Klomen kullananlar ve rahim filmi cektirenler yardimci olurmusunuz?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve Maybenow tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Maybenow
  1. Maybenow

Maybenow Guest

arkadaslar bikac sorum var doktor bana klomen verdi 2x1 yazmis yani gunde iki tane icmem gerekiyor ama ben sormayi unuttum acaba bi alista 2 tanemi almam gerekiyor yoksa 12 saatte bir 1 tanemi almam gerekiyor?
    Bide bu klomeni alirken eczaci dediki siskinlik yapar korkmayin size yaptimi yani kilo aldirdimi ben gecen ay bir tane kullanmistim bisey yapmadi ama simdi 2 tane icince olurmu acaba?
    biraz uzun oldu ama bide bu ay rahim filmide cekilicem ilk asilamami yaptirmistim bu ikinci olucak rahim filminden sonra hemen hamile kalan oldumu aranizda?doktorum dediki 3 asilamada %100 olmasi gerekiyor eger olmazsa baska bi yonteme gecicez dedi tup bebek falan denicek herhalde baska yontem ne anlamadim ignelerle deniycez dedi ama bidaha asilama yapmiycakmis ufff cok kafam karisti ya doktor hicbir sorunumuz olmadigini soyluyor sadece esimin sperm sayisinda biraz dusukluk var onada pregnyl igne verdi haftada iki sperm sayisini arttiricakmis
    cok uzun yazdim ama bu kisaltmis :))):çok üzgünüm:

2. 12 Eylül 2009
  3. 23SM

23SM o şimdi HAMİLE Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    anladığım kadarıyla 1. aşılamanız tutmamış ve 2. aşılamadan önce rahim filmi çektireceksiniz. ama aşılamaya geçmeden önce mutlaka rahim filmi çekiliyor.
    ben de rahim filmi çektirdim. doktor filmden sonra 1 ay deneyin hamile kalabilirsiniz dedi ama ben o ay kızamıkçık aşısı yaptırdığım için korunmak zorunda kaldım. 2. ay da aşılama yaptırdık.şimdi sonucu bekliyorum.

4. 13 Eylül 2009
  5. Maybenow

Maybenow Guest

evet biliyorum ama esimin sperm testi sonuclari cok iyiydi asilama oncesi doktor rahim filmi aci veren bi islem ilkinde yapmiyalim tutmazsa ikincisinde yapariz demisti o yuzden bekledik asilama gunu esimin sperm sonuclarida dusmustu zaten (gerci tam ramazana denk geldi ve oruc falan dusmesine sebep olurmus) o yuzden bu sefer bole denicez

6. 14 Eylül 2009
  7. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    2*1 demek günde 2 tana bi sabah bi akşam içmeniz anlamına geliyo....

8. 14 Eylül 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Ben 7 ay klomen kullandım bende hiçbir şişkinlik kilo aldırma olmadısengözlerimebaksanab

Sabah 1---- akşam 1--- alman lazım ilacını
    sengözlerimebaksanab

Hımm bence aşılamadan önce rahim flimi çekilmesi gerekir ben öyle yaptırmıştımsengözlerimebaksanab

Benim flimden sonra 9.Ayım ama hala hamile kalamadım :roflol:

10. 14 Eylül 2009
  11. nevbaharmina

nevbaharmina acimak yok rocky..... Pro Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    153
    amannnnnnnnn...yinede cok şükür başka derdimimz yok....

12. 14 Eylül 2009
  13. EU3

EU3 Guest

zemuszemusAynen herşeyin başı sağlıkzemuszemus

14. 14 Eylül 2009
  15. ibem77

ibem77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rahım fılmınden 3 ay sonra kendılıgımden hamıle kaldım bu genellıkle ekledıfımız sey demıstı dr ben de 5 kez klomen kullnedım kılo aldım ama bunyem musaıttı sucu ılacta buldum bahanem olacak yaaa

16. 15 Eylül 2009
  17. Maybenow

Maybenow Guest

evet doktorum banada soyledi aslinda once cekilir diye ama ilkinde bi deniyelim olmazsa yapalim dedik simdi adetim bitti 8.gunu gidicem insallah hemen hamile kalirim
    Allah baska dert vermesin haklisiniz beterin beteri var

18. 15 Eylül 2009
  19. karamelito

karamelito Guest

Merhaba, aşılamadan önce rahim filmi genel kural mıdır muhtemel 28 inde aşılama olacak ama doktorum öyle birşey istemedi.