Kızlarrrrr çok kötü hasta oldummmm

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve meral76 tarafından 4 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Şubat 2008
    Konu Sahibi : meral76
  1. meral76

meral76 Guest

Günaydın kızlar,
    Bilmiyorum 1,5 haftadır yokluğumu farkeden oldu mu ama feci hastalandım. Gribe yakalandım ve 1,5 hafta yataktan çıkamadım. Şimdi çok şükür daha iyiyim ve işe başladım. Ama feci öksürüyorum hala... Bebişimi çok rahatsız ettim öksürüklerimle. Bazen sağlığından bile endişe edip oturup ağladım. Ağlayınca da daha kötü oldum tabi. Aman kızlar siz siz olun sakın gripli, nezleli birinin yanına yaklaşmayın. Ben nasıl kaptım anlamadım. Güya koruyordum kendimi...

2. 4 Şubat 2008
  3. sus_aglama

sus_aglama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bilirim grip falan fena illettir gecmiş olsun bebişinde iyileşir inşallah

4. 4 Şubat 2008
  5. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    çok geçmiş olsun canım.aman dikkat et kendine bol bol meyve ye.malum kış mevsimi, hastalık heran herkesi bulabilir maalesef.

6. 4 Şubat 2008
  7. Rosca

Rosca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben farkettim olmadığını ama mail adresin falan olmadığı için soramadım çok geçmiş olsun umarım toparlanmışsındır şimdi benimde kayınvalidem grip 1 haftadır gitmiyorum bulaşmasın diye gerçekten bende çok kötü oluyorum grip olunca bol bol c vitamini al canım bol su iç grip geçse bile devam et gerçekten koruyorlar tekrar geçmiş olsun a.s.
    ee anlat bakalım bebeğin nasıl hareket ediyor mu annesi ben henüz hissetmedim :çok üzgünüm:

8. 4 Şubat 2008
  9. oNcA

oNcA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun canım...havalar okadar soğukki ne yaparsan yap mutlaka bir yerinden yakalıyor...

10. 4 Şubat 2008
  11. meral76

meral76 Guest

Teşekkürler kızlar... 1 hafta annem baktı bana. Annemde kaldık. Bu hafta da kayınvalideme geçtik orda kalacaz... Eve bırakmıyorlar beni sağolsunlar. Tam iyileşene kadar böyle... Uzun zamandır grip olmadığım için ne kadar ağır bir hastalık olduğunu unutmuştum. Kulaklarım iltihap olunca antibiyotik de kullanmak zorunda kaldım. İnşallah bir etkisi olmamıştır bebişime...

Semras, hastalığım nedeniyle bebişim de biraz durgun heralde. Ama geçen hafta göz seğirmesi gibi birşeyler hissettim bi kaç kez. Özelikle öksürdükten sonra. Ama bebişin hareketleri miydi hala emin değilim :))))Eğer oysa heralde yeter artık anne beni bu kadar salladığın demek istedi. :)

12. 4 Şubat 2008
  13. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ahh ahh hamile olunca bide daha cabuk gripler kapılıyor gecmiş olsun canım bende hamileligim boyunca 2 kere yakalandım gribe biri cok agır olmuştu senin gibi kılımı bile kıpırdatmamıştım neyseki gecti ben ve bebişim cok iyiyiz :)

14. 4 Şubat 2008
  15. meral76

meral76 Guest

adasu nasıl yakalandım anlamadım valla.. gece yatarken hiçbişeyim yoktu gece yarısı 1 gibi bi uyandım kamyon çarpmış gidiydim. 2 saatte ne olduysa oldu... Neyseki şimdi daha iyiyim. Ama bitkinlik var tabi. Biraz önce de muayeneden geldim. Çok merak ediyordum bebişim iyi mi diye, çok şükür iyiymiş. ben öksürdükçe o yer değiştiriyor :))

16. 4 Şubat 2008
  17. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ğeçmiş olsun canım benimde küçük oğlan gripti o iyileşti şimdide büyük hasta
    allah herkese şifa versin.

18. 4 Şubat 2008
  19. Cullen

Cullen ̶Ç̶i̶z̶G̶i̶ ̶Ç& Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben yeniden gribe yakalanıcam gibi sevindim bebişinin iyi olmasına benimde şimdi gözlerim sulandı hapşurup duruyorum burnum akmaya başladı daha yolun başındayım sanırım hemen atlatmam lazım bugün.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.