Klomen Kullananlar Yardım

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve eylull tarafından 18 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : eylull
  1. eylull

eylull premseslerim büyüyor Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar ben bir kez hamile kaldım ve ne yazık ki düşük yaptım. düşükten sonra tüm tahlillerim yapıldı hepsi temiz çıktı ama adet tarihim 42-43 günü buluyor . doktor kürtaj olmadığım için beklemene gerek yok dedi ama düşük yapalı 5 ay oldu halen hamile değilimsenağlama tekrar doktora gittim bana klomen verdi. bu klomeni içtikten sonra tekrar doktora gideceğim ve neler yapacak bilmiyorum araştırdım bazı doktorlar yumurtlama takibi yapıyor bazıları yapmıyor sizin doktorunuz neler yapmıştı anlatır mısınız

2. 19 Ağustos 2009
  3. ayse.20

ayse.20 cenneteki meleğime kardeş Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benimde ilk çocuğun kendiliğinden oldu ve doğduktan sonra öldü ikincisi olmadı doktor yumurta takibine aldı klomeni önce günde 1 içtim fayda olmadı diğer ay ekrar takibe başladık bu sefer günde 2 içtim yine fayda olmadı sonra yumurtaları uyaran daha güçlü iğnelerden vuruldum menogon ona yanıt verdi yumurtalarımm... benimkiler çok inatçıydı belki sana fayda eder sıkma canını sıkıntıdan oluyor bunlar zaten

4. 19 Ağustos 2009
  5. zeliha57

zeliha57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba ayşe menogondan hamile kaldınmı yani

6. 19 Ağustos 2009
  7. zeliha57

zeliha57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende menogon kullanıyorum 10 gün vuruldum faydassı olmadı şimdi sabah akşam oluyorum

8. 19 Ağustos 2009
  9. ayse.20

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    meraba cnm 4 kutu menogondan 23mm boyutunda bi tane yumurtam oldu ancak çatlama iğnesi oldum çatlamadı hayal kırıklığı ...şimdi adet olmayı bekliyorum cnm:çok üzgünüm:

10. 19 Ağustos 2009
  11. ayse.20

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende menogonu önce günde 1 sonra günde 2 vurdum senin gibi cnm senin sorunun neydi

12. 19 Ağustos 2009
  13. zeliha57

zeliha57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben hipogonadotropik hipogonadizm hastasıyım yani ilçla adet görebiliyorum rahim ve yumurtalıklar küçük.Yumurtalıkların büyümesi içinde menegon verdi ama hiç büyümemiş şimdi 2 defa oluyorum iğne.hayırlısı yaa allah herkeze verir inşallah.ben daha 2 kutu bitirdim cumartesi 4 olacak kontrolum var

14. 19 Ağustos 2009
  15. zeliha57

zeliha57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya bide iğneyi hep aynı tarafamı vurdurdun yoksa her seferinde değişik yönemi yaptırdın

16. 19 Ağustos 2009
  17. perseid

perseid Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben yeni katıldım aranıza. 1 yıl önce endometriosis ameliyatı oldum . ameliyat sonrası denedik ancak hamile kalamadım . şimdi kistlerim tekrar oluştu. bugun itibariyle klomen kullanmaya başladım. artık tedavi ile bişeyler yapmaya çalışıcaz. Çok korkuyorum ama. hem süreçten hem sonuçtan..
    sevgiler

18. 19 Ağustos 2009
  19. EzgiMec

EzgiMec UltraAslan Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım klomen yumurtanın gelişmesini sağlıyo
    bende klomen kullandım yumurtalarım geliştikten sonrada peşine çatlatma iğnesi vuruldum ilk ay klomeni tek doz 5 gün kullandım 1 yumurtam oluşmuştu ama hamilelik olmadı ikinci ay dozunu artırdı ve günde iki kullandım 4 yumurtam oluştu peşine tekrar çatlatma iğnesi vuruldum 2.ayımda hamile kaldım pazartesi günü keseyi görmeye gidicez yani klomenle hamile kaldım iyi bi ilaç

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.