klomen kullanıp başarı yakalayamayanlar......

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar ben 2 aydır klomen kullanıyorum ama malesef yumurtalarımı geliştirmedi ve ben çok panikledim acaba iğne ile gelişimi lütfen deneyimlerinizi paylaşın :uhm:

2. 12 Ekim 2008
  3. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    ayneennn.bende 2 ay oldu kullanıyorum ama yumurtalarda bi gelişim yok.var ama yeterli degilmiş.klomen hapı en son üretilen haplardan ve en etkilisiymiş aslında.ama niye böyle oluyor anlamadım ben:sm_confused:

4. 12 Ekim 2008
  5. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kzlar,ben klomeni tam bi sene önce başlayıp tam 5 kez kullandım,gittiğim dr bana sebepsiz infertilite yani kısırlık tanısı koydu ve bu klomen ve çatlatma iğnesi hiç işe yaramadı....
    Her neyse üstüne bir ayda puregon yumurta geliştirici iğne kullandım,tabi o da işe yaramadı..
    Sonra bişeylerin yanlış olduğunun farkına vardım ve başka bi dr a gittim,bilin bakalım ne oldu???
    Sebepsiz kısırlık deil,pko hastalığım varmış yani bi çeşit kist.ve şimdi bambaşka bi tedavi görüyorum,içinde yine klomen tarzı bi ilaç var bu tedavinin ama yanında başka şeylerde var.
    Demem o ki,klomen bence ılk 3 te tutuyosa utuyo,eğer tutmazsa bilin ki başka bi sorun var.Tüm kan tahlillerinizi yaptırın,fsh,lh,testosteron,prolaktin,progesteron v.s... ve drunuzun ii olmasına dikkat edin,sakın sıradan bi kadın doğumcuya gitmeyin lütfen.Ben salak gibi 8 ayımı heba ettim...
    Umarım yardımcı olmuşumdur...

Eliza26 bunu beğendi.
  6. 12 Ekim 2008
  7. sibel_can

sibel_can Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar selam.bende yenı baslayacagım klomene insallah ıyı olur. ama bana kalırsa hıç umıdım yok.klomen çok geliştirecegini sanmıyorum yumurtalarımı

8. 12 Ekim 2008
  9. EU1

EU1 Guest

herkeze slm arkadaşlar

10. 12 Ekim 2008
  11. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    evet bende klomenzedeleredenim
    ben 3kez klomen kullandım her kullandığımda bir yumurtam gelişti ama yuımurtam çatlamadı iğne olduğum halde klomenle çok hamiş kalanda var kalamayanda
    sadece yumurta gelişememe sorununuz varsa kormayın birsürü ilaç var iğne var
    hepimizin ALLAH yardımız olsun

12. 12 Ekim 2008
  13. EU1

EU1 Guest

klomeni kullanma sebebim yumurtalıklarımın yeterince çalışmaması yani fsh 14 olması ve sanırım iğne yada tüp bebeğe geçicem iğne olupta yumurtalıkları çalışan varmı arkadaşlar benim korkum iğnenelerle sağlanamaması..çok yıpratıcı bir durum arkadaşlar

14. 12 Ekim 2008
  15. EU1

EU1 Guest

slm fakelove peki sen şu aşamada nasıl tedaviyi nasıl sürdürüyosun merakım klomenden sonra ne yapılıyo

16. 12 Ekim 2008
  17. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benimde kullanma sebebim aynıydı seninle
    benim fsh da yüksek 14 fsh yükselmediği sürece yumurta eldeedilir merak etme iğnenin dozunu artırırlar
    bu arada kaç yaşındasın

18. 12 Ekim 2008
  19. fakelove

fakelove Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım 3 kez klomenden sonra ben dr değiştirdim yumurta çatlamayınca
    bu drda iğne ile tedavi ededim dedi bende kabul ettim buay iğneyle tedavi olucam ALLAHIN izniyle inş
    zaten herşey normalse drlar 3 yada 5 kez klomen deniyolar olmazsa başka tedaviye başlıyolar