyen bi tip bence canım ..
    hoşlanıyor olabilir ama bu deli gibi sevdiğini, aşık olduğunu göstermez ..
    benimde başıma geldi ve bu yüzden çok hata yaptım ayrı olmamıza rağmen sürekli kendini
    bana hatırlatıyodu arıyodu ara sıra görüşelim vs vs ..
    eğer arkadaşında daha güvenilir bi ilişki istiyosa uzak dursun yoksa ondan msj beklemek, yok kıskanıyo mu yok seviyo mu diye sürekli düşünmek zaman kaybı olur..

6. 14 Haziran 2010
  7. yasil_haktanemin

yasil_haktanemin hazinem büyüyor:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    sevmesede kıskanır canım
    daha doğrusu zoruna gider. kabullenememiş bu kadar çabuk unutulacağını, arkasından ağlanılır mahvolunur sanmış, . tek olduğunu düşünen erkekçiğin egosu zedelenmiş hemen unutulduğunu görünce

8. 14 Haziran 2010
  9. aydan__22

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende aynılarını söyledim cnm arkadaşıma senin onu unutmuş havasında onun zoruna gittiği için sürekli bu şekilde davranıp kendini unutturmama çabasında diye ama kızda çok seviyo.geri dönmesini falan istiyo ama öle bi atakda yok çocuktan yani hani tekrar başlayalım falan diye arkadaşımında şimdi baya bi kafası karıştı.kız napıcanı bilemiyo nasıl davranıcanı falan.ne gıcık bu erkekler yaa vala iice nefret ettim hepsinden hee :eek:klava::enbuyukkk:

10. 14 Haziran 2010
  11. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.405
    Ödül Puanları:
    363
    Arkadaşınız ayrıldığı sevgilisiyle muhatap olmaya devam ederse daha başı çok ağrır..
    Adam resmen ego tatmini çabasında..
    Kız da maşallah ona çanak tutuyor..

12. 14 Haziran 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kaydirigubbakcemile5 kesinlikle

14. 14 Haziran 2010
  15. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Eskiden kendisiyle olan biri oldugu icin hareketlerine dikkat etmesi acısından,en azından onunla birlikte olmus olmasının bile yetmesinden dolayı karışır erkekler..
    Sevmesede kıskanan cok insan var..Kıskanclıgının nedeni arkadasının onun hayatında yer almış olmasından olabilir.

16. 14 Haziran 2010
  17. aydan__22

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    haklısın cnm kaç defa söyledim sil iletişimi kes sana ulaşamasın diye ama şu anda yapamıyorum diyo.yani şu anda yapamıyosa ilerde nasıl yapabilirki dimi kızın psikolojiside çok kötü:bbo:

18. 14 Haziran 2010
  19. enfal86

enfal86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım arkadaşının yaşadığı durumun aynısını yaşıyorum bende hem de uzun zamandır..terkeden kendisiydi içimden gelmiyo artık diyerek.. çok uzun zaman oldu ayrılalı ama hala bi yerlerden çıkıyo kıskanıyo mail atıyo.ama gel barışalım diye bi şeyde demiyo..gerçekten çok yıpratıcı.bana sorarsan ben artık hiçbir şeyine cevap vermicem.vermekle hata ettim çünkü hep bi ümüdim vardı geri döner diye..dengesizler işte:KK43: