KK Bağımlısı oldum ev işi yapamıyorum:)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve chicek tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : chicek
  1. chicek

chicek bebişim ve ben Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ya ben hep pc nin başındayım bsabahtan akşama kadar ev darmadağın kalkamıyorum başından yemek yemeye bile zor kalkıyorum..işin kötü tarafı oturmaktan kilo da aldım havalarda soğuk iyice eve kapandım..sanırım biraz da depresyondayım..ne olacak bu ev işleri kızlarkafamçokkarıştı

2. 4 Ocak 2009
  3. EU1

EU1 Guest

ben de sardım bu ara kk'ya.. eskiden sdc hayatın içinden kısmınd takılırdım şimdi maşallah tüm topiklere bakınıorum.. ödevler dersler hep kalıo, finaller de gelio e böle olmuyoooo :)

4. 4 Ocak 2009
  5. Hayalimsi_n

Hayalimsi_n Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bi ara sizler gibi yapiyordum baktim gidisat gidisat degil artik butun zamanimi degilde firsatim olunca girip cikiyorum degilse insan bagimli oluveriyor sosyallikten eser kalmiyor

6. 4 Ocak 2009
  7. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla tam bi bagımlılık yapıyor kk..bugune kadar hiç bi forumda bukadar uzun süre durmamıştım..takiii buraya rastlayana kdr...öyle bşyki pc açınca illk işim msn sonra kadınlar kulübünü açmak..kimi topiklere girmessem içime dert oluyo o derece bagımlılık yapıyor vallaaaa...

8. 4 Ocak 2009
  9. geçmiş olsun canım aramıza hoşgeldin:nazar:

10. 4 Ocak 2009
  11. sevdayildizi

sevdayildizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla arakdaslar bende bazen bagimli kaliyorum evi toplasamda tam temiz yapmiyorum bu yuzden kendimi iyi hsietmiyorum ne yapacagimi bilmeiyorum yapotogim isis tam yapmiyorum o yuzden cok problemin oluyor esimle allah ayrdimcimiz o.lsun

12. 4 Ocak 2009
  13. Daxgx Çiçexgxim

Daxgx Çiçexgxim hayat gezince güzel:: Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    chicek,ilk zamanlar çoğumuz belki senin gibi işlerimizi aksatıyorduk..sana tavsiyem sabah uyandığında işlerinin tamamını yap yemeğinide pişir, sakın ateşte bırakma yoksa dibini tutturursun ben yaptım çünkü:roflol:,işlerini bitirince pc'nin başına oturursan hem aklın işlerde olmuyor en azından rahat ve güzel bir vakit geçirirsin kk'hakkaten bağımlılık yapıyor mutlaka çok eğitici ,eğlenceli hoş sohbetli yanları hep var. ben seviyorum kk'yı. ama işlerimi aksatmadan tabiki..a.s.

14. 4 Ocak 2009
  15. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    oo daha yeni üyesiniz ben 2 senedir burdayım bağlandıkça bağlandım sizde öyle olursunuz herhaldeeşakkıdı

16. 4 Ocak 2009
  17. kardelen18

kardelen18 Guru Üye

Beğenildi:
    361
    Ödül Puanları:
    353
    haklısın canım sakın yemeği falan bırakmayın ocakta buraya dalıp giderseniz yanar yemek :jeyyar:

18. 4 Ocak 2009
  19. MeDuSa

MeDuSa Guest

cnm yarın sınav var hemde iki tane a.s
    ama ben burdayım :roflol: