klomen hapın tadı acımı

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve elmarya tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : elmarya
  1. elmarya

elmarya mucizem benimle Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar ben hap yutamıyorum bu yüzdende acısız olanları eritip yutuyorum klomenin tadı nasıl acımı bir sorum daha var aşılama için verilen iğneleri kalçadan vurulsak olurmu yoksa mutlaka göbekten mi vurulmak zorundayız cevaplarsanız sevinirim.

2. 29 Nisan 2009
  3. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kızlar soruma kimse cvp yazmamış aşkolsun lütfen sorumu dikkate almanızı rica ediyorum.

4. 29 Nisan 2009
  5. KARMEN5

KARMEN5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tadını tam olarak hatırlaymadım şimdi. ama hap çok küçük. yeşil mercimek kadar. canım yutamıyorsan şöyle yapabilirsin. hapı ağzına değilde elinle bağazına kadar koy. yani koyabileceğin kadar içeri ve hemen su iç.

6. 29 Nisan 2009
  7. KARMEN5

KARMEN5 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aşılama için illaki iğneye gerek yok. eğer klomanle yumurta oluşturulabiliyosa klomanlede aşılama yapabilir. ama doktorun illaki iğne derse yumurta oluşturan iğne göbekten yapılıyor. yumurtayı çatlatma iğneside kalçadan yapılıyor.

8. 29 Nisan 2009
  9. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    klomen cok kolay yutulan bi hap agzina biraz su koy hapida üstüne at ve birazdaha suyla hemen yutabilirsin..minik bir ilac klomen simdiden bunlari düsünme...
    catlatma ignelerine gelince göbekten vurulani var kalcadan vurulani var doktorun nerdne tavsiye edrse ordan yapicaksin..ben iki kez göbekten kendim yaptim ucu incecik ne girdigini anliyosun nede aci hissediyosun..normal igne gibi düsünme catlatma ignelerini..
    ve bildigim kadariyla göbekten yapilan yumurtalik bölgesine daha yakin oldugu icin etkisi daha cabuk oluomus

10. 30 Nisan 2009
  11. elmarya

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler kızlarda ben minik hapda olsa yutamıyorum psikolojik olarak yani bogazımdan gitmiyor genellkile eritip içiyorum yada iğne kullanıyorum ama bu göbekten vurulan iğneden çok tırstım :bbo:benim durumum vahim gözüküyor..

12. 30 Nisan 2009
  13. EU2

EU2 Guest

doktorun eğer göbekten tavsiye ediyorsa göbekten kullan öle can acıtıcı bir iğne değil bunları düşünüpte kendini korkutma canım ,,

14. 1 Mayıs 2009
  15. EU3

EU3 Guest

Mekselinamm bende hap yutarken korkanlardan ım.Klomen bende 4 aydır içiyorum .İğrenç bir tadı var bana göree.Ağzıma koyunca ığğ yapıyorumm .Kolay yutamıyorum ben bogazıma takılıyorr.Ama annem süt ile iç dediğinden bu yana çok kolay ıcıyorum kayıp gıdıyorkaydirigubbakcemile3

16. 1 Mayıs 2009
  17. Sena

Sena Guest

valla bencede çok iğrenç bi tadı var ölüyodum içerken boğazımda o acı tadı bıraktığı an kusmaya başladım hap da soluk borusuna kaçtı ve takıldı nefes alamadım resmen ölüyodum ya hatırlamak dahi istemiyorum aklıma geldikçe midem bulanıyo

18. 3 Mayıs 2009
  19. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    kiz hic sütle ilac icilirmi delirdin sen herhal:eek:klava:
    bi zarari dokunur zehirlenirsin allah muhafaza sütle hicbir ilac icilmez
    cok zorlaniyosan meyve suyunu dene ama sütü biraksengözlerimebaksanab