Kızlık zarı hakkında

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve tuba90 tarafından 23 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    23 Nisan 2010
    Konu Sahibi : tuba90
  1. tuba90

tuba90 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi günler doktor hanım. benim 2 ay önce çok kaşıntım olmuştu doktor krem verdi. bantlı ağda tahriş yaptı.ilk defa ayna ile bakmıştım bende idrar deliğinin (üretra deniliyormuş) hemen altında sağlı sollu idrar deliğinin ucunda birleşiyor yaprak gibi bir açıklık gördüm ıkınınca çok genişliyor.benim gördüğüm yer vajina girişimi oluyor yoksa kızlık zarı mı?çok özür dilerim.iyi günler.iyi çalışmalar.

2. 24 Nisan 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam vajen girişini görüyorsunuz kızlık zarı biraz daha içeridedir. siz göremeyebilirsiniz.

4. 24 Nisan 2010
  5. tuba90

tuba90 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevabınız için çok teşekkür ederim doktor hanım.bazı sitelerde kızlık zarının küçük dudaklara bağlı olduğu yazılıyor.forumda bazı arkadaşlarımız benim gördüğüm yerin kızlık zarı olduğunu söylediler.bakirelerde vajina girişi kızlık zarı açıklığı oluyormuş yazmışlar.bakirelerdede vajina girişi oluyormu?vajina girişiyle kızlık zarı birbirine yapışıkmı bağlantılımı?yoksa kızlık zarı benim gördüğüm açıklığın 1-2cm içindemi?çok açık yazdım kusura bakmayın lütfen.

6. 26 Nisan 2010
  7. tuba90

tuba90 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktor hanım ne olur cevap verin.şimdiden teşekkürler.

8. 27 Nisan 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kızlık zarı deninlen yer hem biraz içeridedir hem de vajen dokusuyla birliktelik içindedir. Ilişki sırasında bütünlüğü bozulduğu için kanar ama kaybolmaz, artık cinsel ilşiki için yeterli açıklık oluşunca bir daha kanamaz.

10. 27 Nisan 2010
  11. tuba90

tuba90 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktor hanım cevabınız içi çok çok reşekkür ederim Allah razı olsun.internete çok değiik bilgiler var insanın kafası karışıyor.çok afedersiiz benim idra deliği üretra denilen yerin hemen altında gördüğüm ıkınma ve kasılmalarla genişleyip daralan yer vajina girişi oluyor.kızlık zarı bu açıklığın 1-2cm içinde oluyor benim gördüğüm yere bağlı yapışık değil kızlık zarı doğrumu anlamışım?lütfen kusuruma bakmayın cahilliğimi mazur görün.

12. 27 Nisan 2010
  13. gulnur87

gulnur87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba tuba bende çok kadama takıyorum netteki fotoğraflarda yabancı sitelerdende baktm idrar yaptığımız yerin altındaki açıklık senin ifade ttiğin gibi ıkınmalarla genileyen yerin kızlık zarı olduğu gösteriliyor hatta yırtılan yerleri saat yönünde bile göstermişler bunları gösterirken vaina içini değil ıkınmalarla açılan yerin kenarlarını göstermişler.demekki kızlık zrı orası oluyor.doktor arkadaşlarımız morelimiz bozulmasın diye gördüğümüz açıklığın vajina girişi olduğunu söylüyorlar ama orası kızluk zarı bence

14. 27 Nisan 2010
  15. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    tuba sürekli aynı soruna cevap vermek beni yordu sana artık doktora gitmeni önermekten başka çarem kalmadı. lütfen artık bu ve benzeri soruların için doktora başvur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.