Klomen kullananlar yardım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve hazannn tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : hazannn
  1. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende klomene 3 gün önce başladım ama doktorum istemedi başlamamı o yüzden pek bilgi vermedi adetinin günü başla 5 gün 1 tane at dedi sonra 2 gün sonra istersen gel dedi bana bıraktı kararı benim size sormak istediğim ilacı kullanırken ilişkiye girmeye bişey dedimi bi sakıncası varmıymış bide çatlatma iğnesi vurulmadan çatlama oluyomu bi bilginiz varmı

2. 22 Aralık 2008
  3. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım klomen kullandığında ilişkiye girebiliyorsun bi sakıncası yok sanırım ben ona benzer gonaphene diye bi hap kullanmıştım.hapı kullandıktan sonra dr gitmelisin,dr yumurtanın büyüklüğüne göre çatlatma iğnesi veriyo canım..sen hap bitince bi kaç gün sonra git..inşallah gittiğinde yumurtaların büyüyüp çatlşamış olurlar iğneye gerek kalmaz..

4. 22 Aralık 2008
  5. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım klomen adetın 5.gunu baslanır genelde kısıye gore dozu ayarlanır
    bende bu ay kullanacam adetın 5.gunu baslayıp gunde 3 tane alacam benım yumurtlama problemım oldugu ıcın fazla kullanıyorum ılac bıttıkten 2 gun sonra gıdıcem dr.a
    ılışkı hakkında bırsey demedı bana
    catlama ıgnesı de kısıye gore degısıyor bazı kısılerın kendılıgınden catlıyor ılaca gerek kalmıyor
    bazı kısılerınde belırlı buyukluge geldımı yumurtalar ıgne yapılıyor

6. 22 Aralık 2008
  7. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yazdıklarınız için teşekkür ederim dediğim gibi doktor ilaç vermeyi istemediği için soruda soramadım pek fazla sadece ilaç bittikten 2 gün sonra istersen gel dedi ha bu arada gonophene sizde işe yaradımı umarım yaramıştır allah isteyen herkese nasip eder bebiş sahibi olmayı

8. 22 Aralık 2008
  9. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dua edelim o zaman birbirimizeki iğneye gerek kalmadan çatlasın yumurtalarımız siz ne zamandır uğraşıyosunuz bebek için

10. 22 Aralık 2008
  11. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım kızım var 3 yaşına girdi aralığın 1 inde..darısı sizlere canım allah razı olsun..şimdi ikinciyi düşünüyorum onun için uğraşıyorum canım..

12. 22 Aralık 2008
  13. ISPANAK

ISPANAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    klomen im bugün bitti perşembe günü gel dedi doktor tekrardan çatlamaya bakacak sanırım kızlar bu klomen bi işe yaradımı sizde bizim sorun eşimde sayı normalden az ve hareketlilikte normalin altında maalesef ameliyatta oldu ama düazelme olmadı vaqrikosel ameliyatı şimdi bu durmdayken klomen bana saçma geliyo ama son kez deniyoruz bakalım bu ay olmazsa böyle önümüzdeki ay tüp bebek tedavsine karar verdik artık hiç durumu benim gibi olupta hamile kalan oldumu normal yolla ya da klomenle acaba

14. 22 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

cano klomen benim yumurtalarımı geliştirmedi çatlatma iğnesi için 2 gün bekledim ve biraz daha büyüyünce çatlatma iğnesi yapıldı yumurtam yine çatlamadı kistleşti herkeste böle olmuyo tabi mesela ganophene böle bişi yaşamamıştım fsana fikir olsun diye yazıyorum senin yumurtlamanda bir problem yoksa eşininde böle bir problemi varsa bence kesinlikle tüp bebği dene bugün dr.hakan özörneği dinledim artık ilaç vermeden ve daha ucuza maledilerek (1500 2000 lira ucuza)yapılabiliyormuş yani ilaçla yapılan bir tüp bebek ilaçsız iki tüp bebeğe denk geliyormuş bence dene derim ben duyunca çok heycanlandım aşılama düşünüyorum ama bunuda deneyebilirim çünkü kstim olduğu için ilaç kullanmam sakıncalı ve zor olabiliyormuş ben telefonlada bilgi al derim inş.en kısa zamanda bebğini alırsın kucağına sen ve hepimizsüprizzzzz

16. 22 Aralık 2008
  17. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin işallah bizimde olur benimde 1 kızım olacaktı ama Allahım doğmasını istemedi 5,5 aylık kaybettim temmuzda yeniden hamile kalmaya çalışıyorum sil baştan başlıyoruz herşeye

18. 22 Aralık 2008
  19. hazannn

hazannn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım prospektüsünü okudunmu klomenin erkeklerde kullanabiliyomuş 25 gün sperm sayısınımı ne artırıyomuş istersen sor doktoruna benim ilk tedavim bu normal yolla hamile kalmam baya uzun sürüyo bide bu şekilde deniyoruz yani benimde ilk olacak