kızlarrr yardımmm

Konusu 'Nikah' forumundadır ve gfgfgf tarafından 9 Nisan 2010 başlatılmıştır.

9 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gfgfgf
  1. gfgfgf

gfgfgf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    19 haziranda nikahım olucak tesetürlüyüm rahibe duvak nasıl olur sizce ayrıca yüzüme duvak öetülmesini sevmiyorum ama çevremdekilerde damat duvağı açması lazım diyor birde şu evet olayı esprili bir şekilde yapan varmı aranızda biraz değişiklik istiyorum ben

2. 9 Nisan 2010
  3. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    cnm bende yüzümü örtücem imzayı atana kadar . bende evet için düşünüyorum değişik birşeyler ama sanırım kalsik bir evet diyicem a.s

4. 13 Nisan 2010
  5. m_ucizem

m_ucizem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben yüzümü örtmeyi düşünmüyorum fotoğraf filan çekilecek o an açık olmasını istiyorum evet denildikten sonra da yine eşim le birbirimizi öperek kutlarız diye düşünüyorum

geçenlerde arkadaşımın nikahına katılmıştık nikah memuru erkeğe sorduğu esnada kız arkadaşım elini eşinin kucağına koydu bunu nikah memuru etki altındamısın damat bey diye espiriyle karşıladı salon güldü hep ... bilmiyorum farklı olarak değerlendirirmisin böyle bişeyi

6. 15 Nisan 2010
  7. yarenka

yarenka KIZ'ım geliyor:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben şimdilik klasik bir evet demeyi düşünüyorum. duvağı da örtmeyeceğim çünkü arkadaşların dediği gibi resim falan çekilecek yüzümde örtü güzel durmazsempatiksalakcinni imzadan sonra birbirimizi yine öpebiliriz

8. 16 Nisan 2010
  9. sebbnemm

sebbnemm umutlarbaskabaharakaldı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

aaa benimde kafamı karıştırdınız kızlar dimi fotograflarda yüzüm gözükmücek sempatiksalakcinnisositososito

10. 16 Nisan 2010
  11. yarenka

yarenka KIZ'ım geliyor:) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet şebnemcim karışsın kafankaydirigubbakcemile3 yani o en güzel anı tülün arkasından izlemek istemiyorum ya olmaz öyle:1ninca: