Kk kilolar vermek isteyenler iin

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve cocomademoiselle tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : cocomademoiselle
  1. cocomademoiselle

cocomademoiselle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam millet!

kendi deneyimimden yola çıkarak sizlerle birşeyler paylaşmak istiyorum. kilolu değilim ama ince görünmeyi seviyorum, o yüzden sağlıklı olduğu sürece olabildiğim en düşük kiloda olmayı seven biriyim. kilo problemleri olanlar farklı yollarla profesyonelce sorunlarını çözebiliyorlar, fakat konu azalan kiloyu sabit tutmaya gelince zorlanıyor birçok kişi. çok farklı yol denedim, o ıvır zıvır nesfit, eti form, mavi yeşil vb gibi bisküvilerle geçiştirdim öğünlerimi. ASLA AMA ASLA bunu yapmayın. 2 haftada 3 kilo verdim, hala da aynı kilodayım. günde üç öğünü bize kim öğretmişse yanlış öğretmiş. altı yedi öğün yemelisiniz. ama azar azar. fazla açlık hissi olmayacak, mideniz alışa alışa azla idare etmiş olacak. sabah kahvaltısı dillere destan olmalı tüm günün vitamini burda saklı. öğlene doğru biraz meyve fena olmaz. öğlen yemeğinde abartmadan sağlıklı birşeyler yiyin. öğleden sonra, en önemli yer burası, 1 fincan yeşil çay. kesinlikle için bunu. süper! sadece tek kelimeyle SÜ-PER! akşama doğru meyvenizi yoğurdunuzun içine doğrayın kaşıklayın güzelce. akşam mümkün olduğunca az yiyin. 7 den sonraya kalmamaya dikkat edin. eliniz abur cubura çok gidiyorsa o zaman o eti formlara falan başlayabilirsiniz.alternatifler arayın, tatlı yerine kuru kayısı yiyin. aslında her şey sizin elinizde. karbonhidratla proteini birleştirmeyin yeşil sebzeleri her şeyin yanında yiyebilirsiniz. sevin onları, bol bol evinize davet edin. yemeğinizi yerken mutlu olun, aç kalıcam demeyin, ne kadar da sağlıklıyım taş gibi olucam diyin. ruh haliniz de çok etkili. kilo sorunu olmayan ama biraz daha sağlıklı olmak isteyenlere genel tavsiyem bu. 1.73 boyundayım 54 kiloyum, kilo vermeye çalışmadım ama istemeden de olsa vermişim bile. güzel bir his değil mi? bence biraz çaba gerekiyor dolabınızın içini tamamen yenilemeniz gerekiyor, gerekirse yediklerinizi yazmanız da çok işe yarayabilir, onu da yaptım. o zaman ölçü kaçmıyor hem. daha ayrıntılı bilgi isteyen olursa soru olursa rahat rahat yazabilirsiniz. ne diye burdayız =) vereliniortak

2. 11 Haziran 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yesil caya ben de baslamayi dusunuyordum zaten iyi oldu soyledigin..
    1.60 boyundayim 50 kilyoum ama fazla geliyo bana..
    53 e kadar ciktim da verdim allahtan..47 olsam iyi olcak..

4. 12 Haziran 2009
  5. sevgiK

sevgiK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım dediklerine tamamen katılıyorum. 1.65 boyundayım ben kilom 49-50 arasında gidip geliyor. benim yeme düzenimi yazmışsın sanki :lepi: tatlı yerine kuru kayısı yerim bende, yaz olduğundan şimdi bol bol karpuz yiyorum, 100gramı 19 kalori mükemmel birşey :lepi: form ürünleri sevmiyorum çünkü aspartam vb. sağlığa çok zararlı olan ürünler içeriyorlar. onların yerine kayısı, meyve gibi doğal şeyler yemek çokkk daha sağlıklı. yinede arada k-flakes, nesfit yerim mesala, normal kahvaltıdan sıkılınca. hergün peynir domates sıkıyor bazen, haftada,2haftada 1 gün falan cornflakes yiyorum sabahları lülülülülülü 7den sonra yemek kesinlikle yokk zemuszemus 10 gibi çay saati yapıyorum ben, yeşilçayla tabi zemuszemus bide vucudumun bozulmaması için haftada en az 4-5 gün spor yapıyorum, pilates ve aerobik. sebze canavarıyım bide, et ürünlerini sevmem(balık dışında :asigim:) sebzeye bayılırım :kedi: bide süt ürünlerini çok seviyorum ben, hergün peynir, yoğurt kesinlikle tüketirim. :kedi:

dengeli, sağlıklı beslendikten sonra gerisi geliyor zaten, anlık zevkler için yağlı yağlı şeyler yiyip yağ bağlayacağımıza, sebze meyve gibi yararlı şeyler yiyip taş gibi olalım. hihoyyyt

6. 12 Haziran 2009
  7. cocomademoiselle

cocomademoiselle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evvet işte bu demek istediğim

sevgiK süpersin. kesinlikle de güzelsindir. sağlık her şeyin başı çünkü. kendine dikkat edince insan ne olursa olsun kendinş çok daha mutlu hissediyor.

8. 13 Haziran 2009
  9. adlemm

adlemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar kesinlikle katılıyorum size 1.60 boyum 53 kiloyum tek isteğim 3 yada 4 kilo verebilmek yapabilirim heralde istedikten sonra yeşil çay içiyorum bide yasemin çayını çok öneriyolar bi bilginiz varmı acaba ayrıca ben biominera kullanmaya başladım süper bişey

10. 13 Haziran 2009
  11. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Yazdıkların çok doğru şeyler, çoğunu uyguluyorum ben zaten, aşırı kilom yok ama biraz versem daha fit görünürüm kendimce, günde 6 öğün besleniyorum, yeşil çayımı hiç ihmal etmem, öğlenleri z.yağlı yiyorsam akşam protein ağırlıklı beslenirim, meyvemi hiç ihmal etmem, diyet olarak değil de yaşam biçimi olarak görüyorum bu tür beslenmeyi.....

12. 15 Haziran 2009
  13. pokahontas

pokahontas RabbimEYLÜL'ÜMsanaEmanet. Üye

Beğenildi:
    294
    Ödül Puanları:
    163

biominera nedir sekerimm

14. 16 Haziran 2009
  15. Azeri kizi

Azeri kizi Türkiye'mmm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Benim 2,5 kilo vermem lazim ama gecen gün demir serumu yedim.O neydi aman Allah'im.Serumdan beri midemde sürekli bir kazinma var.Buda beni sürekli yemek yemege itiyor.Kesin 5 günde aldim ben.
    Bu yemem düzeni güzel taii.Ama 5-6 ögün yemek bazen olmuyor.Disardaysam mesela.

16. 18 Haziran 2009
  17. adlemm

adlemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    biominera inceltici krem korse merkezinden aldım daha doğrusu içinde yağ ve tuz var termal tuz istediğin bölgene sürüyosun 3 yada 6 saat kalıyo korsede giyosun bide bakmışın incelmişsin öyle bişey ben daha yeni başladım ama şimdiden bayıldım kokusuda çok güzell:)

18. 9 Ağustos 2009
  19. india

india Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok doğru şeyler yazmşsın canım benim vermem grekn 4 kilo var ama takıldım kaldım valla 54 te yeşilçayla olur mu ki acaba