klomen tedavisiyle ilgili sorum olacaktı ama:)))

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve bitli papatya tarafından 22 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Eylül 2010
    Konu Sahibi : bitli papatya
  1. bitli papatya

bitli papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar

düzenli adetolamıyorum ve tekrar çocuk istiyorum diye (2 kızım var,doğal yollarla gebe kaldım)dr um klomen tedavisine başlattı.Adetimin 5.günü başladım ve sabah akşam içiyorum.son 2 hapım kaldı.dr um beni kontrole c.tesi günü çağrıdı ve c.tesi günü adetimin 12.günü oluyor.sanırım bu aşamada yumurtlama olup olup olmadığına bakacak.peki 12.gün gitmem geç değil değil mi?birde bir soeum daha var.çatlatma iğnesi vurmayalım derse dr um her şeye rağmen ben vurdurmak istersem bir sakıncası olur mu ve kaç iğne vurulunuyor(dr mu karar veriyor,standartı yok değil mi)
    birde rahmetli babannem ikiz ve üçüz doğurmuş,eee bende torunuyum,bir kuşakta atladım birde klomen kullanıyorum.çoğul gebelik riski yada şansı yüksekmidir sizce?
    birde klomenle gerçekleşen doğumların çoğunda erkek bebek daha fazlaymış bunun doğruluğunu bilen varmı?

ohh be ne kadar çok soru sordum.umarım cevap veren bir arkadaş olur.şimdiden teşekkürler

2. 22 Eylül 2010
  3. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    :) tedavin inşallah başarıyla sonuçlansın:)

3 yıl içinde en az 4-5 kez klomen kullanmış biri olarak yardımcı olıym:)

bence 12. gün olmasının sakıncası yok zaten ancak istenilen boyutta gelişir ..
    çatlamaya meyilli görürse yumurtalarını iğne vermicektir..
    ben geçen ay sabah akşam klomen içtim 5 gün ve sonuç 4 tane gelişmiş yumurta oldu:) ve hepside doğal iğnesiz çatladı... sonuç: yine bebeğim olmadı:KK43:

inşallah senin tatlımı tatlı hayırlı sağlıklı bi oğluşun olsun annesi....

4. 22 Eylül 2010
  5. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse cevap yazmadığına göre her kes uyuyor sanırım.
    arkadaşlar birde benim sağ kasığımda acaip bir ağrı var.klomen kullananlarda bu safhada kasık ağrısı olur mu?
    birde dr kaçıncı gün cinsel ilişki öenriyor.hani beni 12.günü çağırmıştı ya cinsel ilişkiye geç kalmaktan korkuyorum.umarım beni anladınız ve umarım bu yazdıklarımı çook okuyan olurda çook cevap yazan olur.öptüm sizi şekerler umarım Allah gönlünüze göre verir

6. 22 Eylül 2010
  7. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tatlıcık
    az önce senin yazılarını okudum inan. hatta acaba ne oldu regl oldumu diye düşünüyordum ki şimdi sonucunu öğrendim canım.iyi dileklerin için çok sağol.yüve rabbim senin ve diğer arkadaşların kucağını boş bırakmasın inşaallah.

8. 22 Eylül 2010
  9. TATLICIK

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    he hee aynı anda yazmışız:)

kasık ağrısı iyiye işaret otarafta yumurtan olduğunu gösterir siz doktora gidene kadar 1 gün var 1 gün yok şekilde ilişkiye girin..
    zaten spermler 72 saat yaşıyo rahimde yani yumurtan erken çatlarsa bile tutar... (inşaalllaahhh)

10. 22 Eylül 2010
  11. TATLICIK

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    çok sağol inşallah Rabbim hepimizi güldürsün....:Saruboceq:

bu ayda gelişmiş bi yumurtam vardıhihoyyyt inşaallah bi mucize olurda hamiş çıkarım ayın 24ünde hastalanmassam test yapcam ....:Saruboceq:

12. 22 Eylül 2010
  13. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlıcık

canım sağol yaaa,bu saatte cevap yazıyorsun Allah razı olsun gönlünün muradı olur inşaallah.
    şimdi ben o zaman eşimle başlayayım yakın temasta yoğun ilişkiye:))diyeli ki c.tesiye kadar olan ilişkimde yumurtam yada yumurtalarım döllendi dr c.tesi günü ultrasonda yumurtanın döllendiğini görebilir mi

14. 22 Eylül 2010
  15. bitli papatya

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlıcık
    ayın 24 üne ne kaldı,umarım gönlüne göre olur.inan senin için dua edeceğim canım.
    bende 2 tane erkek bebek istiyorum rabbimden hayırlısıyla.2 kız 2 erkek ohh mis gibi..ve inşallah sende çook çocuklu bir anne olursun canım

16. 22 Eylül 2010
  17. TATLICIK

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hayır maalesef okadar çabuk göremez ...

ama çatlayıp çatlamadığını görür....

bişii diğil canım inşaallah kavuşursun minik oğluşuna...

18. 22 Eylül 2010
  19. TATLICIK

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ayy negüzel dua aminnn:) çok sağol ...

valla pek umudum yok gibi biz çünkü bu ay pek birlikte olamadık ki, memleketteydik bide ramazandı falan filan...

yani hamile çıkarsam tam bi mucize olucak Rabbimden umit kesilmez belki kabul etmiştir dualarımı:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.