Klomen kullandım hamileymişim yardım

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve angel_nejla tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : angel_nejla
  1. angel_nejla

angel_nejla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar klomen kullandım 5 gün adetliydim ama hamileymişim meğersem 3 mayıs adetimin ilk günü 5 mayısta başladım kullanmaya klomeni 13 mayısta doktor yumurta diye bakarken son anda kese olduğunu fark etti hamilelik var dedi kan testi yaptırdım hamileymişim 27 mayısta doktora gittim 3 haftalık olduğumu sanarken 6 hafta 1 günlük hamileymişim yani üstüne adet görmüşüm ve tabi ilaçta kullandım adetimin 2.ci gününde majezik te kullandım çok korkuyorum bebeğime etki eder diye ilaç sizin başınıza böyle birşey geldimi

2. 31 Mayıs 2010
  3. incimuygarim

incimuygarim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    68
    peki adetin nasıldı normal adet gibimiydi.adetin ilk günü ultrasona girdinmi ya benim bi sorunum var cevap arıyorum yana döne .Adetimin ilk günü ultrasona girdim sonuçlar bi anormal ilk kez böyle oldu dr da açıklama yapmadı kafam karışık bendemi diye düşünmeye başladım da hayırlı olsun arkadaşım

Son düzenleme: 31 Mayıs 2010
  4. 1 Haziran 2010
  5. semika

semika Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nejlacım kendini hiç sıkma birçok insan geç öğreniyor hamile olduğunu allahın izniyle hiçbişeycik olmaz bebişine:) hayırlı olsunnnn:)

6. 1 Haziran 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun. Klomifen kullanımı ile yapısal problemler bildirilmekle birlikte artış kullanmayanlara göre fazla değildir. C grubu ilaç olarak kabul edilir. gebeliğin devamını istiyorsanız bebeğinizin yapısal gelişiminin ultrasonografi ile detaylı olarak değerlendirilmesi ve takibi gerekir....

8. 2 Haziran 2010
  9. angel_nejla

angel_nejla Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    TeŞekkÜr ederım doktor bey verdıĞınız cevap ıÇın anladıĞım kadarıyla yapısal problem olabılır ama ılaÇ kullanmayandada olabılır bu problem rıskınız kullanmayana gÖre fazla deĞıl dıyorsunuz en son 27 mayısta gıttım doktora ultrasonra bakıldı bebeĞe kalbı bıle atıyor gÖbekten bır sıvı alınıp ılaÇ bebeĞe etkı etmıŞmı dıye araŞtırılıyormuŞ sanırım pekı bu araÇtırmayı ne zaman yaptırtmam lazım 1 hafta sonra 2 aylık olucam

10. 5 Haziran 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Test ile amniosentez kastediliyor. Klomenin etkisinden ziyade araştırılacak olan kromozomların sayısal ve yapısal durumu. 16. haftadan itibaren yapılmaktadır...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.