kızlarrr yardım lütfennn

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sisim tarafından 16 Ocak 2008 başlatılmıştır.

16 Ocak 2008
    Konu Sahibi : sisim
  1. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yardıma ihtiyacım var bildiklerimi unutum,bilmediklerime ihtiyacım var,yada sizden duymaya....
    ben 05.01 de aşılama yaptırdımmmmm yani 11 gün gecti......bu cuma yani 18 ocakta hastalanma tarihim...ve ben şimdi şeytan dürtü idrar testi yaptım sonuçççç negatif lanet olası tek cizgiiiii:1no2:
    DAHA BEKLEMEK İÇİN ŞANSIM VAR MI İDRAR TESTİNİ ERKEN Mİ YAPTIM....YOKSA ÜSTÜNDEN 11 GÜN GECMİŞ NASILSA CIKARMIYDIIII
    HADİ KIZLAR YANIT LÜTFENNNNNNsenağlama

2. 16 Ocak 2008
  3. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canim Regl Olmadiğin Sürece Bu Ihtimal Var Idrar Estleri Yanilabiliyor Eger Dyanamiyorsan Kan Testi Yaptir Dr Nezaman Bkalim Demişti

4. 16 Ocak 2008
  5. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Dr Hastalanmasam 21.ocakta Kan Yapacakti

6. 16 Ocak 2008
  7. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yani Kan Testiiiiiii....üzgünüm Suan Tüm Belirtiler Vardi Oysa Cok Umutluydummmmmm...off Ya Niye şu Testi Yaptim Bilmiyorum..şuan Kalbim Korkunc Atiyor Mideme Bir Bicak Saplati Kötüyüm Yaniiii....napalim Hayirlisi

8. 16 Ocak 2008
  9. ruyamelexgxim

ruyamelexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bence Sakin Olup Beklemelisin Stres Yapma Rabbim Ol Demişse Olur

10. 16 Ocak 2008
  11. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cok Teşekür Ederim Bana Cevap Verdiğin Için

12. 16 Ocak 2008
  13. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim benim bir tanıdığım var onunda ilk aşılaması olmuştu.doktor 15gün sonra çağırdığında kan testi yapmıştı sonuç negatifti.ardından 5gün geçti ve adet olmadığı için evde idrar testi yatı ve sonuç pozitif çıktı şuan 7aylık hamile.doktorda şaşaırmış buduruma.sakın umutlarını yitirme tamam canım olabilr bazen..

14. 16 Ocak 2008
  15. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    ben 3 kere aşılama oldum ve doktor 3ünde de aşılama tarihindden sayarak 14.gün kan testi istedi.yani 21 i çok geç...bence bi kaçgün sonra yaptır kan testini..kesin sonuç alırsın...böyle elin yüreğinde beklemeyi bilirim..gerçekten kötü bir duygudur...hadi inşallah hamilesindir.....

16. 16 Ocak 2008
  17. HandCute

HandCute 1.75cm boy 80 kg Üye

Beğenildi:
    216
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim idrar testlerini pozitif çıkaracak kadar beta hcg artması ancak adet en az beş gün geçtikten sonra olur. ondan önce net bilgi veremez. hatta adet 2-3 gün geçti ise bazen 2. çizgi silik çıkar.o yüzden boşuna deneme.hamile olsan bile negatif çıkar kesin sonuç kan testi canım

18. 16 Ocak 2008
  19. sisim

sisim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana cevap veren herkeze cok teşekürederimmmm...
    tüm bunları duymak bana cuma ya kadar ümit verdi bende az önce hastaneyi aradım bana dedilerki aşılamadan sonra 3 gün gecse dahi kan testi doğru yanıtı verirmiş........tabi ddm arkadaşımızın durumunda olduğu gibi vakalarda olabiliyor..........bekleyeceğim cuma gününe kadar belki de yarın kan testi yaptırırım...
    idrar testini hani cuma günü adet olursam şok olmayayım diye yaptım en azından şimdi diyebiliyorum ki hamile değilim ve hastalanabilirimmmmmm..
    bilmiyorum kafam karışık cok ımutluydum bu denemeden....hepinjiz iyiki varsınız kızlarrrr