Klomen Kullandım 6 Yumurtam Oldu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve shao tarafından 24 Mart 2008 başlatılmıştır.

24 Mart 2008
    Konu Sahibi : shao
  1. shao

shao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar gecen ay klomen kullandım 6 yumurtam oldu doktor ıgne vermedı cogul gebelıkten korktu ama bende korunmadım yinede gebe kalamadım:roflol::roflol:cok uzuldum dr um buay kı yumurtlamamın gec olacagını soyledı adetıme 2 gun var vesadece kasıklarımda ara ara sancı olyo.benım gıbı olupta gebe kalan varmı :çok üzgünüm::çok üzgünüm:su ıkı gun nasıl gececek testte yaptırmaya cesaretım yok:1no2:

2. 24 Mart 2008
  3. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle geçmiş olsun. bende klomen kullanıyorum geçen ay kullandım ve doktor kontrolüne gittiğimde yumurtanın çok iyi oluştuğunu söyledi. ve bende hamile kalamadım 3 ay kullanacağım.
    herşeyin hayırlısı ne diyelim..

4. 24 Mart 2008
  5. shao

shao Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neden kalamamıs olabılırsın canım doktorun sebep soylemedımı

6. 24 Mart 2008
  7. hkafkan

hkafkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm
    inşallah hamilesindir. bende klomen kullanmaya bugün başladım.1 senedir deniyoruz ama olmadı. bebiş çalışmalarına başlamadan önce doktor kontrolunden geçtim. her şeyin normal olduğunu söyledi. aradan 1 sene geçti. ben iyice manyak oldum. bu sefer tekrar doktora gittim. eşimden spermiyogram istediler, benden rahim içi film istendi. allahım o ne acı bir tecrübeydi. neyse kanallarda problem çıkmadı. eşimin spermlerin hareketliliğinde azalma varmış??? bana klomen kullanmamı söyledi. 3 ay denememi olmazsa aşılama yöntemine gececek.tabii ben salak gibi dr bazı soruları sormayı untmuşum.
    sorum şu kızlar.
    1) klomen kullanmaya regl döneminin 5. günü başladım yani bugün. ilişkiye bu ilaçlar bitincemi başlanacak
    2) klomen kullanarak hamile kalan var mı?
    3) bu stresten nasıl kurtulunur.

8. 25 Mart 2008
  9. EU3

EU3 Guest

merhaba hkafkan ilişkiye adetinin 13 -15-17.günlerinde girilmesini önerdi benim doktorum.ilaç yumurtlamayı biraz geciktiriyormuş.(1).(2)klomenle hamile kalan vardır elbet ama ben yakınen hiç duymadım.(3)bu stresten de bebek olmadan kurtulan yoktur herhalde.ama klasik bir cevap olacak takma kafana.senden çok daha kötü durumda olanlar var .mesela ben.inşallah ilacın faydasını görürsün.kendine iyi bak.

10. 25 Mart 2008
  11. EU1

EU1 Guest

slm arkadaslar umudunuzu yıtırmeyın vede fazla takmayın kafanıza ben klomen kullanmamın ılk ayında hamıle kaldım bazen kotu seylerı okuyop kafamıza ıyıce takıyoruz

12. 25 Mart 2008
  13. miss polat

miss polat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım 5.günü kullanmaya başlayacaksın. ben kaldım. bu stresten hamile kalıp kürtaj olursan kurtulursun (bunu ben kendim için diyorum ). ben de klomen kullandım stres sıkıntı kaldım kalmadım. çok büyük sıkıntı yaptım. 2,5 aylığa yakın bebişimi aldırdım. sebebinide merak edersen her 10 kadından 3 görülen boş gebelik oldu. sonra strees yapmamayı yüce mevlam ne verirse hayır eyler demeyi öğrendim. bu olay bana sabrı öğretti. Allahım en yakın zamanda isteyenlere hayırlı evlat versin. 2 ay sonra gene çatlatma denecek belki. ben hayırlısı diliyorum herkes için.:KK46:

14. 26 Mart 2008
  15. Filo

Filo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bende bu ay klomen kullandım ve yumurtalar catlamamış kist yaptı adet olamadım şimdide kist için ilaç kullanıyorum:KK43:(((((((((((((((((((((((8

16. 25 Kasım 2008
  17. eemell

eemell Guest

lütfen biri bana yardımcı olsun ben evliyim ama kendimi tanıttıgım yerde bekar yazıyo nasıl deiştirebilirim bi sorun olurmu.bende anne olmayı çok istiyorum 1 yıl 3 aydır evliyim 2 ay ganophene bu ayda klomen kullandım ama bi türlü hamile kalamıyorum

18. 25 Kasım 2008
  19. eemell

eemell Guest