klomen kullanıp çatlatma iğnesi olmadan gabe kalan varmı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve fakelove tarafından 9 Mart 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Mart 2008
    Konu Sahibi : fakelove
  1. fakelove

fakelove Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    merhaba arkadaşlar dr bana klomen verdi ama çatlatma iğnesi vermedi şimdi korkuyorum yumurtam çatlamazda kist oluşursa diye benim gibi klomeni kullanıp çatlatma iğnesi olmadan gebe kalan varmı yada kist oldumu kafam çok karşık yardımcı olusanız sevinirim

2. 9 Mart 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    cnm banada aşılma sonrası doktor klomen verdi ve çatlma iğnesi vermedi ama ben düzenli adet olamdığım için kullanmıştım ama olmadı cnm ben yine adet görememiştim...

4. 10 Mart 2008
  5. EU1

EU1 Guest

klomenlede acaba yumurtalar aynı gunundemi catlio yoksa erkenmi catlio?

6. 10 Mart 2008
  7. fakelove

fakelove Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım o konuda pek bi bilgim yok ama bende kist oluşuyo çatlatma iğnesi vermedi ve ben korkuyorum yine kist olursa diye
    senin sorunun ne canım

8. 10 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bende klomen kullandım ama yumurta takibi vs yapılmadı doktorum yurtdısına cıktı oylece kalakaldım .bugunde 16.gunum acaba çatladımı hala devam ediomu yumurtlama onu merak ediorum. kıslardan birinin 15.gun olan yumurtlama klomenle 12.gun oluyomus bende oyle hissettim kendimde ama emin olmak icin arastırıyorum. karnımda cok hareket var sag ve sol kasıgım arada batıp duruyorlar kist olduysa diede korktum , atesimide olcemedim

10. 10 Mart 2008
  11. fakelove

fakelove Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım dr bana yapılmıcak sadece 21.progestan tahlili istedi onunda ne anlama geldiğini bilmiyorum dr ban 13 .gün ve 20.gün arası ilişki dedi canım herkezin yumurtalam zamanı farklı bende bugün başlıcam am kist korkuyorum yine olursa diye canım inş kist olmaz normalde kistin olurmu senin düzenlimi olursun allah yardımcımız olsun

12. 10 Mart 2008
  13. EU1

EU1 Guest

kistim olmaz canım 27 gunde bir olurum sorun yok , progestanı catlama olup olmadıgını gormek icin yaptırıyorlar sanırım. bide eger deger dusukse filan hap verioda olabilir. bi arastır netten istersen

14. 10 Mart 2008
  15. fatxixma

fatxixma yolun yarısı kaldı Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    bende Kayserideyim merak ettim dr un ismi Cahit Bey mi. Banada aynen klomen verdi pregesteron testi yaptırdım ve iğne olmadım o ay gebe kaldım ardından 1,5 aylıkken düşük yaşadım. Kimyasal bi düşüktü. Yaklaşık 3-4 aydırda klomene devam ediyorum ve hiç muayene olmadım ilaca devam dedi dr um. bu arada ilaç alındığı için 12. gün çatlama olmuyo kızlar bende ilaç alıyorum ama 16. gün falan çatlıyo.

16. 10 Mart 2008
  17. fakelove

fakelove Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    merhaba canım hemşerimi gördüğüme sevindim ama hemen çıkmam gerekiyo doktora gidicem ama yine sonra görüşelim :1hug:

18. 10 Mart 2008
  19. fatxixma

fatxixma yolun yarısı kaldı Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    tabi canım görüşürüz inşallah ama içini ferah tut kist mist olacak diye endişe etme olurmu