Klomen ilacından sonra adet gecikmesi olur mu?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

kızlar bu ay serophene adlı ilacı kullandım adetim çok düzenlidir şaşmaz yani ama bu ay 2 gün gecikti bu ilaçtan mı acaba yoksa gebelik falan mı ki fikri olan yada bunu yaşayan var mı

2. 1 Kasım 2008
  3. gulsun37

gulsun37 Guest

canım ben 3 ay kulandım klomenı ama adetımde duzensılık yasamadım belkıde hamılesın eger duzensılık yoksa adetlerınde hayrılısı olsun....

4. 2 Kasım 2008
  5. TUANAY

TUANAY Allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm ben de ilk defa geçen ay kullandım ve 3 gün gecikti adetim.İlaçtan mı bilmiyorum ama ilk defa böyle bir sey başıma geldi

6. 2 Kasım 2008
  7. papatyaaaa

papatyaaaa şükürler olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gecikme olabiliyor canım sen yinede çok ümitlenip hayal ırıklığına uğrama ama neden olmasın belkide gebesindir inşallah allah isteyen herkese versin

8. 2 Kasım 2008
  9. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    canım geçen adetim aynen senin dedigin gibiydi.3 gün gecikti ama geldi.bende sormuştum arkadaslara gecikirmi klomen kullaanırken diye.ben oldum regl ama inşşşşşşşşşş sen olmazsınn.inş hamişsindir canım benim.hadi haber bekliyoruz senden.yaz buraya öptüm.

10. 2 Kasım 2008
  11. EU3

EU3 Guest

yok kızlar bu mesajı yazdıkta 3 saat sonra adet oldum dünyam karardı resmen 2 gündür kendime gelmeye çalışıyordum yeni baktım daha mesajlara hayırlısı

12. 4 Kasım 2008
  13. yelda85

yelda85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben klomene daha geçen ay başladım adetimin üzerinden tam 5 gün geçti test yapıyorum bişey çıkmıyo ya bu ilaç geciktiriyo heralde umutlanmıştım hamileyimdir diye ama testlerden sonra umudum kalmadı hiç

14. 19 Kasım 2008
  15. dlkhsyn

dlkhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende bu ay basladım klomene bakalım canım hayırlısı ınsallah bebıslere kavusuruz en kısa zamanda sankı bı ses bu ay hamılesın dıyo ama umut edıp hayal kırıklıgı yasamaktan bıktım o yuzden dusunmek ıstemıyorum allah hepmızın yardımcısı olsun

16. 20 Kasım 2008
  17. honey53

honey53 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim bende eylül ayında klomen kullandım 5 gün gecikti.sonrasında oldum.şimdi tekrar başladım tedaviye.dün çatlatma iğnemi oldum.bakalım ne olcak bu ay.hayırlısı olsun canım.bizide güldürsün ALLAHIM.senin sorun neydi.kaç yılık evlisin.

18. 20 Kasım 2008
  19. dlkhsyn

dlkhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben 16 aylık evlıyım canım ılk 8 ay sorunum varmısda haberım yokmus :)ılıskıye gıremedım cok zor gunler yasadım allah kımseye yasatmasın evlendıgım gunden berıı hıc korunmadım cunku ben cocuk delısıyımdır hamıle kalamayınca doktora gıttım bı sorun mu var dıye sonra bı amelıyat gecırdım zaten doktorum bu amelıyatı olmadan hamıle kalman ımkansız gıbı bıseyler dedı.amelıyatı oldum 8 ay gectı ama hala bıse yok esımın canlı sperm sayısı azmıs klomene basladık ıkımızde bu ayın 16 sında ıgnemı vurdurdum bakalım hayırlısı beklıyorum