Klomen ve karın, kasık ağrısı

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve hasretimsana tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : hasretimsana
  1. hasretimsana

hasretimsana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhabalar ben ilk kez bu ay klomen kullandım, günde 2 defa ve şu an yumurtlama dönemindeyim bitmek üzere 3 gündür karın ve kasık ağrısı çekiyordum ve bugün şimdi çok fazlalaştı. Duramıyorum, neden bu kadar çok ağrıyor normal mi sizce bu durum?

2. 21 Ekim 2010
  3. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    yumurtaların olgunlaşıyor ve çatlıyor olabilir cnm.. normal birşey.. karında gerginlik, şişlik olabilir ama bikaç güne kadar geçecektir tahminim.. geçmiş olsun

4. 21 Ekim 2010
  5. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba arkadaşlar
    bende klomen kullanıp hamile kalmıştım. ama kese ve bebek sağlıklı gelişemediği için düşükle sonuçlandı.inşallah sizler bu denemenize hamile kalırsınız ve sağlıkla kucaklarınıza nasip eder.

6. 22 Ekim 2010
  7. hasretimsana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    sağolun arkadaslar cevaplarınız için bugün biraz daha iyiyim yumurtlama döneminin onlarında oldugum için kafam karıstı ve cok agrım olunca inş tutunur bebişim bakalım kısmet artık

8. 22 Ekim 2010
  9. BTLTR

BTLTR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    selam ben de bu ay klomen kullandım otriville çatlatma iğnesi 07.10.2010 günü vuruldu. doktorum 25 ine kadar bekle dedi. ancak dayanamıyorum, bazı belirtiler yaşıyorum. belirtiler ilaçların yan etkisi olabilir mi şüphesine kapılıyorum. örn: kabızlık, iştah ve mide kazınması, gece idrara çıkma, kasıklarımda gerilme hissi zaman zaman da ağrı var.ve vücudum sanki su toplamış gibi şişti. acaba bunlar yan etki mi yoksa hamilelik belirtileri mi, sevinsem mi??? :Saruboceq:

10. 22 Ekim 2010
  11. emine82

emine82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bende de klomen kullanmamama rağmen kasıklarım acayip ağrıyo adetimin bitiminin 13.günü acaba yumurta çatlama döneminden mi bilemiyorum.sadece prolaktinim düşsün diye dopergin kullanıyorum ve daha öncede hiç böyle kasık ağrım falan olmamıştı sizce benimki de çatlama ağrısımı

12. 22 Ekim 2010
  13. BTLTR

BTLTR Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    muhtemelen benim öyle olmuştu iğnenin ardından 3 gün kasıklarımda ağrı olmuştu..

14. 23 Ekim 2010
  15. emine82

emine82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    inşallah senin dediğin gibi olur

16. 25 Ekim 2010
  17. hasretimsana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    cok sükür benmki gecti kızlar aynı belirtiler bendede basladı kabızlık gaz idrara cok cıkma özellikler aksam ve geceleri belki ilacın etkisindendir

18. 25 Ekim 2010
  19. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb arkadaşlar bende klomenle 3 .denmemizde hamile kaldım çok şükür şimdi 6 aylık hamileyim bi kzıım olacak allahın izniyle işallah kucağımıda almayı nasip eder sizlerede işallah adetin 11. gününden itibaren kasık ağrısı gibi olunca yumurtanız çatlamış demektir gerçi takip yapılıyorsa doktorunuz söyler o gün ve diğer günler peşpeşe ilişki benim 14. gün çatlamıştı ve ben biliyordum artık çatladığını ama bende hiç bi hamilelik belirtisi olmamıştı sadce gögüsleri çok şişmişti acıyordu hatta ben prılaktinim yükseldi diye dostinex içmiştim ama çok şükür herşey yplunda kafanızı rahat tutun işallah en kısa zamnda rabbim sizede bi evlat nasip edr hepinizi öptüm

mevhibe ikra meyra tuana bunu beğendi.