klomen ile tedaviye başladım dualarınızı eksik etmeyiinnn...

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve tuyaneda tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : tuyaneda
  1. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım merhaba bugün klomen ve glukofeni aldım yarın içmeye başlıyorum.Ne gibi evrelerden geçicem bilgisi olan varmı?bide tedavide başarı oranı yada başarı elde etmiş olanınız varmı tek destekcim sizsiniz ne olur yardım edin.Rabbim çabalarımızı boşa çıkartmasın...

2. 12 Kasım 2009
  3. LostControl83

LostControl83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende geçen hafta aldım klomen. Dün kontrole gittim yumurtalar güzel gelişmiş dedi. Bugünde çatlatma iğnesi vuruldum. Sana nasıl bi tedavi uyguluyor dr.??

4. 12 Kasım 2009
  5. kkkk

kkkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bende klomn ve çatlatma iğnesi kullandm ekm ayıda çoğunlukla ilk seferde olmuyor bazen 3 aylık tedavi gerekiyor benmki olmadı bn şimdi ara verdm birz aralıkta veya ocakta yine gtjmm

6. 12 Kasım 2009
  7. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben daha yeni başlıdım yarın içmeye başlıyacağım iğne daha sonra vericem dedi.iğne nasıl yapıldıktan sonra acı veriyormu?bide tedavide başarı sağlayan varmı?Benim kendi ailem bana destek değil tek destekcim sizlersiniz benden desteğinizi esirgemeyin lütfen...

8. 12 Kasım 2009
  9. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    neden ara verdin doktorun mu öyle istedi?

10. 12 Kasım 2009
  11. ylnrkn

ylnrkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ben gecen ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım.yumurtalarım zaten gelişiyodu.dr daha da uyarmak için verdi.ama bu seferde çok uyarılmış ve tabii adet oldum.bir tanesi kist olusturdu.o yüzden bu ay ara verdik.sadece progestan içtim.pazar günü adet günüm.bakalım ne olcak.benim bu 11.ayım.çok istiyoruuuuuuummm.

12. 13 Kasım 2009
  13. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bugün başlıyorum ilaçlara şifa olur inşallah RABBıM o güzel duyguyu bizlerede tattırım çabalarımızı boşa çıkartmaz inşallah

14. 14 Kasım 2009
  15. LostControl83

LostControl83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

İğne çok ince bişi hiç bir acısı yok ondan korkma. Diabet iğnesine benziyor kendin bile yapabilirsin evde ama ben heyecanlanmaktan korktuğum içi hastanede hemşireye yaptırdım hissetmedim bile.36 saatimde bugün doldu. İnş. senin için benim için ve tüm arkadaşlarımız için güzel olur herşey. :):teselli:

16. 14 Kasım 2009
  17. tuyaneda

tuyaneda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım benim iğneden biraz korkuyorum da Allah çanalarımızı boşa çıkartmasın hayırlı evlatlarımız olsunda yorgan iğnesiyle bile yapsalar razıyım bişey daha soracağım ilaç alırken sigarada içiyorum doktorum uyarmadıda o konuda ilacın etkisini azaltırmı?

18. 14 Kasım 2009
  19. kkkk

kkkk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bana doktorum ne gel dedi nede gelme dedi önümzdek aya hamle gelrsn dedi bana kalsa bn gidicktm ama eltmde kayın validemde gtme dediler ne gerek var dediler eşimde çalışıodu götüremedi bnide yalnz göndermdi yani o şeklde kaldm hala içimde soru işaareti ama bu ay gttiğimde ki inş gtmeme gerek klmz ama gttiğmde doktr nie gelmdn derse ozamn işte konuşucm ne gerek varmış onlar ne anlarki bzleri of of çok zor bu arada iğne konusunda heralde kimse bendn çok korkamz ama o iğneye kendi ayağmla gttm yani hiç acıtmıo sonradan bi acıda yok bu aradsa yumurtalar çatlrkn biraZ kasıklrda ağrı oluyor bn o ağrıyı hamilelk belrtisi sandım tabi sonu hüsrn oldu sakn sen bnm düüştğüm hataya düşme cnm

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.