Kızlarrrr... Bu Cuma oturmaya geliyorlar :)) Hemen kolları sıvayıp bana yardım :)

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve sevgili tarafından 17 Mart 2010 başlatılmıştır.

17 Mart 2010
    Konu Sahibi : sevgili
  1. sevgili

sevgili 20.06.2010 / Yeni HaYaT Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    (resimler 2. sayfada canlarım)
    Çok şükür kızlar, babamla konuşuldu herşey çok güzel şükürler olsun.
    Allah kısmet ederse bu cuma oturmaya gelecekler, malesefki ben tekim. Annem bana pek yardımcı olamayacak sanırım, evi temizlemem gerekiyor. bildiğiniz kocaman dip köşe cam çerçeve temizlik olacak. E birde ikram söz konusu, onuda hazırlamam lazım. tahminime göre bi 20 kişi olacaklar.

Burdan sonrası size düşüyor, bana yapımı kolay ama lezzeti büyük tarifler gerekiyor. Burdaki tarifler bölümüne baktım bi kaç örnek buldum kendime, onlar olabilir. Ama bana daha çok menü lazım, şunlar şunlar olsun diye. Bi türlü kafamı toparlayamıyorum:KK43:

Birde kumaş pantalon giysem çokmu ayıp olur?

Son sorum, Tuncay (sevgilim) bu oturmaya gelmeli mi ? Biz komşuyuz zaten, birbirimizi ailerde dahil gayet iyi tanıyor. Amaç adet yerini bulsun, eğer böyle giderse haftaya cuma günüde sözüm olacak,Nisanın 2. haftası da nişan inş.

Hadi bakalım kızlar kolları sıvayalım ve bu acizane SEVGıLı :eek: kulunuza yardım edin :1hug::enbuyukkk:

Son düzenleme: 20 Mart 2010
  2. 17 Mart 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    bence tuncayda gelmelizemuszemus
    yemek olarak yani yemegemi geliolar yoksa öyle gündüz oturmayamı

4. 17 Mart 2010
  5. sevgili

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok akşam çayına gibi bişi, yemek yemeyecekler.
    çayın yanında ne sunabilirim onu bulamıyorum bi türlü:KK43:

6. 17 Mart 2010
  7. çiçeks

çiçeks Hayat=Oğluşum+Eşim+Ben :) şimdi de prensesimm Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırlı olsunnn ,nihayet babanın zincirleri kırıldı kaydirigubbakcemile3 Allah tamamına erdirir inş.

Bence yufkadan bir börek, yanına poğaça olabilir, krem şantili veya kremalı bir pasta yanınada patatesli kek yapabilirsin. Bu daha tanışma haftayada düşünücez hepsini birden yapmayalım kaydirigubbakcemile3. Birde akşam oturması herkes yemekten sonra gelecek çok yapılınca ziyan oluyor..

8. 17 Mart 2010
  9. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım bence Tuncay gelmemeli:)

Hanımlar arası olacak sanırım bu görüşme.Yemek için de sarma sarın,yufkadan börek ya da sigara böreği yapabilirsin.Yine patates salatası,amerikan salatası tarzında şeyler yap.Tatlı birşeyler yapmak istersen kek olabilir.Bunlardan sizlere yetecek kadar yaparsan bence gayet güzel olur.Bir de çay demlersin.Çay çok içileceğinden fazla demliğiniz varsa kullanın.Perşembe akşamından hepsini hazırladın mı tamamdır.

Mutluluklar...
    opuyorumnanaktan

Son düzenleme: 17 Mart 2010
  10. 17 Mart 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    canım pasta yap mutlaka kremalı bişiler yada ıslak kek tarzı bişi üzerine hindistan cevizi dökersin pasta gibi durur börek yap tepside senin içinde kolay olur yada börek yerine patatesli kek yapabilirsin börek tarzı oluyor bide yufkalı tatlı tarzı bişi yapabilirsin

12. 17 Mart 2010
  13. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.371
    Ödül Puanları:
    563
    Tuncay mutlaka gelmeli ... :eek:
    Güzel bir kek yapabilirsin yaş pasta olmalı yaprak sarma olabilir zeytinyağlı yufkadan börek olsun salata olabilir şimdi makarna salatası yapıyorlar oda zengin gösteriyor tabağı bunun gibi şeyler yapabilirsin .
    Zaten arkadaşlarda güzel önerilerde bulunmuşlar.
    Tebrik ediyorum ..

14. 17 Mart 2010
  15. sevgili

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    galiba tuncay bu sefere gelmeyecek. ayyyyyyyyyyy, bilmiyorum napcamızı.
    kimi gelsin diyo kimi gelmesin diyo. babamda siz bilirsiniz dedikafamçokkarıştı
    yok erkeklerde gelecekler canım. akşam yemeğinden sonra gelir herkes. çok fazlada bişi yapmak istemiyorum aslında. senin saydığın menüyü söz kesiminde yapmak isterima slında. çok zengin çünkü. şimdi bunu yaparsam bi sonrakine yetişemem:KK43: çaydanlık fikrini hiç düşünmemiştim vallahi sağol canım, iyi fikir.
    teşekkür ederim opuyorumnanaktan

şükür kırdık çiçeksim. sen biliyosun neler yaptığımı:)
    şu patatesli kekinin tarifini ver bakim sen bana, aklıma yattı bayağı:KK66:

şimdi çiçeksin patatesli keki, seninde ıslak kekini yapayım tatlım. çünkü düşündüklerimizn arasında ıslak kekte vardı :KK66:

salata yapmasam olmaz mı :çok üzgünüm:
    bu sefer çok fazlaya kaçıyomuşum gibi olacak. sözde de bişiler yapmam gerek, o zaman dahada fazlasını yapmalıyım sanki-tatlicadiarzu-
    teşekkür ederim ayrıca tatlım.:1hug:

16. 17 Mart 2010
  17. MissBiricik

MissBiricik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence sevdiğinde gelmeli sonuçta birbirinizi tanıyosunuz...
    çay yanınada ağlayan kek,bi tuzlu kurabiye,şekerli kurabiye olarakta mantar kurabiye yapabilirsin..
    şimdiden tebrikler...

18. 18 Mart 2010
  19. carbonxxx

carbonxxx SatanistKesenPsikopatCat Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    Sevgili bence mutlaka Tuncay da gelmeli niye gelmesin ki zemuszemus

Bebeğim bak bizimkiler geldiğinde biz neler yapmıştık hem basit sende yapabilirsin istersen tariflerinide atarım sana, hem çok çeşit yapmana gerek yok 3-4 çeşit yeter tatlım.. :teselli:

Bak ben hazır yufkadan ıspanaklı gül böreği yaptım (sen istersen peynirlide yapabilirsin) , yanına mercimek köftesi yaptım, normal un kurabiyesi yapar gibi hazırladım malzemeleri ama içine dövülmüş ceviz ve bitter çikolata rendeledim öyle kurabiye yaptım, bide poğaça yaptım annemin tarifinden :KK66: poğaçalarıda kıymalı yaptım cokacimcoook Çok kasma kendini yani relax :lepi: