kızlık zarı muayenesi

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve kurtcobain tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kurtcobain
  1. kurtcobain

kurtcobain Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nasıl oluyor ve kesin sonuç alınıyor mu? bir de hep merak etmişimdir gidenler varsa kaç tl oluyor özel doktorlarda muayenehanelerde?

2. 1 Ocak 2010
  3. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm fiyatını bilmem ama sanırım şu hani sandalyeler varya meshurr böle alttan muayene etmek için sanıorumki onda muayene ediolarmış dudakları ayırarak:KK43: offffff ck berbat bişidir eminim

4. 2 Ocak 2010
  5. DUYGUSUZduygu

DUYGUSUZduygu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim bi sandalye var catal gibi bacaklarini iki tarafa aciyorsun o sekilde bakiliyor! acimiyor ama dogrulugu yüksek canim! fakat bildigim kadariyla bu yasal degil. kizlik zarinin kontrolü icin sanirim adliyeden bi rapor cikartilmasi gerekiyor! yani herdoktor kafasina göre kizlik raporu veremez!

6. 2 Ocak 2010
  7. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm sadece zara bakması yasaldır rapor almasada olur kendisi için baktırıyorsa yasadıgı bi travma olursa rapor alır yani rapor şart deil muayenede

8. 2 Ocak 2010
  9. helinim08

helinim08 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    bir arkadaşım boyabdesti alırken tam aşağıyı temizlerken dengesini kaybedip kayıyor ve parmağı kazara biraz içeri kaçıyor arkasından çok hafif kan da gelince adetten kalan kanı yanlış anlıyor nişanlısı bu tür konuları takan bir kişi değilmiş ama kızcağız içi içini yiyordu ensonunda bu böyle olmaz kalk doktora gidelim dedim ve korka korka doktora gitti doktor eğer rapor içinse özelde verilen raporların geçersiz olduğunu söyledi. neyse arkadaşım muayene sırasında yanında olmamı istedi hazır olduğunda ben de yanında oldum ilk defa böyle birşeye şahit oluyordum doktor dudaklardan çekiştirdi herşey normal dedi ve odadan çıktı gitti kızcağızın sinirleri o kadar bozulmuştu ki orda ağlama krizine girdi....
    can yakan bir işlem değilmiş ama sinirleri yıpratıyor hele böyle bir sebepten gidince... bayan olmak zor zenaat vesselam kafamçokkarıştı

10. 2 Ocak 2010
  11. gulllfer

gulllfer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım rapor almak için savcılıktan vs. istenmesi lazım ama muayene jinekolojik sandalyede yapılıyor benim doğum yaptığım hastanede 200 lira demişlerdi gelen birisine

12. 2 Ocak 2010
  13. EU3

EU3 Guest

umarim basiniza kotu bir durum gelmemistir.
    bu konularda hicbir bilgim yok.
    diger arkadaslarin yazdiklarina gore cok onur kirici bir prosedur oldugu gorunuyor.

14. 2 Ocak 2010
  15. gizzem

gizzem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    958
    Ödül Puanları:
    188
    kızlık muayenesi savcılıktan veya yetkili hakimden izin alınmadan kesinlikle yapılamaz
    kişi kendi isteği ile gitse bile yapılmaz çünkü kötüye kullanımı vardır
    adli tıp stajında öğrendiklerimdir bunlar
    kötüye kullanım nedir diyeceksiniz?bu ülkede eve sahibi eve erkek girdiğini görünce gidin kızlık raporu alın yoksa evimde oturamazsınız dedi diye gidip ben kızlık zarı raporu istiyorum demek zorunda kalan insanlar var
    şaka gibi ama gerçek hocaların tecrübeleri bunlar
    ülkemizde herkes namuz bekçisi moduna girmeye çok eğilimli odugundan
    gidip ben kendim muayene olmak istiyorum deseniz bile devlette yapılmaz
    özelde,muaynehanede belki diyorum ,iş paraya döndüğü için
    o da rapor değildir yani bir fikir söyler doktor
    rapor ancak devletten olur

16. 2 Ocak 2010
  17. poskolo

poskolo Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya bilmiyordum cidden hiç gitmedigim için özel doktorlara sırf bi travma yasadıgında kendi kendine şüphelenildiginde raporla mı gidilir=?

18. 2 Ocak 2010
  19. gul_muge

gul_muge Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    anlamadığım bişey var... bakın bi kız arkadaşım war kızlığının bişekilde bozulduğunu sanıyor... doktora gitmeyi düşünüyor... şimdi gitse ben emin değilim sadece bi bakarmısın rapor fln istemiyorum dese cevap werilmezmi ??? içi rahatlaması açısından yani...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.