kk nin pembe dizisi olsun

Konusu 'Kişisel Gelişim' forumundadır ve ebRuiPek tarafından 29 Eylül 2007 başlatılmıştır.

29 Eylül 2007
    Konu Sahibi : ebRuiPek
  1. ebRuiPek

ebRuiPek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hep beraber bir ask dizisi olusturalimmi..her uye bir once ki yazilan yaziyi alip ister baska kahramanlar ister farkli olaylar ortaya cikarsin ama geneli butunlugu bozmadan ..bastan sona okundugunda anlamli heyecanli guzel birseyler ciksin..

bilmmem belki keyifli olurr diye dusundum..tatlicadiarzu

hadi ben basliyorum..

isiklar kapandi ve perdeler acildi...sengözlerimebaksanab

yagmurlu bir hava..
    islak ve sessiz sokaklar...
    calisma saati bitmis magazasinin kapisini kilitlemekle mesgul bir genc kiz..
    anahtar sesi..veeee..
    yagmur sularini saga sola sicratarak gelen bir araba...film muzigi burda biter ..
    aci bir araba freni..islak sokaklarda kizin topuk sesleri..
    tekrar sessizlik...ve
    veeee..
    arabanin kapisi acilir , bir kac gunden beri kizin pesinde kosan adam belirir..
    kiz, kendinden emin arabayi pas gecip evine dogru ilerleyecekken..gozu arabanin arka koltugunun cicek bahcesine donmus oldugunu gorur..oglanla goz goze gelirler..gozleriyle nedir bu dercesine bir isaret gonderir..
    cocuk elindeki gulu uzatirken..soyle der

hangi cicegi sevdigini bilmedigimden cicekcideki tum ciceklerden aldim..
    kizin yuzune garip bir tebessum takilir..tekrar arabaya bakar..
    kir cicekleri , laleler , orkideler , ismini bilmedigi bir yigin daha cicek..

(ee.. sonra..hadi siz devam edin..)a.s.

2. 29 Eylül 2007
  3. Cruciatus

Cruciatus Guest

istemiyormuş gibi davransa bile aslında kız da oğlanı beğeniyordu. Öyle ki her köşe başında "Acaba arkamda mı?" diyerek dikiz aynasına göz atıyordu. Bu takip bir hafta kadar sürmüş, Kaan isimli genç erkek, genç kızın evini öğrenmişti. Artık ortaya çıkması gerektiğini düşünmüş ve o gece kıza çiçekleri sunarken uzun süre sönmeyecek bir aşkı da alevlendirdi.

Sahra isimli genç kız hep o andan korkmuştu. Kaan'ı uzaktan sevmek en doğrusu diye düşünüyordu. Bir erkeğe yaklaşmayalı neredeyse on yıl olmuştu. Son beraberliği ise hiç de iyi sonla bitmemişti. Bu nedenle Kaan'a, daha doğrusu hiçbir erkeğe güvenemiyordu. Uzun bir süre Kaan'ı süzdükten sonra bakışlarını kaçırdı.

"Çiçekler için teşekkür ederim, iyi geceler." ve arkasını döndü...
    "Hey, dursana!" Kaan, Sahra'nın kolunu yakaladı. "Hepsi bu kadar mı?"
    "Evet, ben... Yani evde... Eve gitmem gerekiyor. Oğlum beni bekliyor."

Kaan'ın, Sahra'nın kolunu tutan eli gevşedi. Sahra'yı o kadar çok tanıdığını düşünmüştü ki, evli olabileceği aklına bile gelmemişti. Yanında ne bir erkek oluyordu ne de bir çocuk..

Gece dondu. sanki dünya başına yıkılmıştı.
    Sahra, arkasına bakmadan evine doğru yürüdü. Kaan bir yandan haksızdı çünkü Sahra evli değildi. Geçmişinde yaşadığı bir ilişkiden dolayı kimseye aşık olmamaya karar vermişti ve bir çocuk evlat edinmişti. Küçük çocuk iki yaşında, Alper isimli bir Orta Asyalıydı. Sahra oğlunun adını ünlü Türk kumandanı Alp Er Tunga'dan esinlenerek vermişti. Zaten çocuk, çekik gözleri, siyah saçları ve Kara Türklerine ait havası ile ünlü bir Türk kumandanının ismini çoktan hak etmişti.

4. 30 Eylül 2007
  5. ebRuiPek

ebRuiPek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Sahra az ilerideki arabasina dogru ilerlerken yureginin yerinden firlayacakmis gibi attigini hisseder..

arabaya biner..
    islanmis saclarini duzeltirken bir yandan da dikis aynasindan kaanin gidip gitmedigini kontrol etmektedir...araba henuz hareket etmemistir ama arabanin uzunlari gozlerinin kuculmesine neden olmustur...kisik gozlerle saatine bakar -saat 8 e gelmekte- hava iyice kararmis , sessizlikte bir o kadar artmistir..
    dalgin heyecanli korkmus bir vaziyette arabasinin icinde otururken...

karanligi sessizligi ve islak sokaklari yirtan igrenc bir korna sesiyle irkilir.
    oyle igrenctirki sanki biri yuregini beynini matkapla deliyo gibidir..

kaanin ise dunya umrunda bile degildir , gerekirse sabaha kadar elini cekmeden kornaya basabilecek gucte ve isrardadir.

sahra saskin kafasi karismis sekilde ne yapacagini dusunurken..inip yaninami gitsin yoksa anahtari kontaga sokup gazami basssin...

gozlerini kapatir..parmaklarini birkac kere acip kaapattiktan sonra..
    derin bir nefes alirrrrrrrr.........
    ve.

6. 2 Ekim 2007
  7. xsxisumi

xsxisumi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aslında onun için ve yoktur düşünür kalmak gitmrk arasındaki gelgitlerini heyecanlanmıştır ama yine başladı der etkilenmiştir ama olur mu diye düşünür ama olmazlar içinde kendiyle savaşmaya başlamıştır artık ne korna sesini duyar ne yağmurun pencereye damlalarını çarpışını herşey durmuştur camdan akan yağmur suyu sokak lambalarının ışıklarının kırılması titremektedir.Olmaz kalbim der olmaz bu sefer senin dediğin olmaz bana ettiğin yetmedimi çektiğim yetmedimi ne aklını sustura bilir ne kalbini yetmedi birde kendi of der of ne kadar kalabalığım içimde ..
    Yaralar sarılmalı diye geçirir.Alışılıyor der sonra ama unutulmuyor.Bir daha bir daha var mıdır bu güç kendinde hiç bilemez ama nedense gidemezde.