KK den öğrendiklerim pozitif çıkardı:)

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve klavye tarafından 30 Ocak 2008 başlatılmıştır.

30 Ocak 2008
    Konu Sahibi : klavye
  1. klavye

klavye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ŞenizArkadaşlar, KK ne sonsuz teşekkürler, ateş ölçme yöntemini buradan öğrendim ve adetten sonraki 1 hafta boyunca ölçtüm hep 36.2 idi bir gün 36.4 idi ve eşimle denedik işte bugun 27.günüm ve evet 2. gebelik başlamış,, dün 1 test aldım ve 3 kere de idrar alamadım(bu arada tuvaletimin gelmesini bekledim vs.) 4.de testi yaptım ve negatif çıktı," bir daha test yapmayacağım adetim gecikmeden"dedim.banyodaki çöp kutusuna attım. gece tuvalete girdim ve çöpün kapağını açınca ne göreyim benim test hafifte olsa pozitif çıkmış.kötü bir şey ama onu çöpten aldım ve sevindim sevindik eşimle... ayrıca eşim aa bu silik değildir dedi ama ben KKden öğrendiğim bilgilere dayanarak(bir mesajda bir arkadaşın silik çıkmıştı ama gebe idi 2gün sonra yaptıgında net sonuç vardı) tamamdır dedim. Ve kutladık. Darısı başınıza tüm isteyenlere hayırlı sağlıklı evlatlar inş.

2. 30 Ocak 2008
  3. sevil35

sevil35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    212
    Ödül Puanları:
    123
    :teytey:tebrik ederim sibelcim bu ateş ölçme olayı nasıl anlatırmısın canım?:nazar:

4. 30 Ocak 2008
  5. klavye

klavye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de buradan öğrendim, adetin ilk gününden ateşini ölçersen her ay düzenli olarak yumurtlama gününü bulabilirsin diyordu. Ben adetim bitti her akşam koltukaltımdan ateşimi ölçtüm 8.gün 9. gün 10. gün... 36.2 idi ateşim ve 13.gün 36.4 tü deneik ve oldu. hatta merak ettim 14 ve 15 günlerde ateşimi ölçtüm ama hemen belli oluyor yine 36.2 idi. Yani sanırım o gün benim için doğru günmüş.

6. 30 Ocak 2008
  7. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sibelcim ben yumurtlama günümü anlıyorum çünkü benim çok tuhaf bir kasık karın ağrım oluyor.ben bu ağrının yumurtlama olduğunuda bebeği olmayan bi abla vardı onlar sürekli doktora gidiyorlar ve tedavi görüyorlardı ondan öğrenmiştim çok önceden.ve bizde o günler birlikte olmaya olmaya çalışıyoruz.inş.faydası olur.10 şubat adet günüm inş.olmamsenağlamasenağlama

8. 30 Ocak 2008
  9. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu arada seninde bebişin hayırlı olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin ALLAH:KK46::KK46::KK46:

10. 30 Ocak 2008
  11. klavye

klavye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inş. hayırlı haberlerini alırız seninde. teşekkür ederim.

12. 30 Ocak 2008
  13. Zeos

Zeos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm hevesini kırmak istemem ama yeniden bi test yapmanda fayda var derim.çünkü benimde başıma böle bi durum gelmişti ilk demenemiizden sonra bende sen gibi test yaptım ama heyecandan olsa gerek bi türlü beceremedim sabah test çubuguna bakınca 2.çizgini biraz silik oldugunu gördüm ve eşimle haeyanlandık solugu doktorda aldık ama bize denilen sey testten hemen sonra 5-10 dakika içinde verilen sonuç bekleyince 2.çizgi biraz belirgenleşiyo üzgünüm negatif dedi yapılan 2. testte.umarım hamişsindirr ama üzmek istemem seni.herşey gönlünce olsun

14. 30 Ocak 2008
  15. meldek

meldek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun arkadaşım , bebeğini sağlıkla kucağına alırsın inşallah, bende buay ateş ölçme yöntemini uyguladım,, benim sürekli değişiyo 35,2 - 35,7 arası adetimden 5-6 gün sonra 36,1 e çıktı , o günmüydü bilmiyorum ,çünkü hs.larıma göre daha 9 gün vardı yumurtlama dönemine,belkide erken gerçekleşmiştir, 9 şubat hastalanma günüm heyecanla bekliyorum , hayırlısı artık

16. 30 Ocak 2008
  17. tuhaf_21

tuhaf_21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sibelcim seni üzmek istemiyorum inş. hamilesindir.benimde başıma geldi bende yaptığımda tek çizgiydi üzülüp çöpe attım bir saat geçtikten sonra baktımki ikinci çizgi silik çok mutlu oldum.hamile sandım ama 2 gün geçtikten sonra malesef hamile olmadığımı anladım.canım inş.senin benim gibi olmaz hamile kalmışsındır.

18. 30 Ocak 2008
  19. klavye

klavye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar, eğer gebelik yok ise ben de hafta sonu kayağa giderim.:)
    Sigaradan midem bulanıyor (kaşlarımı aldırmaya halim yok 10 gündür nerdeyse) ve bunlar benim için belirti ayrıca öğle arasına 25 dk. kaldı hemen eczaneden bir test daha alacağım sonucu bildiririm.