klinefelter sendromu 47xxy kromozom yapısı

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve sseerraapp tarafından 8 Ekim 2009 başlatılmıştır.

8 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sseerraapp
  1. sseerraapp

sseerraapp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    47xxy kromozom yapısı nedeni ile eşimde azospermi çıktı yani hiç sperm yok. acaba tese ile bu gibi bir durumda sperm çıkması olasılığı nedir bilgisi olan benimle aynı sıkıntıyı yaşayan arkadaşlar varmı.

2. 10 Ekim 2009
  3. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    mrb serapcım benim eşimde de 47 xxy kromozom bozukluğu var. 2008 temmuzda microtese oldu ve çok şükür bol miktarda sperm bulundu. hatta artan spermleri bi dahaki tedavi için dondurdular.
    inşallah sizde de bulunur canım. moralinizi yüksek tutun Allah yardımcınız olsun.

4. 16 Şubat 2010
  5. sseerraapp

sseerraapp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    uzun süredir internetle bağlantım kopuktu oyüzden cevabınızı yeni aldım. teşekkür ediyorum. bu mesajı alana kadar her gün umudum biraz daha azalıyordu ama artık daha umutluyum. çok teşekkür ediyorum. peki tedavinizi nerde yaptırdınız eşiniz ameliyatı nerde oldu bu tedavi süreci size ne kadar mal oldu öğrene bilirmiyim. cavabınız için şimdiden teşekkür ederim.

:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

6. 16 Şubat 2010
  7. sseerraapp

sseerraapp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    uzun süredir internetle bağlantım kopuktu oyüzden cevabınızı yeni aldım. teşekkür ediyorum. bu mesajı alana kadar her gün umudum biraz daha azalıyordu ama artık daha umutluyum. çok teşekkür ediyorum. peki tedavinizi nerde yaptırdınız eşiniz ameliyatı nerde oldu bu tedavi süreci size ne kadar mal oldu öğrene bilirmiyim. cavabınız için şimdiden teşekkür ederim.

8. 17 Şubat 2010
  9. gelincik238

gelincik238 Şükürler Olsun Mevlaya... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben tedavimi memorial hastanesinde yaptırdım. eşimde orda ameliyat oldu. benim tedavim eşimin ameliyatı ilaçlar felan 7 bin civarı tuttu. ama hastaneyi ararsan daha detaylı bilgi verirler sana. umudunuzu sakın kaybetmeyin inşallah bulunur sizde de. ama tedaviniz için iyi bir merkez seçmeye dikkat edin. çünkü bizim gibi 47 xxy li olanlarda her zaman sperm bulunamayabiliyor. oyüzden artan spermleri donduruyolarmıymış mutlaka sorun. Rabbim yardımcınız olsun. inşallah yüzünüz güler.

10. 19 Şubat 2010
  11. any

any Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    memorial bence bu konuda doğru seçim

12. 6 Nisan 2010
  13. umutolsun

umutolsun umudum yine geride kaldı Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    mrb serap benim eşim klinifelreli ve ben bir düşük yaptım inşllah yine olur gelincik küsmüyüz artık ugramaz oldun

14. 6 Nisan 2010
  15. jklm

jklm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    ben de varım maalesef

16. 4 Ağustos 2014
  17. umudumvar123

umudumvar123 Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben daha 1 aylık evliyim, eşim ilişkiyle boşalamadığı için doktora gitti. Doktor testislerin küçük demiş testesteron 1,75 fsh:14 lh:7 genetik test istedi sizin eşlerinizdede boşalamama problemi varmıydı:KK43: çok mutsuzum daha evliliğimin ilk ayında çocuğum olmıcak diye hiçbişeyden mutlu olamıyorum:KK43:

18. 5 Ağustos 2015
  19. dfn_yldrm_89

dfn_yldrm_89 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba ben yeni üyeyim meajınız dikkatimi çekti sonuç olumlu oldumu umarım olmuştur süreci yazarsanı sevnirim