Klomen kullanıp da, İkiz ve Üçüz Hamile kalan var mı?

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve HEOZ tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : HEOZ
  1. HEOZ

HEOZ Her Hakkım Saklıdır®™ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Klomen kullanıpta Çoğul gebelik yaşayan arkadaşlarımız varmı? hamile kaldıklarındaki erken belirtileri nelerdi paylaşabilirse çok mutlu olacağım. Şimdiden tşklera.s.

2. 30 Nisan 2010
  3. HEOZ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Benim klomen kullandığım ikinci ayım bu ay. 11 yaşında bir kızım var ikincisi için uğraşıyorum. Allah hepimize bebişlerimizi bağışlar inş.:Saruboceq:

4. 30 Nisan 2010
  5. bebikim

bebikim Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    topiğin hayırlı olsun canım, inş. güzel paylaşımlar olur, bu konuda aydınlanırız...olumunekankayizsmile

6. 30 Nisan 2010
  7. HEOZ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşkler seni burda görmek ne güzel dkupcude açmış bi topic doğum kontrol hapından sonra hamile kalmak isteyenler diye. umarım sen kullanmak zorunda kalmazsın cnm ben ikiz olsun çok istiyorum biliyorsun Allah inş. kalbimize göre verir:Saruboceq:

8. 30 Nisan 2010
  9. mervemcu

mervemcu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    heoz merhaba bende yeni başaldım bende ikinci için uğraşıyorum ikiz gebeliği bende duydum aslında zaten yumurtlama ile ilgil ciddi bi sıkıntı yoksa çok sayıda yumurta gelişiyo işte hangisi çatlarsa galiba ondan sonra ikiz gebelikler aslında bir miktar şansı artırıyor hadi hayırlısı gönlüne göre olsun

10. 30 Nisan 2010
  11. HEOZ

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin mervemumcu benim bu ikinci ayım geçen ay 15. günde 15mm ve 22mm iki yumurtam oluştu ve kendiliğinden çatladı ama gebelik olmadı:1no2: bu ayda bu gün ilk gün başladık bakalım inş. bu ay olur. ama gerçekten ikiz olmasını çok istiyorum. bir kız bir erkek olsa çok süper olurdu. çok ısmarlama oldu değilmi?sırnaşık şey senin ilki kızmı erkekmi

12. 1 Mayıs 2010
  13. mervemcu

mervemcu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba benim 4 yaşında bir kızım var .aslında klomenden çok umutluyum hoş benim sorunum biraz garip ama bakalım kismet artık arkadaşım klomen kullanarak 2 ayda hamile kldı valla 1 yıldır olmuyodu oda bizim gibi ikinciyi istiyodu oldu benim sorunum ben bir dış gebelik geçirdim tek tüpüm yok hsg çekildidiğerinde sorun yok dendi işi hızlandıralım dedi doktor öle başladım yani bişey sorcam karınında şişkinlik yaptımı klomen bende var gibi sanki

14. 1 Mayıs 2010
  15. lorkee

lorkee hertelde-n.blogspot.com Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar bende bu ay ılk defa klomen ıctım ...ılk bebek ıcın ugrasıyoruz bız daha ...
    sonra doktorum cok sayıda yumurtamın fazla gelıstıgını soyledı ve catlatma ıgnesı yapmadı rısklı olur dıye sanırım cogul gebelık yuzunden yapmadı kendı halıne bırakalım dedı...
    yarın beklenmeyen gunum ama adet belırtılerım basladı gıbı bıde bu sabah test yaptım negatıftı hayırlısı bakalım hepımız ıcın

16. 1 Mayıs 2010
  17. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 1 ay klomen kullandım 2 tane yeterli olgunlukta yumurtam oluştu fakat hamile kalamadım..bir sonraki ay ilaç kullanmadım..üçüncü ay yine klomen kullandım istenen kalitede yumurtam oluşmadı hiç ara vermeden 1 hafta boyunca gonal f iğne oldum bu süreç sonunda 5 tane sağlıklı ve istenen olgunlukta yumurtam oluştu..ovitrelle çatlatma iğnesi oldum..5 günlük ilişki sonucunda ikizlerime hamile kaldım..zor bir süreç geçirdim hamilelikte de ama çok şükür 38. haftada bir kız bir erkek bebeklerim sağlıkla dünyaya geldiler..
    inşallah tedavileriniz hayırlı olur..sağlıkla ve tez zamanda gelir melekleriniz..

papatyamm_3474 bunu beğendi.
  18. 1 Mayıs 2010
  19. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim de aynı senin gibi oldu işte ve dr uyardı bu yumurtaların beşi de döllenebilir diye ama ben herşeye razıydım ve çok şükür 2 tanesi döllendi ve şimdi yanımdalar..
    inşallah sen de hamilesindir..