kızlarrrr malüm göbişler büyüdü,bir sorum olcakkk...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve handerya tarafından 14 Mart 2008 başlatılmıştır.

14 Mart 2008
    Konu Sahibi : handerya
  1. handerya

handerya Zeytinim benim! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    71
    haziran annişleri malüm göbişler büyüdü kocaman ve çok sevimliler ancakkkkk ben göremiyorummm artık! genital bölge temizliğini nasıl ve ne yöntemle yapıyorsunuz,günler yaklaştıkça beni aldı bir telaş çünkü malesef ağdayı beceremeyenlerdenim ve aldırmayada utananlardanım nolcek bilmiyorum:1no2:

2. 14 Mart 2008
  3. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende aynı problemi yasıyorum..bir bilen varsa ne iyi olur:KK43:

4. 14 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

valla kzılar ben görmedne yapıyorum sonrada ayıptır söylemesi ama aynada bakıyorum kalmış mı kalmamış mı aman dr a aç kocaya aç bir de gidip orayı kuförde agdacıya mı accaz yani boşverin yapın kendiniz yerimseniben hım belki garip olacka ama eşleriniz yardıme tsin bende ayak tırnaklarımı kesemiyom siz ne yapıyonuz :uhm:

6. 14 Mart 2008
  7. gxuxzelresim

gxuxzelresim mutluyum çünkü anneyim:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bu dert sanırım bu haftalardan itibaren herkeste var. bende kesinlikle başkasına yaptıramam diyenlerdendim.benim doğum mayıs başı Allah kısmet ederse.ama göbek biraz daha büyüyünce inanın kolunuz bile yetişmiyor :) neyse dediğim gibi bugüne kadar kendim hallediyordum ama geçen hafta gitme kararı aldım.ilk sefer olduğundan biraz zor oldu ama inanın sonrası çok rahat yarım saatte herşey tamam. tavsiye ederim herkese ancak gideceğiniz yeri iyi seçin çok hijyenik ve kaliteli bir yer olsun.ben gidene kadar heryeri araştırmıştım. hepinize kolay gelsin güzel anne adayları...

8. 15 Mart 2008
  9. sevce

sevce WHİTE ANGEL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende ağda yapamayanlardanım ve genital bölgemide el yordamıyla jiletle alıyorum
    napayım 1 hafat idare ediyorum o temizlikle sonra yine aynı şey
    yani sık ve sert kıllar

10. 15 Mart 2008
  11. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Zor Zar Aliyorum Ama Tabiki An Iyisi Bence Jilet Başka Da Yöntem Yok Bende Zaten Göremiyorum ...ayaktirnaklarimi Kesiyorum şuan Daha O Soruna Gelmedim Ama Gittikçe Ağilaşiyorum Benim Kaburgam çok Aciyor Sol Kaburgam...ne Yapacağimi şaşirdim Ilk Hamileliğimdede Başima Gelmişti Göbeğim Dar Benim Bu Yüzden Kaburgami Yamultuyor Bebiş şimdi Yine Başladi çok Zor Oluyor Kizlar...

12. 17 Mart 2008
  13. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    hamilelik öncesinde de hamileliğimde de salonda sir ağda yaptırıyorum o yüzden zorluğu yok bende...

14. 19 Mart 2008
  15. nesihan

nesihan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 27 haftalık gebeyim bende göremiyorum genital bölgemi. ağda salonuna gidiyorum 15 günde bir. çok rahatım. ama ayak tırnaklarımı kendim kesiyorum henüz

16. 19 Mart 2008
  17. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Valla Ben De Ağda Yaptiramayanlardanim çok Korkuyorum Ve çokta Aciyo Valla Ayip Olmasin Ama Eşim Jiletle Temizliyo.korkuyorum Ben Yapamiyorum Allah Korusun Biyerimi Falan Keseri Neme Lazim.

18. 19 Mart 2008
  19. EU1

EU1 Guest

bende tüy dökücüyle idare ediyorum şimdilik ama sona doğru jilete geçicem heralde sıkıldım onla uğraşmaktan doğumdan sonrada ağda mağda ne gerekyosa bioder filan kullanıp kurtulcam inşallah cesaretimi toplayabilirsem yazın bi memlekete gideyimde burda hiç bi yeri bilmiyorum