Kızlarrrrrrrrrrr depresyonamı giriyorum yoksa,

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve kubra_suden tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kubra_suden
  1. kubra_suden

kubra_suden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaslar ya ben daha hamile kalmadan bayağı bi önce sigarayı bırakmıstım.yani 12 aydır falan içmiyodum.ama evde çok canım sıkılıyo moralım bozuluyobi günde eşime kızdım ve bi tane sigara içtim şimdi hergün aklıma geliyo bitane içeyim diyorum sonra vazgeçiyorum,havalar soguk diye dısarı da çıkamıyorum eşim işte kızım ve ben dört duvar arasında patlıcam artık allahta net varda kızım uyuyunca oyalanıyorum,işim varsa ki hjep oluyo işimi yapıyorum ama bazen iş bile yapmak istemiyorum kızım uyurken ben de biraz dinleneyim diyorum yatıyorum ve yattıkça yatasım geliyo.sigara başlama eğlimi gösteriyorum
    ne yapayımmmmmmmmmmmmmmm

2. 11 Şubat 2009
  3. lvea

lvea *.¸¸.*´¯`*Anne*´¯`*.¸¸.* Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canim ne olur sigaraya baslama
    bak birakmissin ne guzel
    bu senin icin bir firsat
    Allaha sukur birde bebegin var
    yakinda havalarda guzellesecek yaza gidiyoruz
    bol bol gezeriz insallah
    kendini depresyondaymis gibi dusunursen oyle olur, sakin oyle dusunme
    kendine guzel bir ugras bul, inan bunlarin hepsini bizde yasiyoruz
    bebeklerimiz kisin dogdu,disari cikamadik, yanliz yasiyoruz, yardim eden yok, ac kaliyoruz, yemek pisiren yok, sutumuz cekilmesin diye onu dusun bunu dusun...
    bunlarin hepsi gececek canim
    lutfen kendine iyi bak, saglikli kal

4. 11 Şubat 2009
  5. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ivea canım sana aynen katılıyorum. hepimiz aynı durumdayız. hakikaten bunaldığımız kendimizi yalnız hissetiğimiz anlar oluyor. ama bencede kubra-suden sigaraya başlama, yenilme kendine. eşlerimiz bazen anlayışsız olabiliyor, beklentiler örtüşmüyor ama onlar içinde zor, sorumlulukları arttı daha çok strese giriyorlar. boşver sigaraya başlasan ne değişecekki, bebişine zararı olacak, ona kötü kokacaksın, senin sağlığınada yazık. arkadaşlarına git, onları çağır arada inan çok ii geliyor. iş güç hiç bitmez hem sanada moral olur.

6. 11 Şubat 2009
  7. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    sakın sigaraya başlama arkadaşım.bi de onun suçluluğunu çekersin bebeğine karşı.hepten kendini huzursuz hissedersin.sıkıntın katlanır.başka türlü yol bulmaya çalış kendine bende öyleyim çok sıkıldım..canım hiç bişey istemiyor ama sabır.