klomen +çatlatma iğnesi kullanarak hamiş olanlar...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve Yulyanna tarafından 15 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Aralık 2009
    Konu Sahibi : Yulyanna
  1. Yulyanna

Yulyanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.Aranıza yeni katıldım bende bebiş isteyipte bebişime kavuşamayanlardanım.geçen ay klomen kullandım ve bu ayda çatlatma iğnesi oldum.Benim merak ettiğim konu çatlatma iğnesinin gebelik üzerindeki etkisi.Klomen + çatlatma iğnesi ile hamile kalan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

2. 21 Nisan 2010
  3. ceyda1988

ceyda1988 allahımın mucızesıı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    vereliniortak

canımbene bu ay ilk fefa klomenne basladım ne oldu sen sun an hamilemisin baska gönderini bulamadım da

4. 2 Mayıs 2010
  5. Yulyanna

Yulyanna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Malesef daha olumlu birşey yok hala beklemedeyim canım inşallah senin hakkında hayırlısı olur

6. 1 Haziran 2010
  7. mervemcu

mervemcu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bende geçen ay kullandım ama olmadı doktor iki ay kullanma dedi siz hala kullanıyormusunuz

8. 3 Haziran 2010
  9. asya_muko

asya_muko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de bu ay ilk kez klomen kullandım ve iğne vuruldum bakalım ben de beklıyorum. ilk kezde hemen olmuyomus gordugum kadarı ıle ama ins. mucıze olur da olur . cunku dr. hsg isteyecekeyvahedigeldismile
    7 ay once cekınmıstım ama 6 ayda 1 yenılenmelı dedı Dr.um hayrlısı rabbim aratmasın insallah...

10. 17 Haziran 2010
  11. tuubaaoz

tuubaaoz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    106
    bende pko var hsg çektirdim temiz çıktı ama adetim düzensiz 6 aydır korunmuyoruz o yüzden drm daha fazla beklemeyelim dedi ilk defa yarın klomene başlayacağım. bittikten sonra iğne mi yapılıyor yoksa bir süre klomene devam mı ediliyor. yani adım adımmı ilerleniyor yoksa hepsi bir bütünmü klomen+çatlatma iğnesi+aşılama. offf başlıyorum ama neler olacağını bilmiyorum merak içindeyim. bilgilerinizi paylaşırmısınız

12. 17 Haziran 2010
  13. asya_muko

asya_muko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm dr sana klomen i yumurtalarını kontrol etmek için verdi muhtemelen. klomen biitkden sonra dr.un. istegıne baglı catlatma iğnesi. klomenden 2 gun sonra ultrasonda yumurtaların tam gelısmıse vurur iğneyi ama illa ki vurulman gerek die bişey yok. çoğu kadın sadece klomenle hamile kalıyr hatta ilk denemde
    aşılamaya gelince 3 4 ay klomen+iğne tadvisi sonuc vermezse yapılıyr yani klomen le falan alakası yok kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme: 17 Haziran 2010
  14. 23 Haziran 2010
  15. tuubaaoz

tuubaaoz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    106
    asya_mukocum teşekkür ederim canm verdiğin bilgiler için. klomeni kullandım yarın dra gideceğim bakalım yumurtacıklar ne durumda. senin nasıl oldu klomenden sonra iğne vurulmuşsun sonucunu bize de bildir

16. 23 Haziran 2010
  17. papatyaa87

papatyaa87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Bendede aynı sorun var kızlar 2 gün oldu klomen kullanıyorum sonra çatlatma iğnesi yapılacak ne olacak bilemiyorum ama inşlh hayırlı sonuçlar gelir bişey sormak istiyorum benim yumurtlarım gelişiyo ama çatlamıyo kiste dönüşüyodu klomende yumurta geliştiriciymiş iğnemi etkili olacak bende acaba. :ecrin_bebek:

Son düzenleme: 23 Haziran 2010
  18. 26 Haziran 2010
  19. situn

situn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende aranıza yeni katıldım bende geçen klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ama sonuç başarısız oldu sen kaç kere denedin ve sonuç belli oldumu acaba senin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.