Klomen kullaniyorum ...

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve GXUXL78 tarafından 28 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    28 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : GXUXL78
  1. GXUXL78

GXUXL78 FASULYEM BENİM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    iyi günler hocam öncelikle teşekkür.
    benim geçmişim uzun kısaca 2007 kasım 1tane 4,5 aylık,2008 nisan 1 aylık düşüğüm var. sonra gebelik olmadı ve sonunda düşük sebebi rahimde perdeyle sonuçlandı 2,5 ay önce ameliyat oldum alındı perde tüplere bakıldı açıkmış son kntrolde hsg çekildi tüpler açık rahim iyiymiş. dr. klomen verdi ameliyat snrası 2 ay adet olamadım farlutelle oldum ve 3 cü günü klomene başladım günde 2 adt. içiyorum. haftaya kontrol var. hormonlarım temiz çıktı. normalde usg de ovaller çalışıyor dedi. ameliyat öncesi usg de adet 14.günüydü 25 mm lerdeydi yumurta. ameliyat snrası adet gecikmeli usg de 15-12 mm di sağ ovel. bide eminik gebelik oluşumuna faydalı kistler var dedi. tedaviye çabuk cvp veren kistmiş. size sorum hocam gebelik şansım varmı. klomen içiyorum kısa zamanda gebe kalırmıyım.

2. 1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : GXUXL78
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    MERHABA
    Daha önceden gebelikleriniz olduğu için tabiki gebe kalabilirsiniz.Size yapılan işlem gebe kalmanızdan çok oluşan gebeliğin sağlıklı sonuna kadar devam edebilmesi içindir.

iyi günler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.