klomen kullanıp hamile kalan var mı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Tuana 35 tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : Tuana 35
  1. Tuana 35

Tuana 35 Rabbim kuzularımı koru.... Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    dün dr a gittim hormon tahlilleri vs klasik testlerden sonra doktorum klomen verdi.ve sonra yumurta takibi için şu gün yine gel dedi.bu ilacı kullanıpta hamile olanlar var mı?yani şans nedir merak ettim.Rabbim isteyen herkese sağlıklı bebişler nasip etsin..guclubacismile

2. 21 Nisan 2010
  3. tombilibu

tombilibu evli mutlu çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım
    ben klomen kullandım ve 3. ayda hamile kaldım
    29 haftalık hamileyim şu an
    ALLAHIM sanada tez zamanda nasip etsin inşallahhhhhhhh

bebekaycali bunu beğendi.
  4. 21 Nisan 2010
  5. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Oğlumda da bu bebğimde de klomen kullandığım ilk ay hamile kaldım,Başlık var istersen oraya da bakabilirsin :)

6. 21 Nisan 2010
  7. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar biraz açıklayıcı yazarmısınız, bende merak ediyorum bu konuyu.. doktor bu ilacı yumurta yetersizliğinde mi veriyor, yoksa her ihtimale karşı mı veriyor acaba

8. 21 Nisan 2010
  9. Tuana 35

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar paylaşımlarınız için teşekkür ederim içimi rahatlattınız Rabbim sağlıklı bebekler nasip etsin..bu arada gıymatlım sana da cevap vereyim canım.dr her iki durumda da verebiliyomuş.yani yetersiz olunca da olmayınca da.

10. 21 Nisan 2010
  11. goncamelek

goncamelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende klomen ve catlatma ignesi ile hamile kaldım 3. ayımda şuan 38+5 günlük hamileyim pazartesi doguma girecem Allah izin verirse Allahım sanada ve bütün isteyenlere en yakın zamanda hayırlısıyla nasip eder insallah

mevhibe ikra meyra tuana bunu beğendi.
  12. 21 Nisan 2010
  13. Tuana 35

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    Amiiiiiiin canım amin.Allahım seninde yardımcın olsun:nazar:

14. 21 Nisan 2010
  15. gulll

gulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende klomenle ilk ayımda hamile kaldım 5 gün günde 1 tane kullandım. sonrasında rabbim çok büyük çatlama iğnesi yapıcaz derken doktor kendiliğinden çatlamış yumurtam. ben pko hastasıydım yumurtam olgunlaşıp çatlamıyordu. allah yardımcın olsun senide bizim gibi ilk denemende mutlu sona ulaştırsın inşallah.

mevhibe ikra meyra tuana bunu beğendi.
  16. 21 Nisan 2010
  17. NevYas

NevYas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    9 ay hamile kalamayınca doktorum takibe başladı ve klomen verdi 5 gün kullandım 10. günde gittiğim takipte beklenen gelişme olmamıştı ama doktorum 14. gün tekrar çağırdı.Takibe gitmeme 2 gün kala eşim zatürreden hastaneye yattı bende yanındaydım 3 gün hastanede kaldık ve ben 14. gün takibine gidemedim 15. gün evimize çıkmıştık ve ben o ay preseed almıştım yanındada yumurtlama testlerinden vardı o gün test yapmaya başladım ve 18.19. günlerde çift çizgi ile yumurtlama dönemimi yakaladım o günlerde preseed ile ilişki yaşadık öncesinde ve sonrasındada toplamda 5 gün üst üstte ilişki oldu eşim zatürre bu arada evde raporlu :KK70: ama ben ayı boş geçirmek istemiyordum ve preseedi kullanacaktım.Yumurtlamadan 13 gün sonra evde test yaptım pozitifdi kanda da hamile olduğum çıktı.

Biraz uzun oldu ama diyceğim şu ki klomen içtim ama takibi tam yaptıramadığım için yumurtam geç çatladı kendiliğinden ve preseed kullanmıştım ikisininde etkisiyle 10. ayımda yavruma kavuştum çok şükür darısı başınıza..

Preseed ne derseniz? Spermlerin yumurtaya ulaşmasını sağlayan vajinal bir sıvı hiç bir yan etkisi yok topiğide var zaten ordan daha güzel bilgiler edinebilirsiniz..Ama ben bir süre geçipte gebelik oluşmuyorsa mutlaka preseed öneriyorum..

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/222939-preseed-kullananlar.html

18. 22 Nisan 2010
  19. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşım çok mutlu oldum senin adına.. Allah hayırlısıyla kavuşmanızıda nasib etsin
    ovulasyon testlerini ve presedi nerden ve kaça aldın acaba,
    senin yumurtlamanda bi sorun varmıydı, tembellik filan ? yoksa ihtiyaten mi verdi doktor klomeni bilmiyorumkismile