KK'daki arkadaşlarımız için iyi dilek ve temennilerde bulunalım

Konusu 'Mutluluktan Uçtuğunuz Haberler...' forumundadır ve zeynep215 tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : zeynep215
  1. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşlar gelin birbirimiz için ne sıkıntımız ne sorunumuz varsa onun son bulması adına iyi dilek ve temennilerde bulunalım
    önce ben başlıyorum tabi ki
    canım hemşom ablasının bitanesi ülkü'me canım arkadaşım duygu'ya ve nevrosky'e sersoy'uma ve onların nezdinde bütün bebek isteyen arkadaşlarıma en kısa zamanda hayırlı, sağlıklı, uzun ömürlü bebekler diliyorum Rabbimden:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Son düzenleme: 18 Şubat 2009
  2. 18 Şubat 2009
  3. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    güzel dostum hürrem'in en az kendisi kadar güzel olacağına inandığım melek kızına bütün yaşadığı sıkıntılardan arınmış bi şekilde sağlıcakla ve bol rızıkla kavuşmasını diliyorum
    canıım hürremim herşey gönlünce olsun

4. 18 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

RABBİM SEN BEYAZ MELEĞİMİN ÖYKÜSÜNÜ SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP EYLE ÇOK SIKINTI ÇEKTİ ÇOK İSTEDİ VE SONUNDA BAŞARDI Bİ MUCİZE GERÇEKLEŞTİİ ŞİMDİ SIRA KOLLARINA ALMASINDA SAĞLICAKLA SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE ÖYKÜSÜNÜ KAVUŞMASINI NASİP EYLEE

RABBİM LALE'DE ÇOK SIKINTI ÇEKTİ ÇOK ÜZÜLDÜ ÇOK ŞEYLER ATLATTI HALA DAHA BU SIKINTILARI YAŞIYOR SEN ONUN BU SIKINTILARDAN KURTULMASINI ARTIK KAFASININ RAHAT OLMASINI ARTIK ÜZÜLMEMESİNİ AĞLAMAMASINI NASİP EYLEEE
    AMİNNNNNN... :Saruboceq:

RABBİİM NERDE NEKADAR EVLAT HASRETİYLE YANIP TUTUŞAN ANNE OLMAK İSTEYEN ANNE ADAYLARI VARSA ONLARINDA BİRAN ÖNCE KOLLARINI BOŞ BIRAKMA MELEKLERİNDEN ONLARADA GÖNDER BU DUYGUYU TATTIR RABBİM
    RABBİM NEKADAR EVLENECEK OLAN EVLİLİK ARİFESİNDE OLAN BEKAR SÖZLÜ NİŞANLI KIZLARIMIZ VARSA SEVDİKLERİYLE HUZURLU SAĞLIKLI MUTLU BİR YUVA KURMALARINI NASİP EYLEE YUVALARINDAN EVLERİNDEN MUTLULUK GÜLÜCÜK SAĞLIK HİÇ EKSİK OLMASINN SAĞNAK MUTLULUK YAĞDIR RABBİM EVLERİNEE:Saruboceq:

(Arkadaşlar ilk aklıma gelenler bu 2 kişiydii daha sonra tekrar devam dicem)

Son düzenleyen: Moderatör: 18 Şubat 2009
  6. 18 Şubat 2009
  7. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    senağlama.. beni çok duygulandırdın....ALLAH RAZI OLSUN ..rabbim yar ve yardımcın olsun....RABBİM nerede varsa herkesin yardımcısı olsun....senağlama

8. 18 Şubat 2009
  9. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    AMİNNNNNNNNNNNN ...:Saruboceq: inşallah inşallah....tüm dileklerine içtenlikle katılıyorum.....
    RABBİM kimsenin kucağını boş bırakmasın...sağlıkla ,sıhatle, bol rıskla yavrularına kavuşmalarını yürekten temenni ediyorum.....:Saruboceq:

10. 18 Şubat 2009
  11. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    AMİNNNNNNNNNNNNN... inşallah ...rabbim hepimizin yardımcısı olsun....:Saruboceq:

12. 18 Şubat 2009
  13. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aminnnnn, canım benim bu guzel dileklerin beni öyle duygulandırdı ki anlatamam senağlama Allah razı olsun..

14. 18 Şubat 2009
  15. Sersoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hurremcim can arkadaşım... Rabbim gönlundekilere hayırla kavuşmanı nasip etsin.. Rabbim yuvandan huzuru mutluluğu ve bereketi ayırmasın.. eşinle, edanur ve minik mucizenle ömur boyu mutlu ve sağlıklı bir yaşam surmeni dilerim aşkım....

Zeynepcim Sen bizim için neler diliyorsan, Rabbim sana milyonlarca katını versin... Herşey gönlunce olsun canım benim a.s.

Belinay_Merve cim o ne guzel dua öyle.. Allah razı olsun canım.. Rabbim seninde gönlune göre versin inşallah.. Aminnnn

16. 18 Şubat 2009
  17. Sersoy

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canlarım ben tek tek isim yazamayacağım affedin... Hepinizin gönlumde ayrı ayrı yeri varken birinizi unutursam kahrolurum.. dularım hep sizlerle biliyorsunuz... Rabbim kabul etsin

Rabbim, Bebek hasreti çeken dostlarımın yuzunu guldursun hepsine sağlıkla sıhatle kucağına alacakları hayırlı evlatlar nasip etsin.. Rabbim bulupta kaybettirmesin inşallah..

Bebeklerini kaybeden can arkadaşlarım, Rabbim sizlere sabır ve guç versin. en yakın zamanda kendinizi topralamanızı ve umudunuzu hiç yitirmemenizi dilerim..

hamiş dostlarım.. Allah sağlıkla sıhatle tamamına erdirsin inşallah :nazar:

Evlenecek ve evlenmek isteyenlere Rabbim hayırları versin.. gönullerine göre versin

Rabbim tum hasta arkadaşlarımıza acil şifalar versin... amin

18. 18 Şubat 2009
  19. hxuxrrem 2000

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146