kızlarrrrr yardım (ikizler)

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve elidada tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : elidada
  1. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

yaaa ne denediysem olmuyor kaç kişi benimle aynı durumda bu ikizler nasıl yola gelir? genellemek istemiyorum ama olmumsuz özellikler var. sizler nasıl basediyorsunuz bi yol gösteren yok mu?
    :1no2:

2. 12 Ağustos 2010
  3. kardelen44

kardelen44 evli,mutlu,huzurlu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben hiçbişey anlamadım...bilmiyorumkismile

4. 12 Ağustos 2010
  5. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

ikizler diyorum dengesiz kendini beğenmiş her konuda zeytin yağ diyorum daha ne diyim
    sempatiksalakcinni
    alttan alıyorum olmuyor güzelce anlatıyorum olmuyor anlattıkça baskıcıda oluyorum ne yapcam şaşırdım
    sempatiksalakcinni

6. 13 Ağustos 2010
  7. ben ikizlerim :1closedeyes:
    rahat bırakacaksın canım , bu en önemli şeydir , bi süre konuşmayacaksın o kafasında düşünecek , halledecek neyse sorun, kendini dinliycek , kendi fikirleri başkasınkinden önemlidir çünkü ...
    sen roman yaz istersen , kafasında düşünüp halletmedikçe bi yol olmaz , sana tamam der kendi bildiğini yapar ...

8. 13 Ağustos 2010
  9. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

kendi bildiğini yapması doğru ama sonunda hep benim dediğime geliyo buda zaman kaybına yol açıyor. bu falan o kadar önemli değil ben öğretmenim ve ona bişey anlatırken öğretmen olmamdan bile şüphe ediyorum. çünkü kendim çalıp kendim oynuyorum.mafoldumben
    örneğin ramazanın ilk günü iyi dileklerden oluşan bi msj attım cevap gelmedi neyse yalan yok bekledim. akşam nette görüştük arkadaştaydım sonrada unuttum dedi. bişey demedim ama beklenti içinde olduğumu belirttim.ikinci gün espiri olsun diye bütün güzel beklentileri yarabbim boşa çıkartma msjları cevapsız bırakma dedimyerimseniben
    sonuç yine cevap yok bunun yanlış oldugunu söylesem yine sonuç alamıcam ve üstüne baskıcı ilan ediliyorum offf offf kötükedihüso

10. 13 Ağustos 2010
  11. kaydirigubbakcemile3komik geldi bana biraz msj konusu kusura bakmayın ...
    o sizin öğrencinzmiki , öğretmenlik yapıcaksınız , o bir birey ve sizin sevgiliniz , bu düşünceden sıyrılın.
    sonunda sizin dediğinize gelebilir ben de annemin dediğine gelirim ama ben istediğim gibi davranmak isterim.
    şimdi msja cevap vermemesi acaba biraz ona hitap etmediği için olabilirmi acaba ? bence ısrarcı olmayın böle , ne anlatıcaksınız msjlara cevap vermelisin vs..gibi ders niteliğinde şeler mi söliceksiniz,
    boşverin yapmayın böle şeler , akışına bırakın , rahat bırakın , özgürlüğüne düşkündür ikizler , kaçanı kovalamayı severler ,
    siz en ufak bişeyde böle anlatıyorsanız öle yapma böle yaa ohooohoo kendinzi yormaktan başka bi şeye yaramaz ...

12. 13 Ağustos 2010
  13. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

belkide haklısın ama bikaç günlük bişeyde değil zamanla birbirimizi tanırız hersey yoluna girer denilecek. 26 yasınayım ve 18 yasımda tanıdım. artık yere daha sağlam basmalı ayyy bu tavırlarını düzeltmeye çalışmak bile insanı yoruyor. anlamış gibi duruyor bi bakıyorsun ertesi gun yine aynı kişi. işin kötüsü yanlış olduğunuda biliyor. valla bazen işin içinden çıkamıyorum.eyvahedigeldismile

14. 13 Ağustos 2010
  15. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

öğretmenlik deyince yanlış anlamanızı istemem elbette öğrencim değil. öğrencim olsa 6 yıldır sınıfta kalır kurtulurdumaklinialirimsmile
    ne biliyim siz demezmisiniz bu hareketinden hoşlanmıyorum bana böyle hissettiriyor falan bundan bahsediyorum en basit şekilde anlatıyorum ama tık yok.

16. 13 Ağustos 2010
  17. siz ne burcusunuz ?
    siz bence bişeyleri anlatarak kendinzi daha fazla yıpratmayın , o herşekilde iyi ya da kötü bildiğini okur .
    18 yaşından beri mi birliktesinz?
    eğer öleyse ve hala o şekilde davranıorsa , sevgi problemleri yaşıyor olabilir, tam anlamadım o kısmı .

18. 13 Ağustos 2010
  19. elidada

elidada Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

ben terazi şu konuya katılıyorum bazı şeyler güzel olsun diye uğraştıkça anlattıkça kendim yıpranıyorum. 18 den bu yana kesintisiz birlikte değiliz çok zor zamanlar geçirdik bilmiyorum ya ben sadece hersey güzel olsun istiyorum. sanırım üzerinde durmamalıyım bunu başarabilirsem tabi