kızlık zarını diktiren varmı yardımmmm edin lütfen...

Konusu 'Genital Estetik' forumundadır ve ilvin2002 tarafından 15 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ilvin2002
  1. ilvin2002

ilvin2002 Guest

merahaba... arkadalar ben kızlık zarımı diktirmek istiyorum ama çok korkuyorum. lütfen diktiren varsa beni cesaretlendirin iyi yada kötü tecrübelrinizi bekliyorum.yaptıranlar hangi yöntemle yaptığını yazsın lütfennnn. teşekkürler....

2. 15 Ocak 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenileri:
    355
    Ödül Puanları:
    83
    Kızlık zarı diktirmenin öyle çok fazla yöntemi yok diye biliyorum..
    Evlenmeden birkaç gün önce ameliyat gibi bir operasyon geçiriyorsunuz o kadar..:nazar:
    Yine de ben hiç diktirmedim,tecrübem yok,duyduklarımı söyledim,en iyisi bir jinekoloğa gidin..gamyoncuiremsu

4. 15 Ocak 2009
  5. ilvin2002

ilvin2002 Guest

yani yaptıran varsa bilgi almak istiyorum nasıl oluyo başarı oranı nasıl diye ne olur hiç kimse yokmu yaptıran yahu... iki yöntemi var ayrıca biliyorumda işte ne biliyim yaptıran biri olsada anlatsa istiyorum,

6. 15 Ocak 2009
  7. BenLiLa

BenLiLa Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    valla hiç bir fikrim yok..
    ne diktiren duydum ne gördüm..
    ama olumsuzunuda düşün ya kanama olmazsa ilk gece!
    sonuçta incecik bi zar nası dikilirki?
    bence iyice araştır derim...

8. 15 Ocak 2009
  9. newlife

newlife Guest

Bende Haydar Dümenin kçşesini okuyorum sık sık..gülmek için:)) oda Laale nin dediği gibi evlenmeden bir yada iki gün önce diktirilmesi gerektiğini söylüyo..yoksa dikişler atarmış..o bölgedeki dikişler kalıcı olarak kaynama yapmazmış..bi jinekologla görüş canım..her jinekologda yapmıyomuş zaten..yapanda baya yüklü para alıyomuş diye biliyorum..

10. 15 Ocak 2009
  11. shiftcan

shiftcan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bildiğime göre, zaten bunu yaptıran bir çok kişi sır olarak saklıyor ama okuduklarım şu yönde, zarı tamamen onarmıyorlar sadece o ilk ilişkide yırtılıp bozulup kanama yapacak şekilde tek bir dikiş atıyolar. yani o gece kanayan yer kızlık zarı değil dikilen ufak bir bölge.

zaten hiç ilişki yaşamamış vajinayla bir sefer bile ilişki yaşamış vajina farklıdır. tecrübeli her erkek bunu anlar. o yüzden bir çok doktorla görüşüp aklına en çok yatanda yaptırmanı tavsiye ederim.

dürüstlük vicdan rahatlığına hiç girmiyorum çünkü konu bu değil. umarım herşey iyi olur senin için.

betulcevahir bunu beğendi.
  12. 16 Ocak 2009
  13. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim arkadaşım diktirdi 3 gün önce fln pek fazla bişi olmuyo azcık bi ağrı oluyo antibiyotik ve ağrı kesici veriyolar zaten ağrın haif oluyo çok şiddetli diil ilk gecede hiç bişi anlaşılmıyo şekerim emin ol yane bizimki anlamadı en azından dikkatli ol düzgün biyerde yaptır sağlık koşullarına uygun olmalı temiz hijyenik ve drunda işin ehli olmalı çnk bu tarz durumlarda gerçekten büyük problemler olabilio dikkat et şansın bol olsun

14. 22 Mart 2009
  15. emika

emika Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence yaptırmana gerek yok,sanki erkekler bize bakir geliyor.Seni seven seni böyle kabul eder ,etmezse bırak gitsin nereye giderse..Ama illede yaptıracam diyorsan iyi bir doktor bulman lazım işinin ehli..Vicdan yapayım deme sakın,onlar ne yalanlar söylüolar hiç umrunda olmasın arkadaşım..

16. 22 Mart 2009
  17. Adxixvar

Adxixvar Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar burada bakirliği sorgulamak yada kişinin bekaretinin manevi duygularını ört bas etmek için paylaşım yapılmıyor.
    Arkadaş yardım amaçlı bir konu açmış ve gitmiş nedir bu baskıcı tutum ve tavır.
    Herkezin doğrusu kendine doğru,herkezin yanlışı kendisine yanlıştır.
    Lütfen konuya hakimseniz bilginiz var ise yazın ama yok konu sahibini rencide edicek iseniz lütfen bu tarz konu sahibini irdeliyici mesajlar yazmayalım.
    sevgiler.

18. 22 Mart 2009
  19. glsh85

glsh85 Guest

3 sene once fln arkadasımın arkadası yaptrmıstı .
    ankarada yaptırmıstı hemde ama pek bılgım yok