kızm olacak...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve lalezar_bilgin tarafından 31 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : lalezar_bilgin
  1. lalezar_bilgin

lalezar_bilgin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    :nazar:arkadaşlar bu gün kontrole gittim 15+1 olmuşum öyle mutluyumki kızım olacakmış çok istiyodum doktor ultrasonda uzun uzun baktı elleri ayakalrı hatta ayak parmakları bile belli oluyomuş yüzünüde gördük ama pek anlaşılmıyodu birdaha burdaki olumsuz yazıları okumıycam bir haftadır gözüm euyku girmiyodu kalbi durdu zannediyodum artık öyle bişeyler düşünmiycem çünkü bebeğim gayet iyiymiş keyif yapıyodu gördüm hatta kalp atışlarını bile duydum bu güne kadar duymamıştım gittiğim hastanelerde dopler cihazı yoktu işte böyle bu gece rahat rahat uyuyacağım rabbim herkese yardımcı olsun ayrıca bu mutlu haberi sizlerle paylaşmak çok güzel hepinizi çok seviyorum...:nazar:

2. 31 Temmuz 2008
  3. kuzu

kuzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ne mutlu sana. Allah sağlıkla kucağına almayıda nasib etsin. bende bugün ilk defa keseyi gördüm. inşallah bende hayırlısıyla bebeğimi kucağıma alırım

4. 1 Ağustos 2008
  5. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    Allah gönlüne göre vermis arkadasim insallah saglikla kucagina alirsin yavrunu...bir daha kötü düsünüp te hic moralini bozma...Allah im butun hamisleri korusun insallah....
    Eeee darisi da cinsiyetini ogrenemeyen arkadaslara ve bana:)))

6. 1 Ağustos 2008
  7. deryam76

deryam76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canimm ne guzel hayirli olsun insss birgun bizimde bebisimiz olurr

8. 1 Ağustos 2008
  9. serçecik

serçecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı oslun canım benım eşim de tam bır kız cocuk hastası..benım ıcın hıc farketmez ama kızımız olursa daha mutlu olucaz sanırım..allah ahyırlısını verısn..bend ebır sonrakı kontrolumde ögrenecegım cınsıyetını..hayırlısı bakalım..

10. 1 Ağustos 2008
  11. yaxgxxixzxixm

yaxgxxixzxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım Allah tamamına erdirsin.Allah gönlüne göre vermiş demekki...tebrikler.

12. 1 Ağustos 2008
  13. ebruli_30

ebruli_30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.Allah tamamına erdirsin arkadaşım bebişini sağlıcakla kucaklamanı nasip etsin cinsiyetinin kız olmasınada sizin adınıza sevindim darısı bizlere yani benim gibi kız bekleyenlereyerimseniben

14. 1 Ağustos 2008
  15. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım allah analı babalı büyütsün ne güzel ya rabbim bizlerede nasip etsin inşallah

16. 1 Ağustos 2008
  17. donurlu

donurlu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hayırlı olsun canım şimdiden. Ben de 23. haftamdayım ve kızımız geliyor inşallah. Çevremdeki herkes bana kız olduğunu öğrenince şanslı anne babanın kızı olurmuş ilk dediler :) Tabi ne olursa olsun sağlıklı ve aklı başında olsun. Buradaki olumsuz haberleri okumama konusunda haklısın arkadaşım, tek yol göstericin doktorun olsun her zaman. Tekrar tebrikler

18. 1 Ağustos 2008
  19. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım gözün aydın benimde bikızım olcak kısmetse inşallah,dediğinede katılıyorum aynı zamanda burda yazan hiç olumsuz topiki tıklamıycam yazıyıda okumuycam beni de olumsuz etkiliyor.hele o anne karnın da bebek ölümleri diyebi başlık var o çok canımı sıkıyo.ama işte merak insan oğlunun yapısında var bakmadan edemiyosun sonrada aklıma olmadık şeyler geliyor.allah korusun