Kk Dil uzamas!!

Konusu 'K.B.B. - Kulak-Burun-Boğaz' forumundadır ve ezzoo tarafından 11 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

11 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : ezzoo
  1. ezzoo

ezzoo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba herkese
    bu sabah kardeşim uyandığında boğazına birşeyin takıldığını hissetmiş.aynada baktığında küçük dilinin dili üzerinde olduğunu görmüş..şimdi doktora gitti..ama ben buraya da yazmak istedim..bilgisi olan,.çevresinde görmüş olan bilgilerini paylaşabilir mi?ne yedirmemiz gerekiyor.internetten araştırdım ödem olabileceğini öğrendim..ödem protein eksikliğinden olduğunu biliyorum derslerimden..sizden de bilgilerinizi werirseniz sewinirim..hoşçakalın

2. 5 Ağustos 2009
  3. miraaa

miraaa Guest

aynı durumu şuan ben yaşiorum gecenin bu vaktinde mahvoıldum bilgisi oln lütfen yassın

4. 5 Ağustos 2009
  5. Esmer Gxuxlcin

Esmer Gxuxlcin ♥αℓуα ∂υ&#9 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Rabbim sifanizi versin ama bir bilgim yok =((

6. 5 Ağustos 2009
  7. ezzoo

ezzoo Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canm kardeşim doktora gitti.dinlenmesini söylemiş.hap falan yazmış.sprey falan..ama yaşlandığında tekrarlar ameliyat dedi :çok üzgünüm: ama sen de bi git bakalım doktora,,inş senn o kadar ciddi değildir :Saruboceq:

8. 5 Ağustos 2009
  9. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun Öncelikle.ılk kez duyuyorum Küçük dil büyürmüymüş...Ameliyat olsa ses sorunu yaşamazmı acaba?

10. 4 Eylül 2009
  11. önce inanamadım yazdıklarına.acaba dalga mı geçiyo diye.geçmiş olsun canım Allah şifa versin

12. 30 Aralık 2011
  13. bushraa

bushraa "Kasım'da aşk başkadır.." Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konu çok eski ama ben yinede cevap yazmak istedim,aynı durumu yaşadım çnkü.uyandığımda bademciklerim şişmişti.ve küçük dilim dilme kadar uzamıştı.ve dilime degmesi boğulma hissi veriyordu bana.soğuk algınlığı geçiriyordum.doktora gttim hemen.baya korkmuştum.ama korkacak bişey yokmuş aslında.bi ilaç yazdı.uyku yaptığı için gece içmemi söyledi.yatmadan 1 saat önce iiçtim ve sabaha hemen gecti.1 gecede geçiyor yani korkulacak bşey yok.

14. 15 Ekim 2013
  15. leman_80

leman_80 Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ilacım ismini özelden atar mısın. doktoruma sorucam.o çözüm bulamadı. çaresizim.

16. 23 Ekim 2013
  17. Suff

Suff Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Benim k.p de olmuş. Dr ilaç vermiş . 10 gün sona geçmezse ameliyat demişler:KK53:

18. 29 Ocak 2014
  19. SEDEFGNY

SEDEFGNY Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım merhaba
    Forumda paylaşmış olduğun küçük dil sarkmasıyla ilgili rahatsız ediyorum. Benim eşimde var aynı problem.Ne denediysek geçiremedik, bahsettiğin ilacın ismini verebilirsen çok mutlu olurum.Şimdiden teşekkür ediyorum .