KK`da yaptiginiz yorumlarda ne kadar samimisiniz?

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve Huli81 tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Huli81
  1. Huli81

Huli81 Ve yine hüsran ve aci... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146

Kizlar, ben buraya ilk üye oldugumda cok sasirmistim herkes canimli cicimli konusuyor birbiriyle.... bende samimi oldugum kisilere canim gülüm güzelim vs derim, ama burda sanal alemde kullanilmasi birde herkesin kullanmasi beni sasirtmisti...
    Benim merak ettgim Kadinlar Kulübünde yaptiginiz yorumlarda ne kadar samimisiniz?
    Ben mesela begendigim konular ilgimi ceken konular olunca yazarim. Ilgimi cekmezse ya sirf okurum yazmadan yada bakmam bile. Ayrica yaptigim yorumlarda hem icten cevap veririm, bireyi begeniyorsam söylerim begenmiyorsam yazmam yada dogruyu yazarim. Canim cicim dedigim zamanda bunu icimden gelerek yaziyorum yapmacik degil....

bu konuda fikirlerinizi merak ediyorum acikcasi
    belki aranizda herkes söylüyor diye söyleyenler vardir bilemiyorum

2. 23 Ağustos 2009
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    ne düşünüyorsam konu ile ilgili yazarım ....
    özellikle ''derdim var'' bölümündeki konuları okuyunca empati yaparak yazarım..(ki bu bana göre çok önemli...)
    çok gerekmedikçe kırıcı diil ,yapıcıyım...

4. 23 Ağustos 2009
  5. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    zaten en dogrusu da bu helede "derdim var" gibi hasas konularda, lop diye dalip yorum yapmayi dogru bulmuyorum, zaten empati yapamadigim konulara yorum yapmiyorum bile

6. 23 Ağustos 2009
  7. jose

jose Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aynen ne dusunuyorsam o an yazarim icten samimi olarak neysem oyum his kasmam yanee:))

Son düzenleme: 24 Ağustos 2009
  8. 23 Ağustos 2009
  9. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    normal hayatımda nasılsam burada da oyleyim ...eger kk bir kısı bana antipatık geliyorsa ya da samiyetine inanmıyorsam aslada ona yazmam

10. 23 Ağustos 2009
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.477
    Ödül Puanları:
    463
    önce bende senin gibi düşünüyordum yani canım cicim konusunda, sonra baktım ki, canım cicim kullanmazsan, simili kullanmazsan sözlerin yanlış anlaşılıyor, sen gayet iyi niyetle yumuşak bi ruh haliyle yazıyorsun ama karşıdaki yargılama gibi algılıyor.
    KK da yazarken haliyle yüzümüz mimiklerimiz vucut dilimiz görünmüyor, yani insanı anlatan en önemli şeyler görünmüyor, bu mimikler yerine bende canım cicim ve simili kullanıyorum ve yanlış anlaşılma olaylarım bayagı azaldı. Canım cicim demek, simili kullanmak yorumlarımı yumuşatıp yanlış anlaşılmayı engelliyor bi nevi burdaki mimiklerim oluyor.
    günlük hayatta canım cicim kullanmam çünkü mimiklerimle vucut dilimle karşıdaki samimiyetimi zaten anlar

12. 23 Ağustos 2009
  13. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende öyle yapiyorum ama bazi insanlar yapmacik olabiliyor insallah burda öyle yoktur gerci hic karsilamsmadim ama bilinmiyor, samimi olmak dogal olmak en dogru karar bence dimi dadlummm

14. 23 Ağustos 2009
  15. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ya tabiki burda yazilan yaziyi karsidaki okuyan nasil algiliyorsa öyle okuyor ama smiley falan olunca daha cok anlasiliyor mesela saka yapipta smiley olmayinca ciddi sorunlara yol acabiliyr

16. 23 Ağustos 2009
  17. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Sence KK da yorumlarında samimi olmayan biri, gelip bu konuda "kk da samimi değilim" der mi :jeyyar:

18. 23 Ağustos 2009
  19. Huli81

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:
    demez tabikide ama belki farkli yorumlar olabilir diye düsündün, veya belki canimli cicimliden hoslanmayan biriler yorum yapabilir:teytey: