kizular bakin buda benim kizisim iki aylik oldu

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve aysima81 tarafından 24 Nisan 2008 başlatılmıştır.

24 Nisan 2008
    Konu Sahibi : aysima81
  1. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    koizlar hizla buyuyor minisler kizim nasil teyzeleri

2. 24 Nisan 2008
  3. oltu

oltu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    maşallah annesi çok tatlı yerim ben onu gülüşünü ALLAH nazardan saklasın ikinci aşısını yaptırdınmı zormu çok agladımı kaç kilo oldu boyu nekadar oldu ben bugün aşı yaptırcaktım tatildi pazartesi bende kızımın resmini koymak istiyorum ama bitürlü beceremiyorum yardımcı olursanın sevinirim canım

4. 24 Nisan 2008
  5. candy38

candy38 Seize the day Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    oy teyzesi yer ama bunu...Allah nazarlardan korusun bebişini tatlım.bak bana sözün var unutma...bebek biraz büyüsün hemen kursa başlıyorsun...

6. 24 Nisan 2008
  7. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sagol guzelim resimler albumler kismina oglumuda esimide kendimide ekledim resimlerini bakabilirsin canim.guzelim ben almanyada yasadigim icin burda simdiye dek hic asi olmadi kizim guzelim sadece gecen ay agzindan bi damla damlattilar.mayista asimiz var bizimde guzelim canim asi anindaki acisi deyilde sonrasi cok onemli asi vurulmadan once bebeyini once kotriol ettir hastami sagliklimi diye yoksa kotu sonuclara mal olur.sonra evinde kesinlikle ates dusurucu i fitil bulundur atesi cikabilir ignenin sonrasinda canim.merak etmeb guzelim onlar bizden dahabi cesaretli ilk cocugum hic aglamamistida o oglandi bakalim kizlar nazli oluyomus diyolar gorucez canim.bu arada resmi nasil koydugumu anlatayim oncelikle dijital kameradan bilgisayarina ekle fotoraflari sonra canim kotrol palenine gir ordan---kullandigin avantaya gir en sonda bir kutucuk var resim yukle diye orqayi tikla bi sayfa aciliyo.diyer taraftanda bilgisayarina koydugun resmi mousla kopyalar o kutucuga aktar canim eyer yapamassan haber ver dahabi ayrintili anlatayim.bu arada canim bak ben resimlere albumlwer yaziyoya yukarida ona bak kizim oglumun resmi var-canim simdiden minisine gecmuis olsun allah sizi korusun

8. 24 Nisan 2008
  9. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim soz guzelim simdiden arastiriyorum.bide bebeyimle geziniyoruz her gun cocuk arabasiyla almanlarin icine giriyorumki biseyler kapmak icin canim beni unutmadigin ve onemseyip tekrar hatirlattigin icin sagol canim.bu aradada iyi dileklerin icin tesekkurler

10. 24 Nisan 2008
  11. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cok sagolasin ya gozleri masvami ama belli olmuyo ay bi cadi bi cadi gorsen aglamaya baslamadan once bak aglicam heeee diye:KK46:diye oncesinde dudaklarini buzuyo ay cok nazli

12. 24 Nisan 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bayılıyorum böyle dudaklarını büzüp ağlamalarına.

İnşallah bebişin hep güler,hayırlı bir ömrü olsun inşallah.

14. 24 Nisan 2008
  15. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    iyi niyetlerin icin sagol canim.ama inan aglamaya bes dakka kala agliyorumm aglarim hee diye basliyo aglamaya.dun doktora goturdum oglumla beraber neyse doktor diyoki tamam geliyorum aglama oldumu bizim cadi doktorun suratina bakti bakti basladi dudaklarini buzmeye bayabi buzdu doktor tam odadan cikti geliyorzum birazdan dedi ayyy bizimki bi basladi bagirmaya ay doktur hemen geliyorum hemen diye eli ayagina karisti bende gul gul oldum

16. 26 Nisan 2008
  17. oltu

oltu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aysimacım canım resimimlerine baktım oglunda çok güzel çok tatlı ALLAH BAGIŞLASIN CANIM senin yüzün pek belli olmuyor ben seni çok merak ediyorum canım resim koyma işini bitürlü beceremedim açıkca yaz canım bakalım becere bilicemmi

18. 26 Nisan 2008
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    aslinda berbat durumdayim ama senin icin resmimi koyucam canim bak.guzelim ayrintili olarakta yarin yazarim canim resmimi buraya koyucam kizim yerine ama masur gor bayabi kotuyum iki ay oldu dogum yapali bide uykusuzluk kilolar