klomen ve catlatma ignesi

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve buluttut tarafından 14 Haziran 2009 başlatılmıştır.

14 Haziran 2009
    Konu Sahibi : buluttut
  1. buluttut

buluttut Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar bende klomen kullaniyorum 3 aydir 2 kere catlatma ignesi oldum ama bisey olmadi.Bende pco hastasiyim acaba tup bebek yaptirsak erkenmi cevap verirseniz mutlu olurumalkisalkisalkis

2. 14 Haziran 2009
  3. tramissu

tramissu göbiş değl artık bebiş :) Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm ....
    daha 3 ay olmuş ben 6 ay klomen we ovıtrelle kullandım hoş bi işe yaramadı ama bu sekılde hamiş klan cok kısı war eger yasında cok buyuk diilse we cok aşırı kılonda yoksa bence bıraz daha belke derim hayırlısı olsun allah yardımcımız olsun hepımızın .......

4. 27 Haziran 2009
  5. peny

peny Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selam. Ben de pcos hastasıyım. sağ overde pcos var. 1 seneyi aşkın çocuk deniyoruz, olmuyor.. Bu ay klomen kullandım.. Günde 2 defa. 10. gün yumurtam 12 mm idi. 14. gün sağ overde 2 yumurta sol overde bir yumurta oluşmuş 20-21 mm her biri. çatlatma iğnesi vuruldu. doktor bu akşam ve yarın akşam ve bir hafta boyunca gün aşırı ilişki önerdi. bakalım inş. olur..
    Bu arada Yumurtladığımı kasık ağrımdan anlıyorum, her ay kasıklarımdan biri mutlaka ağrıyor, bunu doktora sordum, çatladığını gösterir dedi. zaten çatlıyorsa çocuk olmamasının nedeni tüp tıkanıklığı olabilir diye düşünüyorum, bu yüzden umudum yok. Hsg çektirmem lazım.

6. 7 Aralık 2010
  7. salihdilruba

salihdilruba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bişi sorucam ya ben pcolumuyum yoksa:44: klomen kulanmaya başlıcam doktor bişi demedı pco falan hormonlarm dengesız dogum kontrol hapı kulandım kıstım vardı alaha bın şükür gitti :44::44: