Klomen kullanıp hamile kalanlar ya da kullanmaya devam edenler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve nilda tarafından 25 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : nilda
  1. nilda

nilda Guest

Arkadaşlar ben de ilk defa bu ay klomen kullandım.Günde bir tane aldım.Yarın adetimden itibaren 9. gün.Doktor randevum var.Yarın yumurtam oluşur mu?Daha sonrasında neler yapılıyo hiç bir bilgim yok. Herhalde yumurtam gelişmezse geliştirmeye çalışacak.Gelişrse çatlamazsa çatlatmak için ilaçverecek di mi?Aşılama yaptırmıycam sadece yumurta takibi.Arkadşlar bu konuda bildiklerinizi ve hamile kalıp kalmadığınızı yazarsanız çok mutlu olurum.Ha bu arada doktor şimdilik klomeni günde bir tane verdi.Fazlası spermin girişini engelliyomuş yapısını bozuyomuş.E o zaman ne anladık o işten.Benim yumurtam gelişecek bu sefer de Spermin gücü yetmeyecek döllemeye.Birini yaparken biri yıkılıyorsa ben nasıl hamiş olcam.

2. 12 Temmuz 2007
  3. jasis

jasis Guest

canım ben 6 ay kullandım yumurtalarımı geliştirdi ama malesef gebelik olmadı günde 2 tane alıyordum adetin 3 günü başlayıp 5 gün içiyordum.sonrada çatlaması için iyne yaptırıyordum .2 . aşılamamı bu ay yaptım aşılamadanöncede kullandım şimdi ayın 16 sını bekliyorum . eger sende sadece yumurta gelişimi yavaşsa mutlaka işe yarıyo .

4. 13 Temmuz 2007
  5. hanice

hanice Guest

slm bende klomen kullanıyorum 7 aydır ama henüz sonuç alamadım bende klomeni kullanınca yumurta oluşuyor ve çatlıyor yani çatlama problemim yok ama olmuyor işte nedense zamanını bekliyor herhalde bakalım bu ay ne olacak inşallah hayırlısıyla olur çok bekletti beni bana dua edin arkadaşlar benim dualarım hepimiz için

6. 13 Temmuz 2007
  7. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 1 Ay Klomen Kullandim Ve O Ay Hamile Kaldim Cnm

8. 13 Temmuz 2007
  9. breezy

breezy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar. 6 ay öncesinde 3 ay klomen tadavisi gördüm bir sonuç alamadım o zamanki doktor yumurta takibi yapmamıştı.şimdi doktorumu değiştirdim tekrar klomen tedavisine başladık 2 ay oldu bu arada yumurta takibide yapılıyor yumurta çatlamamda bir sorun yok ama hamiş olamıyorum. yarın regli olmam gerekiyor bakalım ne olacak.

10. 13 Temmuz 2007
  11. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım bende 1 ayda günde 1sefer kullanarak hamile kaldım ama 2 aylıkken düşük yaptım merak etme sen moralini yüksek tut Allah'ın izniyle hamile kalırsın inşallah:teselli:

12. 13 Temmuz 2007
  13. Mert0403

Mert0403 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende günde 1 tane klomen kullandım daha sonra yumurta takibi yapıldı yumurtam 13. günde 21,5 mm oldu o gün pregly çatlatma iğnesi oldum ve 36 saat sonra ilişki önerdi ve şuan 5 haftalık hamileyim benim ilk denememde tuttu umarım sendede tutar.:KK46:

14. 13 Temmuz 2007
  15. Bxoxceek

Bxoxceek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende geçen sene dördünü ayda hamile kaldım ama sekiz haftalık kabli durdu bir sene ara verdim şimdi gene başladım ayın onaltısını bekliyorum birinci ayım duva edinn

16. 13 Temmuz 2007
  17. Bxoxceek

Bxoxceek Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bebiş çok sevindim ALLAH sağlıkla kucağına almayı nasip etsin böye okuyunca acayip moral oluyor

18. 14 Temmuz 2007
  19. hanice

hanice Guest

günaydın kızlar dün adet olmam gerekiyordu ama olmadım hala bana dua edin inşallah bebişim artık gelmeye karar vermiş klomen adet gecikmesi yapıyor mu bilginiz varmı