Klomen hiç işe yaramıyor...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve irena_ tarafından 25 Ocak 2008 başlatılmıştır.

25 Ocak 2008
    Konu Sahibi : irena_
  1. irena_

irena_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar klomeni bu ay ikinci kez kullandım.Dün doktora gittim yeterince yumurta büyümemiş dedi.İlk kullandığımdada böyle olmuştu.Artık hiçbir sorunum kalmadı derken şimdide klomene cevap veremedik.Pazartesi yine bakılacak büyümüşmü diye.Doktorum klomeni 3 ay denemek istedi ama baktı zamanından daha geç büyüyor heralde bu tedaviyi değiştirecek.Sizce klomenden sonra ne gibi bir tedavi etkili olur?İğneden falan bahsetti.Böyle birşey yaşayanınız varmı?Kafama takmayacağım diyorum ama olmuyor.Ne yapayım arkadaşlar?senağlama

2. 25 Ocak 2008
  3. gulen

gulen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı sorun bende de var.benim de hapla zor gelişiyor.gonal f iğneyle daha iyi gelişti.bende pko var.doktor kilo verirsen yumurtlamanda düzelirdedi.

4. 25 Ocak 2008
  5. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    klomeni bende kullandım bende pek bir faydasını görmedim. son zamanlarda ise mideme dokunmaya başladı ve bıraktım.

6. 27 Ocak 2008
  7. tutkumm

tutkumm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Klomen dediginiz nedir arkadaslar ...CLOMID mi acaba yumurtlamayi sagliyor.

8. 28 Ocak 2008
  9. olweys

olweys Guest

bendede işe yaramadı arkadaşlar iki ay kullandım olmadı bu ayda gonaphene kullandım bakalım sonuç ne olacak fakat bana doktorum klomen kullanırken hiç çatlama iğnesinden bahsetmedi doktorumu değiştirdim şimdiki doktorum gonaphene yi önerdi bu gün gittim konrole yumurtalar yeterince büyümemiş dedi çarşamba günü tekrar gidecem büyümüşse iğne yapacak doktor

10. 29 Ocak 2008
  11. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    101
    Ödül Puanları:
    198
    Ben klomen benzeri genephone ile hamile kaldım.
    Sanırım her bünyede aynı etkiyi göstermiyor.Sonra çatlatma iğnesiyle de olgunlaşan yumurtalarımı çatlattık.
    Başka bir şey olabilir mi acaba?

12. 29 Ocak 2008
  13. sevil35

sevil35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    212
    Ödül Puanları:
    123
    banada dr klomen verdi bugün başlıyoum p.tesi de dr gidicem bakalım ne olacak hayırlısı artık

14. 29 Ocak 2008
  15. gulan06

gulan06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben klomeni 6 aydır ara ara tedavide kullanıyorum benim yumurta istenilen boyuta geliyor ama hamilelik olmuyor bu ay aşılama oldum ama adet olacağım sanırım belirtiler var ağrılaım.......
    bakalım bende işe yaradı büyüdü yumurta ama olmuyoor.
    iğne olayını biliyorum dr iğne isteyeceğim bugidişatta.....

16. 29 Ocak 2008
  17. Karagxoxzlxux

Karagxoxzlxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili irena bende 2 ay kullandım benim yumurtalarda büyümedi bu ay 3 . ay ilacın dozajını arttırıyoruz günde 2 kez değil 3 kez içeceğim bu ayda sonuç alamazsak iğneye gecçeceğiz fakat bu iğneler biraz pahalı oluyormuş sanırım 10 tane iğne olacağız ve bunun fiyatı 250 ytl imiş vede bakur yada sigorta ödemiyormuş işte öyle bir durum inşallah buna gerek kalmaz canım

18. 29 Ocak 2008
  19. EU1

EU1 Guest

gonaphen kullandım hamile kalamdım bıraktım başka bir dr a gittim sonra o bana glukofen verdi klomen ya goaphene kadar duyarlılıgı olmayan yani aynı özelliği taşımayan bir hap ile şükürle rolsun hamile kaldım...... şu an 5.5 aylık hamileyim :nazar: sakın pes etmeyin