Klomen İlacıyla Yumurtası Gelişmeyen Var Mı?

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve zelis tarafından 8 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

8 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zelis
  1. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim klomenle yumurta gelişimim olmuyor.iğne tedavisine başlıycaz.bu şekilde sorunu olupta hamile olanlar var mı? yardımcı olursanız sevinirm.:KK46:

2. 8 Temmuz 2009
  3. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde geçen ay günde 2 tane kullanmama rağmen hiç yumurtam olmadı. doktor bu ay günde 3 taneye çıkarmıştı. eğer bundada olmazsa iğneye geçicez dedi. ama çok şükür 3 tane yumurtam oldu. inşallah hamileyimdir. bana dua et olur mu? ben de sana edicem.

4. 8 Temmuz 2009
  5. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım hamilesindir.benim doktor 2 tane klomende gelişmedi adetliyken gel iğneye geçelim dedi.senin adetlerin düzenli miydi.benim düzensiz.klomen ilacı kullandıktan sonra progestan kullandığım halde hala adet olmadım.ama senin 3 le geliştiğini öğrenince biraz rahatladım.Allah yardımcımız olsun

6. 8 Temmuz 2009
  7. angel_eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin canım inşallah... ben de pko var. dün test yaptı negatif çıktı hiç beklemiyorum bu ay. bence olmayacak yani hiç bi belirti felan da yok.. inşallah senin tutar.

8. 8 Temmuz 2009
  9. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu polikistik over nedr.bendede yumurta gelişmiyor bende pkolumu oluyorum.canını sıkma herşeyin vakti zamanı var.inşallah yakınzamanda hamile oluruz.

10. 9 Temmuz 2009
  11. angel_eda

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    internete yazarsan geniş bilgi bulabilirsin. bu arada senin pko olduğunun anlanması için bazı testler felan yapılması ve ultrasonda tanı konması gerek. sanırım sen de yok öle bişey!

12. 9 Temmuz 2009
  13. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım ben değil ama tanıdıklarım var bır ay klomen kullandı bı işe yaramadı ilk ay merional ve sonraki ay ise gonal f kullandı ve yumutrtalıkları cevap verdi bu yolla hamile kalanda var kalamayanda var allah yardımcınız olsıun inşallah en kısa zamanda kavusursunuz ....

14. 9 Temmuz 2009
  15. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tşk ederim canım bilgin için.bakalım tedaviye tatil için ara verdim.kısmet birdaha ki aya

16. 13 Temmuz 2009
  17. iklim

iklim iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    198
    canım klomenle benimde yumurtam gelişmedi dr bana menogon iğne verdi

18. 25 Aralık 2010
  19. Ktr

Ktr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba bende 3 aydır klomen kullanıyorum ilk ay herşey çok güzeldi çatlatma da oldum ama gebelik oluşmadı sonrakı ay ve bu ay günde 3 defa kullandım ilk kontrolumde sağda ve solda 2 yumurtam vardı 15mm ama dr um hiç sevinmedi pek ümidim yok dedi 2. kontrolde sağdaki ufalanmış iyice soldakide 15 mm den 13 mm ye düşmüş :KK59: arkadaşalr varsa bilen lütfen paylaşsın neden büyümüşken küçülür bu yumurta ? çok moralım bozuldu dr um 2-3 ay ara verelim sonra aşılamaya geçelim dedi bu arada ilk çocuğuma normal yolla hamile kaldım hormon testlerimde normal bana biraz kılo ver ondan oluyor dedi :KK25: