klomen için lütfen yardım...

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve angel_eda tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

14 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : angel_eda
  1. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar; ben de pko var ve bebek için tedaviye başladık. doktorum klomen verdi. günde 2 defa 5 gün boyunca kullanılcak diye. ancak ben ilk gün sabah içtim ama akşama aşırı mide bulantı ve kusma olduğu için(ilaçla ilgisi yok die biliyorum. üşütmüşüm..) akşam ilacı içemedim. onu en son gün sabah içsem bi zararı olur mu?

yardımlarınız için şimdiden tşk.ler... :eek:

2. 14 Mayıs 2009
  3. erva15

erva15 Guest

canım dediğin gibi hapla oılgısı yok ben de bu ay kullandım çunku ve hiç bı yan etkısını gormedım ama ben adetın 5.gunu başladım ve 9.gunu de içtim ve bıttı gunde 1 tane ıctım ben dr na danışssan daha iyi olur canım yanlış bışey soylemek istemem

4. 14 Mayıs 2009
  5. angel_eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım... çok teşekkürler... sen de de mi pko var. ne kadarlık evlisin bahsetsene biraz..sen de mi ayın 10 unda başladın. yoksa aynı dönem miyiz? olmazsa beraber bekleriz gebeliğii.... :CüvCüv:

6. 14 Mayıs 2009
  7. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım olsun ilk günü 1 tane içmiş olursun...hiç içsemmi diye kafanı bulandırma..diger günler unutma yeter..çünkü klomen günde 1 de kullanılıyor...ben ilk kullandıgımda günde 1 taneyle başlamıştık..büyük bir kayıbın olmaz yani...diger günler unutmamaya çalış yinede de etkisi çok olsun...inşallah yumurtlalar büyür çatlar ve hemen hamiş olursun canım...hayırlısı olsun herşeyin.

8. 14 Mayıs 2009
  9. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    bu arada bende de pko var canım...hiç canını sıkma ve stres olma..şimdi tam yumoşlarının büyüme zamanı,stres yapıpta etkileme sakın.

10. 15 Mayıs 2009
  11. Sena

Sena Guest

slm angel_eda bende geçen ay klomen kullandım senin gibi 1 öğünü atladım dr. sölediğimde aklına geldiği öğünde 2 tane birden alsaydın keşke dedi dr una sor ve iç bence eksik tedavi olmasın bu arada ilacı kullanırken kasıklarınızda ağrılar oluyomu bnede hiç bi şey olmamıştı ama forumlarda herkes çok ağrı yaşamış ben bir de çatlatma iğnesi yaptırdım bu gün adet günüm stresle bekliyorum dua edin inş olmam

12. 17 Mayıs 2009
  13. angel_eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de olmadı ağrı ama esas kasık ağrısı iğneyi vurununca oluyomuş. çatladığı anlamına geliomuşç öle diolar. bilmiyorum. benim de ilk tecrübem daha.. darısı herkese olsun inş.

ya çok şükür stres etmyorum tabi zaman zaman aklıma gelmio değil ama öle kafaya takıpda yaşamıyorum.en çok da wc ye gidince aklıma gelio... ona engel olamıyorum. hayırlısı olsun ne deyim. rabbim en doğru zamanı biliyor bence!!!darısı tüm isteyenlere olsun inşallah..

14. 17 Mayıs 2009
  15. katip

katip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bende hem ağrı hemde kanama oldu
    bakalım şimdi bekliyorum yine de umudum var

16. 17 Mayıs 2009
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım onu içmesende olur.5 gün kullanılması gerekiyor.

18. 17 Mayıs 2009
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    klomendenmi oldu?