klomen-pregnyl kullanan arkadaşlar bi yarım lütfen

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve SincapSurat tarafından 27 Şubat 2010 başlatılmıştır.

27 Şubat 2010
    Konu Sahibi : SincapSurat
  1. SincapSurat

SincapSurat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben 3 aydır glukophene 850 diye bir ilaç kullanıyorum bu ayda klomenle tedaviye başladık 14 gün önce pregnyl 10000'lik çatlatma iğnesi vuruldum toplam kaç tane bilmiyorum ama 3-4 tane sanırım yumurtam vardı hepside gelişmişti neyse iğneyi olduktan sonra 36 saat sonra 1 hafta sonra kasık ağrılarım oldu doktorum olucak demişti zaten daha öncedende kullandığım için tecrübeliydim fakat bu sefer çok ilginç bişey daha oldu şu anda reglime 2 gün var dün geceden itibaren çok şiddetli kasık ağrılarım oldu öyleki ayakta duramıyorum 24 saattir devam ediyo ağrı ağırlıkta sağ tarafta şiddetli ara ara sollu sağlı kramplar şeklinde öğlen belimde çok ağrıdı resmen iki büklüm oldum doktorumu aradım olabilir yat dinlen dedi çok meşguldü kısa kesti merak ediyorum böyle olan hiç oldumu aranızda bi bilgi verin allahaşkına bilmiyorumkismile

2. 27 Şubat 2010
  3. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kimse yokmuuuuu

4. 28 Şubat 2010
  5. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende klomen ve pregnyl kullandım,ama bende bebiş olmadı,adete 2 günun var belki bebiş tutunmuş,bir test yap bakalım,belki çift çizgi çikar,pregnylden 12 gün sonra test yapabilirsın

6. 1 Mart 2010
  7. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bugün regl günüm gelmedi daha ama adet belirtilerim ful ağrılarım akıntım iyce arttı ama bi değişiklik var bugün düşmesi gereken ama artan vücut ısım hala yüksek şaşırdım test yapmaya cesaretim yok bi ara test yapıyım negatifse yoluma bakarım içim rahatlar diyodum ama şimdi cesaretim yok bu yüzden test almadım testi yapma fikri bile ürpertiyo artık beni bekliyoruz bakalım :sinifsinif:

8. 2 Mart 2010
  9. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

canım sen en iyisi kan testine baktır idrar testinde gebelik çok geç anlaşılıyo yani adetinin üstünden tam bir yada iki hafta geçince sonuç veriyo kan testinde gebe olup olmadığını hemen anlarsın tatlım beklemek seni yorar bence hemen yaptır derim kafandaki soru işareti kalkmış olur bu arada bu ay bende klomen kullanıcam doktorum verdi adetimin beşinci günü başlıcam ama inşallah adet olmam da :CüvCüv:hamile kalırım allah herşeyin hayırlısı versin...

10. 2 Mart 2010
  11. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah hemen kalırsın canım zor bi süreç yoruyo insanı allah tez zamanda hepimize versin uğraştırmadan inşallah :ecrin_bebek:

12. 3 Mart 2010
  13. yumurcek

yumurcek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende kıloman ve aynı iğne oldum ilk ay tutmadı 17mm yumurtam buyudu ikinci aydayım şimdi kıloman ve değişik iğne koldan oldum 15mm buyudu buaydaha zor gıbı adetıme bır hfta var hıç belırtı yok yardımcı olursanız sevınırım

14. 3 Mart 2010
  15. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bu pregnly ıgnesını doktor yumurta takıbı yaptıgında bız eczaneden kendımız alıp vurdurabılırmıyız zamanlamayı bılmek acısından bırde kac dozluk oluo catlama ıcın lutfen bılgı ıstıom

16. 3 Mart 2010
  17. SincapSurat

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım doktor yumurtalarını geliştirdikten sonra takip eder ve dozunu ona göre ayarlar reçete yazar vurulucan saati söyler ona göre vurdurursun yani doktorun seni her aşamada yönlendirir kendi kendine vurdurma sakın mutlaka doktor kontrolü altında ol yerimseniben

18. 6 Mart 2010
  19. feryad

feryad BebeğimSanaEmanetRabbim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar bende bu ay klomen kullandım geçen yıl iki kez kimyasal gebelik yaşadım fakat ondan sonra hamile kalamadım şimdi de klaomen kullandım 12 mart ta kan da baktır dedi doktorum yoksa yniden sil baştan başlayacağız tedaviye umarım hepimiz çok beklemeden hamile kalırız