kızzzllarr yardım edin

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve esrax21 tarafından 25 Ekim 2010 başlatılmıştır.

25 Ekim 2010
    Konu Sahibi : esrax21
  1. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    adetlerim düzensiz 105 kiloyum sevgilimle birleşme yasamadım elle tatmn ettik sadece birbirimizi 1 ay önce. bugun korkudan test aldım eczaneden 1. çizgi çok kalın ve koyu 2. çizgi silik seffaf hatta ip ince varla yok arası gozle bile zar zor ısıkta seciliyor. anlamadım ya yazında böyle oldu en pahalısından aldım 2 tane 2side bile cıktı sonra regllilerimi oldum gene bole oldu. acaba hormonlar etkilermiki hamile olmasakta:S cunku vajinamn içine girmesini bırakın yakınına bile bosalmadı temas bile etmedi sadece bikac saniyelik boxerının ustune oturmustum sonrada korkudan hemen kalktım yani tam oturmadım bile o sıradada bosalmamıstı zaten daha tek temas bu oldu oda tam oturmadım bile degdi degmedi seklindeydi:S neden böle oluyo hamilemiyim yoksa hormonlarım bozukta ondanmı:S:S:S

2. 25 Ekim 2010
  3. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    offf ne hamilesi güzelim ya değmedi temas etmedi diosun insanlar o kadar uğrasıyo da kalamıo bence değilsin tabikide psikolojiktir o:umursamaz:

4. 25 Ekim 2010
  5. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    gene neden cıktı o zaman o seffaf çizgi:S acaba testin çizgisimi ama farklı farklı testler yaptım farklı zamanlarda (2sini aylar önce predictor aldıydım o zaman) bunu simdi hep ole belli belrsz bi çizgi var :S:S:S bndenmi kaynaklanıo hormon bozuklugu falan etkilermi yada baska birşey hamile değilken bile cıkıo o seffaf ısıkta belli olan cizgi gene oyledr kesn diyorum ama genede acaba mı sorusu gelio aklıma:KK43:

6. 25 Ekim 2010
  7. mrwb

mrwb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    ya o çizgi eğer hamile olsan zten sen ışığa tutmadan gözükür sen diyosun ki ışıkda şeffaf çzgi gözüküo bnm bldğim baya koyu çzgi olurdu yani ama için rahat etmiosa kan testi mi neyse ondan yaptır

8. 26 Ekim 2010
  9. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Yine aynı mesajı yazacam

Arkadaşım üniversite öğrencisisin,sizin belli bir seviyede birkiminiz,bilginiz olmalı.Hadi onu geçtik,bu siteden haberiniz varsa bu olayın öyle çok kolay olmadığını anlamış olmanız lazım.

En başta şunu sormak lazım: neden test yaptın ki??? Sen birliktelik yaşamamışsın.spermlerle yumurtan tanışmamış bile ,bu tanışmayan varlıklar nerde birleşip senin rahmine girip bebek yapacaklar :)))

Ayrıca testlerde bozuk çıkma ihtimalinin çok olduğunu burda birçok kişi yaşadı ,gördü.Olayın burda yazılan kısmını eleştirmek için söylüyorum,bu işi yapmayı bilen kişi nasıl çocuk yapıldığını ,nasıl olduğunu da bilir,bilmeli bence,yani testlik boyutuna nasıl geldin ????

10. 26 Ekim 2010
  11. esrax21

esrax21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    haklısın kulaktan dolma haberler yuzunden böyleyim eğitimini gerek ortaögretimde gerek lisede konferanslarda aldım ama etrafımda insanların muhabbetlerini duyunca bilgili olsamda içime korku dusuyor :KK43: yok surtunmeyle hamile kalmıslar yok tuvalete oturmus hamile kalmıs yok erkek arkadasının eline bulasan spermden hamile kalmıs. bu internet siteleri o kadar kotuki bilgi almak için yazıyorsun psikolojin bozuluyor bir sitede benim durumumda olan kişilere genede supheleniyosanız gebelik testi yapın demiş ondan yaptım aslında hani aklımda durcana bileyim die negatif gozukuyo ama orda seffaf renksz çizgi gibi bile değil testin yeri belirlenms gibiydi alala dedm neden böle oldu gecendede olduydu hani hamile değilsem bile o neden cıkar onu bilmek için istedim

12. 26 Ekim 2010
  13. nurfeza

nurfeza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok o çizgi orda var zaten önemli olan onun renklenmesi :)

14. 26 Ekim 2010
  15. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    İşte kulaktan dolma bilgilere inanmayacaksınız.
    Hamilleik kolay değil ki öyle,burda çabalayan ne kadar çok insan var,ayrıca dediğim gibi testler yanlış olabiliyor bu bir ,ikincisi de bazen hormal değişimlerde testler yanlış sinyal verebiliyor aslında hamilleik yoktur ama test öyle algılar .Zaten basit idrar testleri onlar ,takılmayın ,bunları evlenip çocuk sahibi olmak istediğinizde dha iyi anlayacaksınız :)