klomen ve çatlatma iğnesiyle hamile kalanlar yardım edin ?

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve ebrar_5 tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : ebrar_5
  1. ebrar_5

ebrar_5 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar kafam atamıyorum yardım edin 2,5 yıldır evliyim ve bebek istiyorum klomen kullandım bu ay 2 tane yumurtam gelişti biri 17 m diğeri 18 m ve 03.05.2012 tarihinde çatlatma iğnesi oldum overlite dr. 36 saat sonra ilişkide bulunun dedi bizde bulunduk ve gün aşırı ilişkide bulunduk sizce hamile kalabilecek miyim içim tuaf bir his var yardım edin iğne olupta gebe kalan var mı ne olur yardım edinn bana bebeğim gelecek mi sencee ve bu şekilde hamile kalanlar ne zaman test yaptınızz lütfennn ? ve hamilelik belirtileri neler ne olur kafamda soru soru yoruldumm ?

Son düzenleme: 11 Mayıs 2012
  2. 11 Mayıs 2012
  3. bebisho

bebisho Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm umarım cevap veren olur bende aynı durumdayım 24 nisanda çatlatma iğnemi oldum...bu gün 29.günüm adet olmadım ama klomenle hep 30 günde olmuştum daha önce o yüzden 30-31 günü aşacakmı bakıyorum. hafif sancılarım var 2 idrar testi yaptım olumsuzdu ama leke dahil bişi gelmedi...kafam karışık bekliyorum:18:

4. 12 Mayıs 2012
  5. ebrar_5

ebrar_5 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öneclikle seni çok iyi anlıyorum ama şey diyor dr. iğneyi vurulduktan 10 ile 14 gün sorna test yapın diyorlar umarım hamişisndirr

6. 12 Mayıs 2012
  7. bebisho

bebisho Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

umarım cnm .. iğneyi yaptırdıktan sonraki 19. günüm az önce yine idrar testi yaptım negatif..karın ağrılarım arttı..normal adet sürecime göre bugün 30. gün klomen hep 30 günde yapardı adetimi normalde 28 günde olurken.sanırım bugün yine aynısı olucak sancılanıyorum..olmazsam yarın kan testine giderim..burayada yazarım..inşşş senin içinde hayırlı bi sonuç olur... bu ay yapmadığım kalmadı zaten dua-keçi boynuzu-soğan kürü-proxed plus-crınone jel-yumurta takibi-çatlatma iğnesi-kalça altında çift yastık pozisyonu-bukadarı geldi aklıma gerisi allaha kaldı..:KK16:

8. 17 Mayıs 2012
  9. srp36

srp36 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba ben daha önce pregly iğne vurulduktan 2 ay sonra hamile kaldım yani iğneyi vuruldum o ay kalmadım bıraktım kendı halıne sonrakı ayda olmadı ama bır sonrakı ay tek yumurta ıkızlerme hamıle kaldım fakat 3.ayımda düşük yaptım.Şimde bende klomen kullandım 10 gün ve ovitrelle oldum bu kez .bu sefer göbekten oldum iğneyi ve agrılarım oldu.
    pregly vuruldugunda hıc agrım olmamıstı.bana 5 gun boyunca hergun ılıskı verdı bu doktor gecen senekıde aynı sekılde demıstı.bende okuyorum 36.saati ama herkese gore yumurta catlama olasılıgı değişiyor bence o yuzden ıgne adet oluncaya kadar gun asırı yapılması mantıklı zaten spremler hemen ölmüyor gun asırıdada olur kısmetse.
    ben testimi adetim gecıkınce 2 gun sonra yaptım cıft cızgı gordum ama ınanamayıp doktora gıtmıstım ultrasonla bakmıstı sonra gormustu oda.
    şimdi aynı umutla yıne beklıyorum adetım 2 gun gecerse yıne test yapıcam

sen ılıskıde bulunduktan sonra belıne yastık koydun mu

10. 17 Mayıs 2012
  11. kardelen_27

kardelen_27 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16

tedevin hayırlı olsun canm, umarım hamile kalırsın hayırlısıyla... ben 3 defa kullandım klomen ve çatlatma iğnesini olmadı :KK43: 2,5 aydır sadece glucophage kullanıyorum. hazirana kadar olmazsa rahim filmi çektirmemi isteyeceğini söylemişti doktorum... Allah hepimizin yardımcısı olsun kızlar...

12. 17 Mayıs 2012
  13. nurlukusum

nurlukusum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    selam arkadaslarım ben bir PCO lu klomen annesiyim, bebeğim 11 aylık. klomeni ayda 5 gün kullanıyordum , 5. ayda hamile kaldım ama hamilelik aklımın ucundan gecmedi çünkü adetimi bekliyordum sivilcelerim çıkmıstı kasıklarım belim agrıyordu... ama bebişim orda yerine yerleşmiş haberim yokmuş :) Allah size de nasip etsin. o zamanlar hastanede çalıştıgm için arkadaşlar illa test yapalım dediler sadece 2 günüm gecmişti, idrardA baktık pozitif, inanmadım ben bu bozuktur dedim tekrar idrarda baktık yine pozitif kendimden gectim bi baktım arkadasım kanımı almış bile,,, sonuç: beta hcg : 897,5... sadece size önereceğim biliyorum cok zor ama fazla düşünmeyin oluruna bırakın kafanızı rahat bırakın ki sperm sağlıklı bir seklde yumurtaya yerleşsin... insallah hepiniz buraya yazarsınız ay hamiş oldum ayy bebişim oldu diyee... Allah yardımcınız olsn

14. 18 Mayıs 2012
  15. mercan_2004

mercan_2004 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eelimde tüp bebek ilaçları var ilgilenen olursa uygun fiyata vermek isitiyorum

16. 19 Mayıs 2012
  17. tweety1903

tweety1903 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkese merhaba, uzun süredir sizi takip ediyodum ama kısmet bugüneymiş.ben de pko luyum. geçen ay ilk kez ovitrelle iğne oldum. bu ay klomen ve ovitrelle. iğneden 24 saat sonraki ilişkiden sonra ağrım oldu. komik gelicek belki size ama ilişkiden 2 saat sonra eşimi yataktan kalksın diye elinden çektim ve sancı başladı. iğneden 36 saat sonraki ilişkide de ağrı oldu.umut fakirin ekmeği ya belki hamile kaldım da tutunamadı diye düşündüm.benzer bir durumla karşılaşan ya da bilgisi olanlardan yorum bekliyorum.sizleri tanımasam da aynı kaderi paylaştığımz için şimdiden seviyorum:)

18. 19 Mayıs 2012
  19. karamano

karamano Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bend e aranıza yeni katıldım 2 yıllık evliyim benimde bebegim olmuyo denemedigim yemedigim içmedigim bişey kalmadı son olarak kestane balı çörek otu tarçın karışımını denicem klomenide çok kullandım ama bi faydasını görmedim