Klemantin parti evi doğum günümüzü kabusa çevirdi !

Konusu 'Tüketici Şikayetleri' forumundadır ve celllin tarafından 8 Kasım 2010 başlatılmıştır.

8 Kasım 2010
    Konu Sahibi : celllin
  1. celllin

celllin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızımın 7. yaş doğum gününü yanıp yakılıp KLEMANTİN PARTİ EVİNCE kutlamaya karar verdik.Kendilerini yaptığım ön görüşmede 7 yaş grubu çocukların partiye anneleri ile birlikte katılacakları konusunda uyardım.Bize endişelenmememizi 40 kişiyi ağırlayacak yerleri olduğunu söylediler.Doğum günü süslemelerinide kendilerine bıraktık.Parti günü ise yapılan tek süslemenin duvara bantla yapıştırılmış 2 adet balon olduğunu gördük.Ortada ne doğru dürüst oturacak,nede çoçukların eğlenmesi için yer vardı.İkram adına verilen ise 3 tabakta özensiz biçimde sunulan ve sayıları yetersiz pizza parçaları ile krakerlerdi.Biz misafirlerimize mahçup olmamak ve mönüyü zenginleştirmek için kendileriyle anlaştığımız fiyatın üzerine ek ücret ödemek zorunda kaldık.Müzik sistemleri bozuk olduğundan ,pasta kesilirkende üzüntümüz ve aksaklıklar devam etti.Doğum günü partimizin aksaklıklarını partievi sahibi ile konusmaya çalıştığımızda ise çok saldırgan ve küstah davranışlarla karşılaştık.

2. 8 Kasım 2010
  3. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    gecmis olsun vaad edilenler yerine getirilmeyince malesef madur olunuyor
    mekana gitmeden evvel kontrol etmek tedbiri elden birakmamak en iyisi sanirim

4. 8 Kasım 2010
  5. temmuzz

temmuzz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.305
    Ödül Puanları:
    238
    demekki iyice araştırmak gerekiyormuş böyle yerleri....
    bi de doğum gününe kadar gidip yapılan hazırlıkları bizzat yakından görmeniz gerekmez miydi..??

6. 8 Kasım 2010
  7. Amonra

Amonra Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    267
    Ödül Puanları:
    213
    siz herşeyi organizasyonu yapacak şirkete bırakırsanız böyle olur
    sizin yönlendirip takipçisi olmanız misafirlerden çok saatler önce son
    eksikleri denetlemeniz gerekirdi ki mahçup olmayın
    işini iyi yapan bi yer olup olmadığını böylece anlar öncesinde müdahale ederdiniz

8. 8 Kasım 2010
  9. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

Konu içerik nedeniyle taşınmıştır.

10. 5 Mayıs 2014
  11. MELISAERDEM

MELISAERDEM Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Geçtiğimiz günlerde oğluma Bostancı Yoyo Kid’s club doğum günü partisi yaptım.Oğluma gelen hediyelerden biri evde çıkmadı ve bende doğal olarak arayıp orada unutmuş olabileceğimizi söyledim. Daha sonra arayıp bulamadıklarını detaylı arayıp yine arıycaklarını söylediler.Telefona çıkan bayan 3 senedir orada öyle bir şey olmayacağını söyledi. Kimseyi suçlamadığımı sadece aramalarını istediğimi söyledim. Onlar aramayınca ben aradım detaylı arayıp bana haber verecektiniz dedim, bakmadıklarını zamanlarının olmadıkları gibi bahaneler ürettiler. Hediyeyi alan arkadaşımın ve oğlumun da ısrarıyla bu kadar aradım aslında. Sonrasında beni arayıp bu sefer yoyo kids club olarak hediyenin parasını ödemek istediklerini söylediler ben de kamera olsaydı buna gerek kalmayacağını söyledim. Çünkü çocuklar düşebilir bir yerlerine bir şey olabilir, hırsızlık olayları olur çünkü yeri geliyor 50-60 kişi oluyor ve o kalabalıkta her şey olabilir. Onlar ısrarla buna karşı çıktı neymiş bir şey olmazmış. Benim hediyenin parasını bilmediğimi sadece Armani kid's cub olduğunu bildiğimi hediyeyi alan arkadaşımın onları arayacağını söyledim. Daha sonra oradan tekrar arandım, bu parayı ödemek zorunda olmadıklarını onların böyle bir sorumluluğu olmadığını ve hediyeyi MİSAFİRLERİMİN ÇALMIŞ OLABİLECEĞİNİ SÖYLEDİLER!!! ve siz nasıl bunu söylersiniz dedim ben çalışanlarınızı bile suçlamadım tek istediğim detaylı aramanızdı dedim. Sizde ortaya bırakmasaydınız dediler eşyalarınızı sahip çıkın dediler. Bende demek ki orası güvenilmeyecek bir yer niye çocuklarımızı emanet ediyoruz ki dedim buradan herkesi bilgilendirmek ve uyarmak istedim. Özellikle kamera koymamaları zaten başlı başına soru işareti.. Yoyo kids club da çirkin hakaretlere ve kötü davranışlara maruz kaldım.

12. 14 Mayıs 2014
  13. u_yilmaz

u_yilmaz Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhabalar öncelikle ben sizin paylaştığınız bütün yorumları okudum bayanlar herkes parti organizasyon işi yapan yerlerden hep şikayetciler hiç memnun kalan kimse olmamış anladığım kadarıyla.. bende bir anne olarak oğluma doğum günü partisi yaptım ama tabikide parti organizasyonları çok pahalı geldiği için kendim bir organisazyon yaptım :) çokta eğlendik çokta güzel oldu.. öncelikle bana doğum günü süsleri gerekiyordu bir çok siteye girip gezdim ama bir çok yerde parti ürünleri çok pahalı geldi uygun olarak bir site buldum www.kadinlarkulubu.com'da istediğim konsepte doğum günü tabaklarını doğum günü bardaklarını doğum günü masa örtülerini doğum günü süslerini temin ettim. Kendi konseptinizi kendiniz yaratmak istiyorsanız bayanlar www.kadinlarkulubu.com u hepinize öneririm.. Kalabalık bir aileyle çok güzel bir doğum günü yapmış olduk hep bizbizeydik... dün kendi kendime düşünürken dedim bu parti organizsayonu yapan bir firmamı kursam :) tabi bu işin şakası umarım daha güzel doğum günü partilerini oğlum ve ailemle yaşarız:):nazar: