Klomen Pregnyl Sonrası Neler Olacak

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve Sena tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : Sena
  1. Sena

Sena Guest

slm günde 2 kez olmak üzere 5 gün klome kullandım 10.günde yumurtalarımın en büyüğü 17cm olmuş takipten 2 gün sonra yani bu gün saat 9:00 da iğne yaptırdım çok tuhaf hissediyorum kendimi şimdi neler olacak dr. um özellikle 36.saatte ilişki dedi ama ben boş geçirmeyi düşünmüyorum beni neler bekliyo sizce tecrübelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliyorum :1shok::1shok::1shok::1shok:

2. 30 Nisan 2009
  3. tubiss

tubiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba zooteknist bende ilk defa bu ay klomene başladım 5 gün günde 1 tane alıcam sora kontrol var sen yine kontrolü geçmişsin bakalım benim yujmurtalar büyücekmi bende ondan endişe etmeye başladım.inşallah güzel haberle sonuçlanır tedavilerimiz.senin tam olarak sorun neydi benim bi dönem fsh yükselmişti sebebini anlayamadılar erken menapoz deil dediler çünkü her ay adet oluorum.geçici bi durum olabilir demişlerdi.allaha şükür düştü.şimdide işi şansa bırakmamak içişn yumurta takibi yapılcak

4. 1 Mayıs 2009
  5. Sena

Sena Guest

canım benim hiç sorunum yok herşey çok normal ama hemen hemen 1 yıldır bebeğimiz olmadı yumurtalar büyüyo merak etme ama çok zormuş be kadın olmak türlü türlü sıkıntılar valla benim psikolojim çok bozuk şu an allah hepimizin yardımcısı olsun ne zaman kontrolün

6. 7 Mayıs 2009
  7. tubiss

tubiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar zooteknist ben bugün 12. günümdeyim yumurtalarım büyüyomuş sanırım yarın çatlatma iğnesi olucam bakalım inşallah ii haberler alırız bu ay

8. 7 Mayıs 2009
  9. Sena

Sena Guest

kaç mm olmuş ki bi şey demedimi dr un valla iğneden sonra çok ağrı sancı felan oluyo dediler ama bende hiç bi şey olmadı inş sende rahat geçirirsin ben iğne yaptıralı 1 hafta oldu bekliyorum bakalım iyi haberlerimizi paylaşırız inş

10. 7 Mayıs 2009
  11. tubiss

tubiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım yaa benim boyutlar 17.5 mm yani dün öyleydi yarın iğne olucam galiba bişi sorcam gebe olup olmadığımızı en erken ne zaman öğrenebiliyoruz

12. 8 Mayıs 2009
  13. Sena

Sena Guest

hımm günde 2 mm büyüyomuş iğne olana kadar baya ideal olur inş evdeki testler yanlış sonuç verebiliyomuş çünkü ilaç kullandığımız için hormanlardan dolayı gebelik olamdığı halde pozitif gösterebiliyomuş iğneden 10-12 gün sonra kan testinde çıkar diyolar ama ben adet tarihimi bekliyorum çünkü şimdi negatif çıkarsa adet tarihime kadar bir umut diye bekleyeceğim buda beni yıpratır beni gelişmelerden haberdar et mutlaka

14. 13 Mayıs 2009
  15. Sena

Sena Guest

tubiş naptın ne durumdasın iğneden sonraki durumlar nedir merak ettim seni

16. 16 Mayıs 2009
  17. tubix

tubix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah güzel şeyler olur.bende klomen kullandım ama bir sonuç alamadım şimdi aşılama tedavisi görüyorum.umarım tez zamanda anne olursun

18. 17 Mayıs 2009
  19. Sena

Sena Guest

bu ay olmadı yaaa dr. 3 ay ara verelim dedi sonrası ne olacak bilmiyorum hepimiz için her şeyin hayırlısı olur inş